Skvelý Pánik odohral zápas sezóny! Rozhodol 50 sekúnd pred koncom predĺženia svojim druhým gólom + VIDEO

Richard Pánik © nhl.com
SLEDUJ ONLINE SLEDUJ NHL ZÁPASY ONLINE

Richard Pánik odohral excelentný zápas.

St.Louis našlo nečakaného hrdinu v podobe gólmana Jordana Binningtona. Vychytal víťazstvo aj pri svojom druhom štarte. Dopomohol 28 zákrokmi k výhre St.Louis proti Montrealu 4:1. Binnington sa pred pár dňami stal 35. brankárom v histórii NHL, ktorý pri svojom prvom štarte v lige vychytal shutout, 25 zákrokmi pomohol k výhre 3:0 vo Philadelphii. Oskar Sundqvist zaknihoval gól a asistenciu. David Perron natiahol svoju osobnú rekordnú bodovú šnúru už na deväť zápasov (4+8). Tomáš Tatar počas 16 minút na ľade zaznamenal jednu mínusku. Na gól nepretavil ani jeden z troch streleckých pokusov. Druhý najproduktívnejší hráč tímu s 33 bodmi na konte čaká na presný zásah už sedem stretnutí.

Richard Pánik bol ústrednou postavou stretnutia Vancouveru proti Arizone. Slovenský útočník režíroval triumf Coyotes 4:3 po predĺžení. Strelil dva góly vrátane rozhodujúceho v extra čase a pridal aj jednu asistenciu. Vyhlásili ho za druhú hviezdu stretnutia. Odohral 16 minút, v zápase mal 4 strelecké pokusy, do štatistík si zapísal aj 2 plusky. Gólman "kojotov" Darcy Kuemper predviedol 33 zákrokov.

Ottawe sa po osemzápasovej sérii prehier podarilo vyhrať druhý zápas v rade. Na ľade Los Angeles triumfovala 4:1 a prvýkrát v sezóne zvíťazila dvakrát po sebe vonku. Christián Jaroš mal takmer 17-minútový ice-time. Dvakrát vystrelil na bránku, zblokoval tri strely a prezentoval sa aj jedným bodyčkom. Napriek vysokej výhre Senators však inkasoval jednu mínusku. Anders Nilsson predviedol výborný výkon a 33 úspešných zákrokov. Chris Tierney strelil dva góly. Kings prehrali štyri z piatich duelov.

Fehérváry prezradil netradičný mentálny tréning: Toto robím tri až štyrikrát v týždni

Už v ďalšom ročníku chce Martin Fehérváry hrať v NHL. Pomôcť mu má k tomu aj netradičný mentálny tréning.

Dnes, 07:28

0

Vyplávali na povrch detaily Chárovho zranenia. Neuveríte s čím dohrával finálovú sériu

Terminátor.

Včera, 06:38

0

Zlomený? Ale kdeže! Chárove záverečné slová sú hodné pravého šampióna

Možno mu ušla pomedzi prsty posledná šanca zdvihnúť nad hlavu Stanley Cup. Zdeno Chára však nie je zlomený.

14.06.19, 07:59

3

VÝCHOD

ZÁPAD

CELKOM

Obrovská chyba rozhodcov viedla ku gólu Panarina. Ako si toto nemohli všimnúť? +...

Kane naložil Reavesovi ako nik! Vysmial jeho hokejové IQ aj bitkárske schopnosti +...