Tip na NHL 16.2.2020

logo NHL
SLEDUJ ONLINE SLEDUJ NHL ZÁPASY ONLINE

Bohatá ponuka zápasov NHL v nedeľu večer, resp. v noci na pondelok. Čo nás z nej zaujalo najviac?

Nashville - St.Louis 2 (V) 2,00  2:1 KO

Nedá mi to pokoj. St.Louis Blues ma sklamali včera večer, keď prehrali doma s Nashville tesne 3:4. Obhajca Stanley Cupu a líder Západnej konferencie prehral už štvrtý zápas v rade, pritom tretí po sebe o gól. Dallas už na Blues stráca len jediný bod a ak si chcú hráči St.Louis udržať pozíciu konferenčného lídra, je najvyšší čas začať opäť víťaziť.

Nashville Predators je prvý pod čiarou postupu do playoff. Stráca 3 body, no na Arizonu, ktorá má v rukách poslednú postupovú miestenku na západe má až 4 dohrávky k dobru. Nemusí teda určite panikáriť, aj keď sa to na prvý pohľad možno nezdá, je v solídnej pozícii. Po domácom triumfe s Islanders 5:0 vyhralo druhý zápas po sebe. Predtým prehralo v Edmontone a Vancouveri.

Pre Blues bol predošlý zápas proti Predators emočne náročný. Vrátili sa do domácej arény prvýkrát od kolapsu Jaya Bouwmeestera, ktorý odpadol v domácom súboji s Anaheimom, ktorý bol následne prerušený. Bouwmeester v piatok podstúpil operáciu. Na srdce mu prioperovali prístroj, ktorý má zabezpečiť pravidelný srdcový rytmus.

„Veľmi emocionálne veci sa stali pred zápasom. Samozrejme to malo efekt na náš tím, ale dostali sme sa z toho. Myslím, že sme ich prehrali v druhej aj tretej tretine. Po väčšinu času sme boli lepší tím, no tesne sme prehrali," hovoril po stretnutí tréner Blues Craig Berube pre nhl.com.

Na hráčoch St.Louis bolo badať, že v úvode stretnutia boli nesvoji. Súper ich prestrieľal 7-15 a na góly Predators viedli 2:0. Od druhej tretiny ale Blues začali predvádzať kvalitnú hru, nasadenie a bol to tím, aký poznáme. Verím, že St.Louis dokáže nadviazať na výkon z druhej a tretej tretiny. Poučí sa z ospalého začiatku a líder Západnej konferencie zabráni piatej prehre v rade.

Tip na NHL 12.3.2020

Pre koronavírus zrušených množstvo súťaží, NHL ale stále beží. Aký tip máme na dnes?

12.03.20, 15:10

3

Tip na NHL 10.3.2020

V NHL vrcholí základná časť aj boje o playoff. Čo sme vybrali?

0 0

St.louis jedna tesná prehra za druhou, už si od nich dávam aspoň na čas pokoj...nejde im to vôbec

0 0

ja hravam casto live pockam si ako sa zacne hrat a kym je remiza tam sa rozhodujem

0 0

Jasne ale prd nevyslo ani to ... vcera noc hrozy :)

rustoBS

16.02.20, 20:22

0 0

Tato noc bola drsna. LA vyhralo v colorade mam dost. Dnes pojdem asi boston , carolina a tvoje st.louis

BetBoss

0 0

Teraz pred trade deadline ako vždy trošku čudnejšie výsledky v NHL...

CELKOM

Hráči prezentujú parádičky z karantény. Jurčo schoval všetkých do vrecka: Je...

Mladý český brankár hrdinom! Prospekt Los Angeles Kings strelil parádny gól + VIDEO