logo NHL
BONUS Bonus 4000 € + 20 € pre každého nového hráča!

Nasledujúcu noc sa v NHL hrá jediný zápas. Ako to vidíme?

Columbus - Ottawa 1 1,80  4:3pp KO

Columbus Blue Jackets má obrovskú maródku. A to je hlavný dôvod, pre ktorý ťahá 8-zápasovú sériu prehier. Na druhej strane ale Blue Jackets príkladne bojujú aj počas nepriaznivého obdobia. Päť z týchto ôsmich prehier bolo po predĺžení, resp. nájazdoch. Naposledy v Nashville prehrali 3:4 po nájazdoch, predtým doma s Philadelphiou 3:4 po predĺžení.

Za svoju bojovnosť si Columbus zaslúži konečne zvíťaziť. Napriek tomu, že prehral osem zápasov v rade, má v rukách poslednú postupovú miestenku do playoff vo Východnej konferencii. Pred Torontom však len tesný dvojbodový náskok. Absentuje gólman Korpisalo, v obrane chýbajú Murray, Kukan a Jones, v útoku Anderson, Texier, Wennberg, Atkinson a Bjorkstrand.

Ottawa Senators je predposledná na "východe". Šancu na postup nemá, formu tiež bohvieakú nie. Za sebou dve domáce prehry - 1:5 s Winnipegom a 0:3 s Montrealom. Päť z posledných šiestich vzájomných vyhral Columbus. Rozsiahla maródka je negatívny faktor, no na druhej strane šancu dostávajú hráči z druhého sledu, ktorí hrajú ako o život a snažia sa ponúknutý priestor využiť na to, aby sa "predali".

Zverenci Johna Tortorellu musia zastaviť sériu prehier, ktorá sa natiahla už na osem zápasov. Miestenku do playoff držia stále tesne vo svojich rukách. Ottawa je bez brankára Nilssona a obrancov Borowieckeho a Chabota. Hrateľný súper, ktorého by mal Columbus v domácej aréne dokázať zdolať aj s početnými absenciami. Hrá o playoff a nie je čas plakať nad rozliatym mliekom.

TIPY NA NHL 26.1.2021

Bilancia v novej sezóne zatiaľ 1-1. Čo sme vybrali dnes?

26.01.21, 14:23

15

TIPY NA NHL 25.1.2021

Prvý tip v novej sezóne vyšiel. A čo sme vybrali tentoraz?

25.01.21, 15:05

8

TIPY NA NHL 22.1.2021

Takmer po ročnej prestávke je tu opäť obľúbená rubrika TIPY NA NHL. Čím odštartujeme sezónu?

3 0

Súhlasím a preto si zahram dvoch alebo troch borcov kanadske body. Ak nezaspim tak ich sem neskôr napíšem,posledné dni mi ide karta tak snad niekoho inspirujem,gl;)

BetBoss

24.02.20, 19:39

0 0

to som rád, že ti to ide...mne presne naopak už 6 ko-čiek po sebe...to sa mi ešte túto sezónu nestalo...neviem čím to je, či trade deadlinom alebo vrcholiacim bojom o playoff

slizo

25.02.20, 08:18

0 0

Hm,ked uz s s Ottawou nedokážu vyhrať v rhc tak uz neviem s kým iným. Pritom si všimni,že ice time obrancov hosti je veľmi čudný. Tretí pár cca 6 min na ľade,druhý par o niečo viac,tak sa mi zda ze hrala len prva lajna:D hostia dnes v Nashville riadne nakupia mam taky pocit,takže kan. body na domacich jedna radosť;)