Príde Boston o Cháru? Škaredé zranenie mu skrivilo tvár bolesťou + VIDEO

Zdeno Chára © nhl.com
SLEDUJ ONLINE SLEDUJ NHL ZÁPASY ONLINE

Zdeno Chára utrpel v prvom stretnutí konferenčného finále bolestivé zranenie.

Boston v úvodnom stretnutí konferenčného finále zdolal v domácej TD Garden Carolinu 5:2. V prvej tretine kapitán Zdeno Chára utrpel bolestivé zranenie, keď ho trafil priamo do členka puk po strele Sebastiana Aha. 42-ročný veterán sa sklátil k ľadu v bolestiach, následne zamieril do šatne.

Nebol by to však Chára, keby nešiel aj cez bolesť. Do zápasu sa vrátil v priebehu druhej tretiny. Sebazaprenie bolo na mieste, nakoľko Boston v prvom zápase hral bez jeho spoluhráča z prvej obrany Charlieho McAvoya, ktorý si odpykával disciplinárny trest.

Nemáme však bližšie informácie o stave Chárovej nohy. Pokojne sa môže jednať aj o vážnejšie zranenie. Ako Zdena poznáme, pôjde cez bolesť, veď v hre je Stanley Cup. No na jeho výkone a pohyblivosti bolesť zraneného členka môže mať výrazný vplyv a nechceme si predstaviť, čo môže spôsobiť nešťastný osobný súboj či ďalší nastrelený puk do toho istého miesta.

Chára v plnom tréningu, úzkostlivo posadnutý finálovou účasťou

Kapitán Bostonu Bruins Zdeno Chára je späť v plnom tréningovom zaťažení.

pred 5 hod.

0

Chára spravil zásadný krok smerom k návratu. O finále Stanley Cupu nechce prísť

Zdeno Chára spravil veľký krok smerom k návratu do súťažného diania.

Včera, 08:42

0

V Bostone veria, že do finále pôjdu aj s Chárom. Niekedy je to však mimo vašu kontrolu, dodáva Sweeney

Desaťdňová pauza pred finále Stanley Cupu by mala stačiť na to, aby sa kapitán Bostonu Zdeno Chára dal zdravotne do poriadku.

19.05.19, 09:03

0

VÝCHOD

ZÁPAD

CELKOM

Obrovská chyba rozhodcov viedla ku gólu Panarina. Ako si toto nemohli všimnúť? +...

Kane naložil Reavesovi ako nik! Vysmial jeho hokejové IQ aj bitkárske schopnosti +...