Rybár sa stal prvou hviezdou, Daňo dokonal skvelý víťazný obrat, štyri plusky Sekeru + VIDEO

Patrik Rybár © nhl.com
SLEDUJ ONLINE SLEDUJ NHL ZÁPASY ONLINE

Patrik Rybár predviedol výborný výkon a vyhlásili ho za prvú hviezdu stretnutia.

Toronto v zostave s Martinom Marinčinom vyhralo doma proti Springfieldu 4:2, slovenský obranca mal tri strelecké pokusy a na konto mu pribudla aj jedna mínuska. V zostave hostí absentoval útočník Tomáš Jurčo. Adam Brooks (1+1) sa stal prvou hviezdou stretnutia. Marlies potvrdili výbornú formu, vyhrali štvrtý z piatich zápasov. Springfield pokračuje v nevýrazných výkonoch, prehral už štvrtý duel v rade.

Marián Studenič a jeho Binghamton uspel na ľade Clevelandu 3:2. Slovenský útočník zaznamenal jeden strelecký pokus a pripísal si jednu plusku. Eric Tangradi s Nathanom Bastianom prispeli k triumfu Devils zhodne gólom a asistenciou. Monsters prehrali štvrtý z piatich duelov.

Patrik Rybár prvou hviezdou stretnutia! Slovenský gólman zažiaril v drese Grand Rapids v domácom stretnutí proti Wilkes-Barre/Scranton, vychytal triumf 4:1. Reprezentačný gólman predviedol 33 úspešných zásahov. Matt Puempel pomohol Griffins k výhre gólom a asistenciou. Rybárov tím je vo výbornej forme, vyhral siedmy z deviatich duelov.

Marko Daňo strelil víťazný gól Manitoby, zavŕšil skvelý obrat proti Texasu. Jeho tím prehrával 0:2, no v 37. minúte McKenzie znižoval, v 39. minúte Poolman v presilovke vyrovnával a v 44. minúte Daňo dokonal zvrat Manitoby. Hral v prvom útoku Moose, v stretnutí mal dva strelecké pokusy.

Andrej Sekera odohral za Bakersfield druhý zápas od návratu po zranení achilovky zo záveru letnej prípravy. Condors na domácom ľade rozstrieľali San Diego 7:1 a natiahli svoju víťaznú sériu už na 12 zápasov. Sekera hral v prvej obrannej dvojici, mal jeden strelecký pokus a duel ukončil s výborným vysvedčením - štyri pluskami. Dovedna v dvoch zápasoch za Bakersfield nazbieral päť plusových bodov a zdá sa, že sa vrátil v skvelej forme.

Dvaja Slováci v najlepších zostavách tímov NHL za posledných 10 rokov

Ako by vyzerala najlepšia šestka na ľade všetkých tímov NHL za posledných 10 rokov? Sú v nich dvaja slovenskí hráči

Včera, 07:44

0

Ako by vyzeral Tím Európy dnes? Miesto by mali traja Slováci

Na Svetovom pohári 2016 sa predstavil Tím Európy. Ako by vyzeral dnes a koľko slovenských hráčov by v ňom reálne našlo svoje miesto?

20.08.19, 07:03

0

Neznášam Bruins, no Cháru je ťažké nemilovať. Zdeno týmto skutkom mnohých dojal k slzám + VIDEO

Zdeno Chára je obrovská osobnosť a fanúšikov má medzi priaznivcami všetkých klubov NHL.

B

Obrovská chyba rozhodcov viedla ku gólu Panarina. Ako si toto nemohli všimnúť? +...

Kane naložil Reavesovi ako nik! Vysmial jeho hokejové IQ aj bitkárske schopnosti +...