Registrácia
Zapamätať prihlásenie

Nemáte ešte účet?

Registrácia

Máte už svoj účet?

Prihlásenie
Menu

Rozchod roka v NHL! Tatar už Plekancovi nebude posmešne hovoriť Vondráček

Tomáš Plekanec © nhl.com

Hviezdny český pár sa rozchádza.

Skúsený český útočník Tomáš Plekanec prostredníctvom sociálnej siete Facebook oznámil, že sa rozchádza so speváčkou a herečkou Luciou Vondráčkovou. Ich rozchod prichádza po siedmich rokoch manželstva.

„Rád by som Vás informoval o nie úplne verejných veciach. Ja s Luciou by sme Vám chceli oznámiť, že po vzájomnej dohode sme dospeli k záveru, že v našom vzťahu už ďalej nebudeme pokračovať. Napriek tomu sa budeme snažiť zostať tými najlepšími rodičmi pre našich dvoch synov, Matyáša a Adama. Preto Vás prosíme o rešpektovanie nášho súkromia a toho, že situáciu nebudeme viac komentovať," napísal Plekanec na Facebooku.

Tomáš Tatar v minulosti spomínal, že pri ostrých súbojoch s Tomášom Plekancom na klziskách zámorskej NHL ho počastuje posmešne označením "Vondráček". Zo svojho arzenálu už bude musieť túto srandičku vyradiť.

Plekanec sa s Vondráčkovou zoznámil v lete 2010. Svadbu mali o rok na to. Spolu vychovávali dvoch synov - šesťročného Matyáša a trojročného Adama.




SELECT a.id, a.slug, a.short_desc_en as ashort, a.title_en as atitle, a.thumb, a.info_txt, a.created, a.is_video,c.name_en as catname,c.slug AS catslug, (SELECT COUNT(artid) FROM mod_article_comments AS ac WHERE ac.artid = a.id) as totalcomments FROM mod_articles AS a LEFT JOIN mod_article_categories as c ON c.id = a.cid WHERE a.created <= NOW() AND a.expire >= NOW() AND a.active = 1 AND a.web_id = '2' AND c.id='31' AND a.id!='75488' ORDER BY a.created DESC LIMIT 3

Erik Karlsson trénuje a s nikým nehovorí

Hviezdny švédsky obranca ešte pred mesiacom plnil titulky. Jeho trejd bol na spadnutie, napokon sa ale neuskutočnil. Teraz všetko okolo neho akosi utíchlo.

Dnes, 14:00

0

Švéd Enström po jedenástich rokoch v NHL zvažuje návrat do vlasti

Švédsky obranca Enström údajne zvažuje návrat z NHL do Švédska.

Dnes, 10:13

0

NHL rieši ďalší problém. Podpisové bonusy

NHL rieši ďalší problém. Je hrozba lockoutu neodvratná?

Dnes, 08:50

0

Info! Len prihlásení užívatelia môžu pridávať a reagovať na už pridané komentáre.
Bonus 4000 € + 15 € pre každého nového hráča!
66.0 ms