Registrácia
Zapamätať prihlásenie

Nemáte ešte účet?

Registrácia

Máte už svoj účet?

Prihlásenie
Menu

Tip na NHL 6.4.2017

NHL - logo

Možno posledný tohtosezónny tip na NHL v našej rubrike.

Tip na NHL 6.4.2017

Carolina - NY Islanders X2 1,60  0:3 OK


Na západe je o postupujúcich rozhodnuté, na východe sú v hre ešte posledné dve voľné miesta. Najbližšie k ich obsadeniu sú Ottawa s Torontom. Teoretickú šancu však majú Islanders a Tampa Bay. Oba celky strácajú na Toronto tri zápasy pred koncom päť bodov. Malá šanca, no stále nejaká žije a tak je jasné, že ako "ostrovania", tak i "blesky" sa o postup pobijú do poslednej chvíle.

Rozhodnutie môže padnúť už nasledujúcu noc. Toronto totiž hostí Tampu Bay a v prípade akejkoľvek výhry si definitívne zaistí miestenku vo vyraďovačke. Ešte pred spomínaným súbojom sa však začne hrať duel medzi Carolinou a NY Islanders. "Ostrovania" v tej chvíli nebudú vedieť, ako súboj Toronta s Tampou Bay dopadne a tak do neho pôjdu naplno. 

Carolina prehrala trikrát v rade, tréner Bill Peters už v závere základnej časti dáva šancu hráčom, ktorí by si inak asi nezahrali. Comebacku sa napríklad dočkal útočník Bryan Bickell, ktorému v novembri diagnostikovali sklerózu multiplex. Islanders vyhrali trikrát v rade, zakaždým stál v bránke Jaroslav Halák, ktorého "ostrovania" v závere základnej časti vytiahli z farmy v Bridgeporte.

„Nemáme osud vo vlastných rukách, čo je škoda, ale budeme bojovať až do konca," vyhlásil odhodlane tréner Islanders Doug Weight. Jeho úloha i úloha jeho tímu je však sťažená niekoľkými absenciami, najviac z nich mrzí strata kapitána Johna Tavaresa. Napriek všetkému verím Islanders. Pre istotu volím tip na ich neprehru v riadnom čase, na ktorú nájdeme tiež solídny kurz.

TIP NA NHL - Bonus pred štartom prvého kola playoff

V noci na štvrtok štartuje v zámorskej NHL playoff a pri tejto príležitosti sme si pre vás pripravili malý bonus.

11.04.18, 14:33

5

Tip na NHL 8.4.2018

A predsa len ešte jeden tip na záver základnej časti. Štvrté OK do série?

08.04.18, 15:11

14

Tip na NHL 7.4.2018

Ukončíme základnú časť NHL tretím úspešným tipom v rade?

07.04.18, 13:26

2

Info! Len prihlásení užívatelia môžu pridávať a reagovať na už pridané komentáre.

bbkk

07.04.17, 08:31

0 0

pekny zasah BetBoss... ja som isiel cistu 2 . ideme aj dalej alebo pockame na play off ?

BetBoss

07.04.17, 06:40

0 0

Ostrovania nesklamali. Pekne sa nám to ešte zdramatizovalo na východe. Islanders aj Tampa stále žijú, uvidíme, čo prinesú záverečné dve kolá.

NHL naživo

12 hod.

24 hod.

7 dní

Bonus 4000 € + 15 € pre každého nového hráča!
99.2 ms