NHL logo
SLEDUJ ONLINE SLEDUJ NHL ZÁPASY ONLINE

Odčiníme včerajší neúspech?

Philadelphia - Washington 2 2,30  1:2pn KO

Washington odohral naposledy poriadne zaujímavý zápas v Arizone. Takmer v polovici stretnutia prehrával o tri góly, dokázal sa vrátiť, vyrovnal na 3:3 a vynútil si predĺženie. V tom rozhodnutie nepadlo a išlo sa do nájazdov, v ktorých mala viac šťastia a kvality Arizona.

Capitals skončila šesťzápasová víťazná séria, no v 12 zápasoch v rade zverenci Todda Reirdena dokázali bodovať. Aj preto je Washington lídrom Východnej konferencie a vlaňajší víťaz Stanley Cupu naplno preukazuje svoju obrovskú kvalitu. S tvrdým, fyzickým a dôrazným hokejom Capitals majú súperi veľké problémy.

„Naša bilancia hovorí sama za seba a odráža čo sme dokázali od začiatku sezóny," pochvaľoval si tréner Reirden. „Som skutočne hrdí na chlapcov, nikdy neprestávajú v žiadnom zápase. Odohrali sme veľa naozaj súťaživých zápasov, v ktorých sa hralo z jednej strany na druhú. Hráme dobre až do samého konca."

„Sme skutočne dobrý tím, keď máme puk pod kontrolou a nútime iné tímy robiť chyby. Keď hráme rýchlo a priamočiaro, sme veľmi ťažko brániteľní."

Philadelphia je šiesta vo Východnej konferencii. Doma sa jej zatiaľ darí výborne (bilancia 6-2) a môže sa spoľahnúť aj na kvalitnú formu z posledného obdobia. Vyhrala už štyri zápasy v rade. Naposledy uspela v Bostone, predtým v Toronte, takže ťažké zápasy proti kvalitným súperom. Flyers už 6 zápasov v rade bodovali. Posledné 3 ich stretnutia skončili po 60 minútach nerozhodne a ďalšiu remízu už skutočne  neočakávam.

Washington predstavuje obrovsky silný tím, Philadelphiu zdolal vo vzájomných súbojoch v riadnom čase štyrikrát v rade a očakávam, že Capitals nabehnú späť na víťaznú vlnu. Zároveň, že zastavia Philadelphiu vo víťaznej jazde a pretnú jej bodovú sériu.

Capitals chýba útočník Carl Hagelin. Flyers by mali nastúpiť v plnej sile.

Tip na NHL 10.12.2019

Bilancia v decembri 3-0. Bilancia z posledných 12 tipov 11-1. Aký tip z NHL prinášame dnes?

Včera, 14:35

2

Tip na NHL 8.12.2019

Oba decembrové tipy vyšli a 10 z posledných 11. Potvrdíme formu?

08.12.19, 15:05

18

Tip na NHL 6.12.2019

Mikulášsky tip! Deväť z posledných desiatich bolo OK. Tak čo dnes?

06.12.19, 14:59

15

Marcel78

14.11.19, 11:25

0 0

chcel som Islanders ale dal som sa zlakat WAS aj som uvazoval ze do rozhodnutia mi bude stacit ale stava sa no

BetBoss

14.11.19, 06:22

0 0

Chlapci sorry za Caps, dali to ale ako na potvoru zas nie v riadnom čase...a to som fakt, že neveril, že Phila znovu remizuje v riadnom čase a vidíš to...to je NHL...nevadí, ako píše Babangida treba len chytiť tú správnu vlnu a pôjde to samo...posledné dva týždne ide NHL-ka poriadne divoko...a rustoBS prelomíme čiernu sériu zaiste a potom sa to snáď rozbehne naplno

0 0

Pekný tip, gratulujem za super výber z toho zradného labyrintu :)

Babangida

13.11.19, 22:46

0 0

Pokračovanie... Boston úplne zabil,... Ale musíme zabojovať a chytiť správnu vlnu, verím ze to bude už túto noc,

Babangida

13.11.19, 22:44

1 0

Hosi aj ja som "dole", netrúfam si tipnut ani co budem mat zajtra na raňajky, v noci ma

rustoBS

13.11.19, 21:57

0 0

Washington teda. Idem do toho ale nevsadzam na capitals ale na to ze bedboss prelomi seriu

Tyffaw

13.11.19, 19:18

1 0

Na mňa v momentálnej situácií odvážny tip. Philla má s Floridou jednu vec spoločnú a to, že vedia obaja veľmi dobre zahrať posledné tretiny. U Floridy sme to videli v Bostone a všimol som si to u nich už v minulých sezónach, kde hrali o play off a zaberali pravidelne na konci. U Philly som si to všimol v tiež v predošlej sezóne (alebo 2 sezóny dozadu), kde 2x dotiahla asi 3 gólové manko tuším s Tampou v poslednej tretine. Je to pre mňa "zákerná" vlastnosť týchto dvoch teamov, ktoré ak sú v pohode a zdravé, tak proti ním nebudem už riskovať. Ja momentálne nemám tiperské sebavedomie na takýto tip, ale dúfam, že sa podarí...kurz by to bol pekný, tak gl.

BetBoss

13.11.19, 20:01

2 0

Idem do toho, value kurz, Wash omnoho lepší tím čisto keď posudzujem len kvalitu, remíza to nebude Phila už má tri po sebe, tak si vravím prečo to neskúsiť? Navyše Phila na môj vkus vyhráva už pridlho. Rozmýšľal som Vegas s Chicagom ale keď som videl ten kurz na jednotku tak som sa zasmial a vy..ral na to

Tyffaw

13.11.19, 21:16

0 0

Mne sa Washington ako team celkovo veľmi pozdáva. Len som mal tú smolu, že som ich skúsil práve proti tej nešťastnej Arizóne, ktorá si teraz ide svoje. Skúšam práve to Vegas a pre nízky kurz hendikep, čo nemám rád keďže im je jedno či vyhrajú po predĺžení alebo o 5 gólov, ale vyskúšam to tentokrát.

BetBoss

14.11.19, 06:20

0 0

Mne sa Vegas na prvú dobrú najviac pozdával zo včerajšej ponuky, len skrz kurz som do toho nešiel. Pozerám, že v polke tretej tretiny akurát prehrávajú 2:4, tam to vyzerá na krízu u domácich, prehry sa im lepia jedna na druhú...

VÝCHOD

ZÁPAD

CELKOM

Nenávidia sa odkedy spor ich žien skončil na súde. Hoffman vyzýval na bitku...

Šialené! Ruský obranca NHL uniesol bývalej žene deti. Video nie je vhodné pre...

Nepochopiteľný skrat legendárneho Thorntona! Knokautoval českého brankára + VIDEO