logo NHL
BONUS Bonus 4000 € + 20 € pre každého nového hráča!

Kto by to bol povedal, že 1. augusta sa stretneme pri našej rubrike Tip na NHL? Koronavírus ale zamiešal kartami...

Carolina - NY Rangers 2 - postup 2,10

A je to tu! Všetci hokejoví fanúšikovia čakali túžobne, kedy sa kolotoč NHL po koronavírusovej prestávke opäť naplno rozbehne. Už dnes večer sa tak udeje. Štartuje predkolo playoff.

Do pozornosti mi padla dvojica Carolina - NY Rangers. Odporúčam skúsiť tip na postup "jazdcov".

1. Niekoľkomesačná prestávka a dlhý herný výpadok budú priať papierovým prekvapeniam. Toto môže byť jedno z nich. Predkolo sa hrá navyše len na tri víťazstvá a nie je príliš priestor na opravu zaváhaní. Okrem toho sa hrá na neutrálnej pôde a tak faktor domáceho prostredia či cestovania odpadá. Tiež to môže hrať do karát prekvapeniam.

2. Igor Šesťorkin. Odkedy ho Rangers vytiahli z farmy v Hartforde, stal sa víťazným talizmanom tímu. Bilancia 10-2 v zápasoch s ním v bránke asi nepotrebuje ďalší komentár. Alebo predsa ešte jedna maličkosť - 93,2 % úspešnosť zásahov.

3. Artemij Panarin. Na Manhattan prišiel pred sezónou a ťahá Rangers. Je v trojici finálových kandidátov na zisk Hart Trophy pre najužitočnejšieho hráča ligy. Oprávnene. Rozdielový hráč, ktorý by si Stanley Cup rozhodne zaslúžil.

4. Absencia Dougieho Hamiltona. Carolina nastúpi minimálne v prvom zápase bez jedného z kľúčových hráčov. 47 zápasov - 40 bodov. Najproduktívnejší obranca Hurricanes. 30 plusiek - najlepší hráč tímu v bodovaní +/-. Ice-time 23 minút a 17 sekúnd - druhý najvyťažovanejší hráč tímu. Keď vypadne takýto borec, na hre tímu sa to jednoducho musí prejaviť.

5. Vzájomné zápasy. Rangers na Carolinu našli víťazný recept - v základnej časti vyhrali všetky 4 ich vzájomné súboje! To nemôže byť náhoda.

TIPY NA NHL 26.1.2021

Bilancia v novej sezóne zatiaľ 1-1. Čo sme vybrali dnes?

26.01.21, 14:23

15

TIPY NA NHL 25.1.2021

Prvý tip v novej sezóne vyšiel. A čo sme vybrali tentoraz?

25.01.21, 15:05

8

TIPY NA NHL 22.1.2021

Takmer po ročnej prestávke je tu opäť obľúbená rubrika TIPY NA NHL. Čím odštartujeme sezónu?

0 0

Ahojte po "letnej" pauze heh . Posledne dni mi NHL usla . Moze dnes Arizona zdolat Nashville?

slizo

05.08.20, 11:13

0 0

Dnes a včera zase vse vyšlo,Arvudson,Tkachuk a zaapsy podľa mojich predstáv..

0 0

Zdaar,konecne!! Mne orve kolo vyšlo úžasne,mal som Islanders čistú 1, a k tomu McDavid kan.bod takze zarobene a druhy listok z lahka Xku Montreal nakoľko vzajomne matche mali velmi vyrovnane takže super

BetBoss

03.08.20, 06:12

0 0

Serus, veru konečne! Dlhšia prestávka ako medzi sezónami :) Parádne si to povyberal. Najmä tá remíza Montreal super zásah. Canadiens môžu kľudne prekvapiť. Škoda, že Rangers tesne prehrali úvodný súboj. Ale verím, že sériu ešte otočia. Potom napíš, čo máš ďalej vybraté

slizo

03.08.20, 20:27

0 0

Zdar,tak Pits s Montrealom velmi vyrovnane matche posledne sezóny tak bude aj PO si myslím.. Podľa mňa tucniaci vela šancí nemaju,ak sa im podarí prejst dalej tak to bude asi konečná a hor sa do prestavby kadra,papa dobre časy..dnes davam Oviho,McDavida a Tkachuka kan.body,gl;)