Príde Boston o Cháru? Škaredé zranenie mu skrivilo tvár bolesťou + VIDEO

Zdeno Chára © nhl.com
SLEDUJ ONLINE SLEDUJ NHL ZÁPASY ONLINE

Zdeno Chára utrpel v prvom stretnutí konferenčného finále bolestivé zranenie.

Boston v úvodnom stretnutí konferenčného finále zdolal v domácej TD Garden Carolinu 5:2. V prvej tretine kapitán Zdeno Chára utrpel bolestivé zranenie, keď ho trafil priamo do členka puk po strele Sebastiana Aha. 42-ročný veterán sa sklátil k ľadu v bolestiach, následne zamieril do šatne.

Nebol by to však Chára, keby nešiel aj cez bolesť. Do zápasu sa vrátil v priebehu druhej tretiny. Sebazaprenie bolo na mieste, nakoľko Boston v prvom zápase hral bez jeho spoluhráča z prvej obrany Charlieho McAvoya, ktorý si odpykával disciplinárny trest.

Nemáme však bližšie informácie o stave Chárovej nohy. Pokojne sa môže jednať aj o vážnejšie zranenie. Ako Zdena poznáme, pôjde cez bolesť, veď v hre je Stanley Cup. No na jeho výkone a pohyblivosti bolesť zraneného členka môže mať výrazný vplyv a nechceme si predstaviť, čo môže spôsobiť nešťastný osobný súboj či ďalší nastrelený puk do toho istého miesta.

Skaut Montrealu: Pre toto Slováci v NHL nie sú v kurze

Len jediný slovenský hráč prešiel tohtoročným draftovým výberom NHL.

Dnes, 07:46

0

Zhorené auto Černáka: Bola to pomsta za otca?

Erik Černák bude musieť po návrate z dovolenky riešiť veľké nepríjemnosti.

Včera, 14:44

0

Tatar úspešný aj v biznise, inšpiroval sa v Amerike

Zdá sa, že Tomáš Tatar má zlaté ručičky. Čoho sa dotkne, to premení na zlato.