TIPY NA NHL 31.5.2021

logo NHL © nhl.com

24-10 z posledných 34 tipov na NHL. Čo nás zaujalo v posledný májový deň?

Toronto - Montreal 1 1,8

Montreal po dvoch dramatických a vydretých výhrach po predĺžení vyrovnal stav série z 1-3 na 3-3. Myslím, že pre Leafs by bola pohroma, keby túto sériu stratili a opäť vypadli v 1. kole play off. Majú jeden z najdrahších a najkvalitnejších kádrov v NHL.

Toronto malo v základnej časti prudko pozitívnu bilanciu proti Montrealu (7-3). Tréner Sheldon Keefe stále nemá k dispozícii kapitána Johna Tavaresa, ktorý po škaredom a nešťastnom zákroku Corey Perryho utrpel otras mozgu a zranenie kolena. Pomaly začína korčuľovať a je možné, že v prípade postupu by v druhom kole mohol Leafs posilniť.

Tomáš Tatar sa v play off trápil. V piatich zápasoch zaznamenal len jeden bod a tak ho tréner Dominique Ducharme v šiestom stretnutí posadil len na tribúnu.

Leafs v šiestom zápase prestrieľali Canadiens 13-2 v predĺžení, napriek tomu nevyhrali. Mali v posledných dvoch súbojoch aj veľkú dávku smoly. Verím, že si ju už vybrali a tentoraz sa šťastena prikloní na ich stranu. O väčšej kvalite nepochybujem.

„Je jasné, že je frustrujúce prehrať zápas. Ale budeme bojovať opäť tak, ako to robíme. Mali sme veľa šancí, je to hra centimetrov, v predĺžení sa nám to nepodarilo. Ideme ďalej, máme ďalší zápas. Vraciame sa domov a musíme byť pripravení," nevešia hlavu Auston Matthews.

Kapitán Montrealu terčom kritiky za odmietnutie pozvánky na MS v Česku. Toto je dôvod jeho rozhodnutia

Včera, 10:41

Postarali sa o viac gólov ako útoky McDavida či MacKinnona: Slafkovského formácia medzi najlepšími v NHL

22.04.24, 19:02

Päť hráčov z NHL a to nie je všetko! Slováci môžu mať pokojne aj 10 zámorských posíl na MS v Česku

Včera, 19:26

Adam Sýkora: Sedel som vedľa Panarina, bál som sa aj niečo opýtať. Ako to vidí so svojimi šancami na NHL?

Včera, 09:04

Okuliara chceli štyri tímy NHL. Ako vidí šance na Floride? Bude to zložité, ale...

22.04.24, 12:33

Slováci naberajú na sile! Potvrdený príchod ďalšej hviezdy z NHL

Včera, 06:33

Pospíšil pred MS: Chcem byť lídrom! A čo jeho tvrdosť? Budú pískať prísnejšie, musím si dávať pozor

Včera, 12:15

VIDEO Fehérváry naskočil z trestnej a rútil sa v úniku, vychytal ho famózny Šesťorkin

pred 4 hod.

Po konci v New Jersey sa Lindy Ruff vracia na scénu: Povedie tento tím NHL

Včera, 06:46

Nemec avizuje posun na úplne inú úroveň, teší sa na presilovky so Slafkovským a bitka od Domiho? Ukázal svoj...

pred 110 min.

Tavare

08.06.21, 23:21

0 0

to som sam ostal na bojisku?? no nic dnes tampa a kucherov to tam buchne cez 4 kurz

0 0

pot9m som zahral boston 2 a carolina vyhra aho da gok a opacne point da gol a vyhra tampa.kus pomiesal ale dobre

0 0

serus ja daval na jeden ze tretina x a na druhy ze spadne do prazdnej gol chytene

Tavare

05.06.21, 00:40

1 0

tha čo sa deje ste sa vypli na tyžden? žiadne tipy?

0 0

dnes pojdem len tak zlhaka winipeg 1, a na zajtra prve tretiny x MS.1z2. aj ta carolina dvojka by nebola zla ale to az zajtra uvidim

Tavare

04.06.21, 12:38

0 0

krasne vcera chytil som ameriku hendi,nemcou x kanada x,a obe nhlka x ,konecne nieco dobre

1 0

neskutočné...to toronto je prekliate snáď...tak nabitý tím, konečne aj v základnej časti ukázali, na čo majú potenciál...a takýto výbuch v play-off...ako nič proti montrealu, ale to leafs mali jedného z najprijateľnejších súperov...na túto sezónu asi posledný tip z mojej strany

0 0

wow 0:2, neviem či to Toronto je tak mimo alebo Montreal tak pro posledné 3 zápasy xd