Registrácia
Zapamätať prihlásenie

Nemáte ešte účet?

Registrácia

Máte už svoj účet?

Prihlásenie
Menu

Tatar najdôležitejším hráčom Vegas v budúcej sezóne, píšu v zámorí

Tomáš Tatar © nhl.com

Všetky oči na neho. Tomáš Tatar bude X-faktorom Vegas Golden Knights v budúcej sezóne, myslí si uznávaný zámorský portál.

Podľa renomovaného zámorského portálu thehockeywriters.com bude slovenský útočník Tomáš Tatar X-faktorom Vegas Golden Knights v budúcej sezóne. Tatara označili za najdôležitejšieho hráča "zlatých rytierov" pre nasledujúci ročník a práve on môže byť tvorcom rozdielov.

Tatar to po trejde z Detroitu do Vegas nemal ľahké. Musel si zvykať po rokoch na nový herný štýl, na nové prostredie a nových spoluhráčov. V 20 zápasoch základnej časti strelil na jeho pomery len štyri góly a pridal dve asistencie. Tréner Gerard Gallant ho v play off vyradil zo zostavy, väčšinu vyraďovacej fázy presedel na tribúne s tým, že Gallant dával priestor osvedčeným a zohratým formáciám.

Tatar sa ukázal ako plný profesionál, nevyplakával, svoju rolu zobral a napriek tomu, že nehrával, rozdával spoluhráčom pozitívnu energiu a staral sa o dobrú atmosféru v kabíne. Vedel, že Vegas ho nebrali len tak a že vedenie s ním počíta najmä pre budúcnosť.

Vo Vegas presne vedeli, čo robia. V lete odišli elitní útočníci David Perron (St.Louis) a James Neal (Calgary). A prichádza šanca pre Tomáša Tatara. „Tatar bude v ďalšej sezóne najdôležitejším hráčom Vegas, pretože bude nahrádzať 41 gólov, ktoré Golden Knights v lete stratili odchodmi Neala a Perrona. Tatar dokázal, že je konzistentne bodujúcim hráčom a kanonierom, za sebou má štyri 20+ gólové sezóny," uvádza portál thehockeywriters.com.

Všetko nasvedčuje tomu, že dvadsaťsedemročný slovenský útočník bude jedným z kľúčových hráčov Vegas. Je len na ňom, ako sa s touto pozíciou dokáže vysporiadať. Miesto v prvých dvoch útokoch a v presilovkách by mu však uniknúť rozhodne nemalo. So zvýšeným ice-timeom a väčšou dôverou bude stúpať aj jeho produktivita a výkonnosť. Tatar to už neraz preukázal.

SELECT a.id, a.slug, a.short_desc_en as ashort, a.title_en as atitle, a.thumb, a.info_txt, a.created, a.is_video,c.name_en as catname,c.slug AS catslug, (SELECT COUNT(artid) FROM mod_article_comments AS ac WHERE ac.artid = a.id) as totalcomments FROM mod_articles AS a LEFT JOIN mod_article_categories as c ON c.id = a.cid WHERE a.created <= NOW() AND a.expire >= NOW() AND a.active = 1 AND a.web_id = '2' AND c.id='23' AND a.id!='75422' ORDER BY a.created DESC LIMIT 3

Čo stálo za nevydareným pôsobením Tatara vo Vegas? Gallant aj McPhee majú svoju vlastnú teóriu

Pôsobenie v drese Vegas Tomášovi Tatarovi nevyšlo podľa predstáv. Generálny manažér George McPhee i hlavný tréner Gerard Gallant majú na to svoju vlastnú teóriu.

Dnes, 10:19

0

VIDEO Mladí, berte si príklad! Chára je nezničiteľný, na tréningu ide na krv

Má 41 rokov, no formu mu môžu závidieť mnohí o dve dekády mladší borci.

Včera, 08:14

0

Zo zámoria prichádza hrozivá správa týkajúca sa Andreja Sekeru

Veľmi zlé správy ohľadom slovenského obrancu Andreja Sekeru prichádzajú zo zámoria.

15.08.18, 08:04

0

Info! Len prihlásení užívatelia môžu pridávať a reagovať na už pridané komentáre.
Bonus 4000 € + 15 € pre každého nového hráča!
66.3 ms