Tatar ukončil gólmanovi Jarrymu takmer trojhodinovú nepriestreľnosť, Černák asistoval na víťazný gól, Sekera s dvoma pluskami + VIDEO

Tomáš Tatar so spoluhráčmi © nhl.com
BONUS Bonus 4000 € + 15 € pre každého nového hráča!

Traja Slováci v NHL v akcii.

Florida - Tampa Bay 1:2

"Blesky" zasypali Floridu 48 strelami na bránku. "Panterom" nepomohlo k výhre ani 46 zákrokov Sergeja Bobrovského. Alex Killorn mal prsty v oboch góloch, jeden sám strelil a na jeden asistoval. Andrej Vasilevskij predviedol 27 zákrokov, len dve minúty ho delili od prvého shutoutu v sezóne. Steven Stamkos potvrdil, že proti Floride sa mu darí najviac spomedzi všetkých tímov. Strelil proti "panterom" už svoj 33. gól. Druhý najvyšší počet gólov zaznamenal proti Winnipegu (29). Erik Černák odohral takmer 18 minút a pripísal si na konto asistenciu na víťazný gól. Vedno s útočníkom Nikitom Kučerovom bol najaktívnejším strelcom zápasu (6 striel).

Pittsburgh - Montreal 1:4

Tomáš Tatar ukončil Tristanovi Jarrymu sériu bez inkasovaného gólu, zastavila sa na 177 minútach a 14 sekundách. Carey Price predviedol 33 zákrokov, Joel Armia a Brendan Gallagher zhodne pomohli Canadiens gólom a asistenciou k tretej výhre zo štyroch zápasov. Tatar odohral 16:37, okrem gólu si pripísal aj jednu asistenciu. Dvakrát vystrelil na bránku a rozdal štyri bodyčeky. Tatar si drží pozíciu lídra bodovania Montrealu, v 31 zápasoch nazbieral 27 bodov (10+17).

Dallas - New Jersey 2:0

Ben Bishop zneškodnil všetkých 26 striel, vychytal shutout a priviedol Dallas k tretej výhre v rade. Radek Faksa a Joe Pavelski boli autormi gólov Stars. New Jersey pokračuje vo veľkom trápení, zaznamenalo už šiestu porážku v rade. Andrej Sekera mohol byť so svojím výkonom spokojný. Veď čo je pre obrancu lepšia vizitka ako nula v kolónke inkasovaných gólov? Odohral 14:25, zapísal dve plusky, raz vystrelil, zblokoval dve strely a rozdal dva bodyčeky.

Hossa prezradil, akým systémom bránili v Chicagu presilovku Ovečkina a tiež akú ponuku dostal od Blackhawks

Hossa o bránení Ovečkinovej presilovky i zaujímavej ponuke z Chicaga

Dnes, 09:01

0

Dych berúci gólový prienik Fehérváryho naštartoval Hershey za výhrou! Skóroval aj Cehlárik + VIDEO

Parádny gól Fehérváryho v AHL musíš vidieť!

Dnes, 06:56

0

Chára a spol. opäť zlyhali! Boston druhýkrát v priebehu týždňa stratil 3-gólové vedenie + VIDEO

Boston stratil ďalší skvele rozohratý duel.