Šokujúce! Hráč Colorada krvácal ležiac na ľade, ignorácia rozhodcov a Vancouver skóroval + VIDEO

Matt Calvert © sportsnet.ca
BONUS Bonus 4000 € + 15 € pre každého nového hráča!

Kuriózna situácia a oprávnený hnev hráčov Colorada.

Kuriózna situácia nastala v závere zápasu Vancouver Canucks - Colorado Avalanche. Necelé tri minúty pred koncom riadneho času hrali "kosatky" bez brankára pri nepriaznivom stave 2:4. Matt Calvert sa obetavo vrhol a zblokoval hlavou strelu Eliasa Petterssona. Utrpel nepríjemné krvavé zranenie, zostal v bolestiach na ľade.

No rozhodcovia nepochopiteľne odignorovali túto situáciu a nechali pokračovať v hre, až kým Canucks nestrelili kontaktný gól. Následne sa im podarilo aj vyrovnať. V predĺžení nádherným sólom rozhodol Nathan MacKinnon o výhre "lavín", napriek tomu však on a jeho spoluhráči po zápase hromžili na rozhodcov.

„Je to vyje...ný vtip. Chcete chrániť hráčov? Chlapec má doma rodinu, leží tu a krváca z hlavy a nefúknete do píšťalky?," oprávnene sa hneval obranca Colorada Erik Johnson v rozhovore pre Ryana S. Clarka z The Athletic. „Je to absolútny vtip. Mali by sa za seba hanbiť."

„Toto pravidlo je úplne šialené, chlap tu leží a krváca z hlavy," hneval sa Nathan MacKinnon, ktorý vzal veci do svojich rúk a po 27 sekundách predĺženia ukončil nádherným spôsobom zápas. „Viem, že to nebola chyba rozhodcov, je to ligové pravidlo..."

Brankárska jednotka Philadelphie stála v ťažkých zámorských začiatkoch pri Faškovi-Rudášovi

Brankárska hviezda NHL sa starala v ťažkých začiatkoch o nášho reprezentanta do 20 rokov.

Včera, 07:30

0

Hrozná správa! Mladík Philadelphie hral životnú sezónu, bol najlepším strelcom. Zistili mu rakovinu

Hrozné správy prichádzajú zo zámorskej NHL.

Včera, 07:15

0

Výmena Tayora Halla na spadnutie, nehral z "preventívnych" dôvodov

O čom sa špekuluje už dlhšie sa čoskoro, zdá sa, stane skutočnosťou.

Včera, 07:02

0

VÝCHOD

ZÁPAD

CELKOM

Nenávidia sa odkedy spor ich žien skončil na súde. Hoffman vyzýval na bitku...

Šialené! Ruský obranca NHL uniesol bývalej žene deti. Video nie je vhodné pre...

Nepochopiteľný skrat legendárneho Thorntona! Knokautoval českého brankára + VIDEO