Registrácia
Zapamätať prihlásenie

Nemáte ešte účet?

Registrácia

Máte už svoj účet?

Prihlásenie
Menu

Tip na NHL - ukončenie rubriky pre túto sezónu

NHL - logo

Včera sme vám ponúkli náš posledný tip v tejto rubrike pre sezónu 2016-17.

Tip na NHL - ukončenie rubriky pre túto sezónu

V rubrike Tip na NHL sme vám včera ponúkli náš posledný tohtosezónny tip. Islanders na ľade New Jersey nesklamali a sme veľmi radi, že z posledných piatich tipov až na jednu výnimku boli všetky úspešné. Pozitívne sa dá hodnotiť celá sezóna, podarilo sa aj niekoľko celkom vydarených sérií OK tipov.


Určite sa pýtate prečo vám už v našej tradičnej rubrike počas aktuálnej sezóny neposkytneme žiadny tip. Dôvod je ten, že základná časť finišuje, niektoré tímy ju už ukončili a tie zvyšné nemajú výraznejšiu motiváciu, nakoľko už sú obsadené všetky miesta v play off.

Pri výbere našich tipov máme určitú stratégiu, taktiku, či systém, ktorý sa dá dobre uplatňovať len na dlhodobú súťaž - teda základnú časť. V play off to tak skrátka nefunguje. V našom záujme je poskytovať vám tu čo možno najkvalitnejšie informácie a tipy s čo najvyššou mierou úspešnosti. Cítime voči vám - čitateľom, či tipérom, veľkú zodpovednosť a aj preto rubriku pre túto sezónu ukončujeme. Nechceme vám totiž prinášať tipy, ktorým by sme sami neverili.

Niekoľkoročné skúsenosti s tipovaním NHL nám priniesli množstvo poznatkov. A jedným z nich je, že v play off sa začína ako keby celkom nová súťaž. Veľmi zradná na tipovanie. S určitosťou nebude núdza o poriadne prekvapenia. Papieroví favoriti nimi častokrát budú zostávať naozaj len na papieri.
V mene celého tímu portálu nhl.sk vám chceme poďakovať za prejavenú dôveru, za každý jeden komentár, za vašu podporu. Veríme, že sme vám boli aspoň trochu nápomocní a tešíme sa na budúcu sezónu, v ktorej sa opäť pri Tipoch na NHL budeme opäť pravidelne stretávať. Veľa šťastia!

TIP NA NHL - Bonus pred štartom prvého kola playoff

V noci na štvrtok štartuje v zámorskej NHL playoff a pri tejto príležitosti sme si pre vás pripravili malý bonus.

11.04.18, 14:33

5

Tip na NHL 8.4.2018

A predsa len ešte jeden tip na záver základnej časti. Štvrté OK do série?

08.04.18, 15:11

14

Tip na NHL 7.4.2018

Ukončíme základnú časť NHL tretím úspešným tipom v rade?

07.04.18, 13:26

2

Info! Len prihlásení užívatelia môžu pridávať a reagovať na už pridané komentáre.
NHL naživo

12 hod.

24 hod.

7 dní

Bonus 4000 € + 15 € pre každého nového hráča!
93.4 ms