logo NHL
BONUS Bonus 4000 € + 20 € pre každého nového hráča!

Po All star prestávke úspešný zásah. Dokážeme naň nadviazať?

Calgary - St.Louis 2 (V) 1,95  4:5pn OK

St.Louis Blues je obhajcom Stanley Cupu. Suverénnym lídrom Západnej konferencie. Na čele má 6-bodový náskok pred Coloradom. Mohlo to byť pritom ešte lepšie. Blues ale prehrali tri zápasy v rade. Pred All star prestávkou doma s Philadelphiou a na ľade práve Colorada. Po prestávke hrali uplynulú noc vo Vancouveri a prehrali tesne 1:3. Viedli po prvej tretine. Druhá tretina bola zlomová a dva góly Millera rozhodli. V závere dostali Blues gól do prázdnej.

St.Louis prehralo síce trikrát po sebe. Ale treba sa pozrieť na to, že Colorado je práve po Blues druhý najsilnejší tím v konferencii. Vancouver zas doma vyhral už deviaty (!) zápas po sebe a má v domácej aréne obrovskú silu. Pritom Blues neboli ďaleko od výhry, to ani náhodou. Gólman Thacher Demko sa postavil tak povediac na hlavu, pochytal 36 striel. Hráči Vancouveru navyše zblokovali 23 striel!!

„Vytvorili sme si veľa dobrých šancí," hodnotil zápas tréner STL Craig Berube. „No spálili sme ich. Brankár im dobre zachytal, no dokážeme zakončovať o čosi lepšie a využívať naše šance," dodal.

Calgary Flames je v hierarchii Západnej konferencie na 6. pozícii. Pred All star prestávkou sa mu nedarilo, v riadnom čase nevyhralo trikrát po sebe, z toho dvakrát prehralo (na ľade Montrealu a Ottawy). Jediný bod z troch zápasov získalo po výhre po nájazdoch v Toronte, ktoré sa pred prestávkou tiež poriadne trápilo.

Pre Flames pôjde o prvý zápas po prestávke. Aj keď sa môže na prvý pohľad zdať, že budú čerství a STL hralo zápas uplynulú noc, že budú mať zatavené nohy, no opak môže byť pravdou. Calgary nehralo dlhých 10 dní, hráči vypadli zo súťažného kolotoča a budú minimálne zo začiatku "drevení". STL sa už rozohralo, hráči budú v tempe a ak dokážu nadviazať na kvalitnú tretiu tretiu z Vancouveru a ak budú lepší v koncovke, vyhrajú.

Nezabúdajme, že ide o úradujúcich šampiónov, že ide o najlepší tím Západnej konferencie, že ide o tím, ktorý dokázal Calgary poraziť už trikrát v rade. Po troch prehrách budú hráči Blues hladní po výhre ako pitbull po šťavnatom mäsku. Za daných okolností ma príjemne prekvapil hodnotný kurz na triumf hosťjúceho tímu.

TIPY NA NHL 26.1.2021

Bilancia v novej sezóne zatiaľ 1-1. Čo sme vybrali dnes?

26.01.21, 14:23

15

TIPY NA NHL 25.1.2021

Prvý tip v novej sezóne vyšiel. A čo sme vybrali tentoraz?

25.01.21, 15:05

8

TIPY NA NHL 22.1.2021

Takmer po ročnej prestávke je tu opäť obľúbená rubrika TIPY NA NHL. Čím odštartujeme sezónu?

0 0

ťažký zápas...zatiaľ 2:3 pre Penguins, ale držím palce nech ti to Capitals otočia

1 0

nevadí, ideš ďalej...veď sezóna nekončí...za mňa čakanie na ten správny zápas stále pokračuje...už skoro týždeň číham bez toho, aby som do niečoho šiel..ale ukazuje sa to ako správny ťah, lebo asi dva alebo tri zápasy čo sa mi tak na prvú zdali, že by mohli a nešiel som, tak ušli :)

0 0

Rangers to už na playoff asi nevytiahnu a je tam maličký kurz, ale myslím tiež, že to dajú. Buffalo zaujímavý kurz a aj tip, chcelo by to výhru a zas Columbus už vyhráva pridlho...uvidíme...na druhej strane forma Blue Jackets je fakt ohromujúca...Z Montrealu nemám moc dobrý pocit, hrajú nevyrovnane, Florida je kvalitnejší tím a navyše v bruálnej forme..Inak tie posledné dva matche sa hrajú v sobotu večer nášho času

0 0

vcera som sice dal dva zapasy NAOPAK BUFF a NAS ciste ale potom som dal NAS do rozhodnutia a aspon sa vratitli vklady

0 0

Tak po pozornom posúdení nočnej ponuky NHL, ani dnes nič. Vy tam niečo vidíte hrateľné? Resp. včera ste niečo hrali?

0 0

včera som pohorel na jednom edmonton 1 a na druhom T.Hall bod.

0 0

za mňa dnes pauzička, nič vhodné tam nevidím..

Hazard

30.01.20, 14:39

0 0

Skúsil som Toronto, vyšlo to, ale predtým nevyšiel fotbal, takže žiadna zelená vlna sa zatiaľ nekoná

BetBoss

30.01.20, 20:21

0 0

ejj škoda...ale Toronto dobrý zásah...inak pamätám, že vlani v NHL január totálne naprd, tento rok to je troška lepšie, klop-klop :))

harry

29.01.20, 18:51

0 0

wsh proti nashvillu je hratelny co myslite?

BetBoss

29.01.20, 20:10

0 0

kvalita a forma určite na strane Capitals, aj domáca aréna, k tomu sa vracia Ovečkin, no odrádza tá séria výhier Washingtonu, preto to nehrám radšej

0 0

Díky, potešili ale dráma to bola veľká...dnes skipnem pre zmenu ja...nevidím tam nič čo by stálo reálne za to...možno Arizona by mohla, pred prestávkou jej to vôbec nešlo, snáď sa dali počas nej dokopy a potvrdia väčšiu kvalitu ako má Anaheim

0 0

Páni tomuto verím aj ja, hlavne idem Braydena Schenna, ten nedal 12 zápasov gól, tomu to už musí padnúť...

BetBoss

29.01.20, 06:13

0 0

Mal asistenciu, gólové suchoty mu pokračujú, ale pri takej dlhej sérii a pritom, že hrá prvý útok by sa už určite oplatilo aj navyšovanie vkladov..to už musí padnúť...