Registrácia
Zapamätať prihlásenie

Nemáte ešte účet?

Registrácia

Máte už svoj účet?

Prihlásenie
Menu

Pokúsi sa Vjačeslav Vojnov o návrat do NHL?

Vjačeslav Vojnov

Ruský obranca sa pripravuje na blížiace sa olympijské hry, no podľa zámorských zdrojov sa pokúša o návrat do NHL. Je to reálne?

Pokúsi sa Vjačeslav Vojnov o návrat do NHL?

Severnú Ameriku opustil počas zdĺhavého procesu, v ktorom bol obvinený z domáceho násilia. Kvôli súdnym prieťahom vynechal prakticky celú jednu sezónu. Znechutený sa napokon rozhodol Los Angeles opustiť a podpísal s SKA Petrohrad. Po sezóne mu ale jeho kontrakt vyprší a podľa TSN sa pokúsi o návrat. Bude to ale komplikované.

Bude to hlavne otázka právna, keďže naposledy nebol jeho proces uzavretý. Ruský obranca jednoducho zrušil svoje víza, čím bol z USA vyhostený. Vyjednávania s LA Kings, ktorí stále držia jeho práva môže začať až v máji, po vypršaní jeho súčasného kontraktu v KHL. Vojnov je z pohľadu NHL naďalej suspendovaným hráčom, takže klub by musel ligu presvedčiť k jej zrušeniu. Potom sa k slovu dostanú americké imigračné úrady, ktoré ako mnohí vieme, bývajú nekompromisné.

V každom prípade vôľa elitného obrancu vrátiť sa je akousi prvou lastovičkou, po ktorej bude nasledovať zdĺhavý a ostro sledovaný proces návratu.

Pariseho zlomený hrudník skúšali aj jeho deti: Cítim sa dobre, hovorí

Spolu s obrancom Ryanom Suterom je najlepšie plateným hráčom Minnesoty. Na rozdiel od svojho kolegu ale nepodával výkony hodné jeho výplaty, vlastne ani nemohol, nakoľko bojoval s ťažkými...

pred 5 hod.

0

Seguin bude o rok bez zmluvy. Dostane viac než Benn?

Mnoho veľkých hviezd, ktoré budú v budúcom roku voľnými hráčmi už toto leto rokujú o nových zmluvách. Výnimkou by nemal byť ani prvý center Dallasu Tyler Seguin.

Včera, 14:00

0

Winnipeg hasí situáciu. Jeden z arbitrážnikov vyriešený

Perné leto zažíva manažment Winnipegu Jets.

Včera, 09:37

0

Info! Len prihlásení užívatelia môžu pridávať a reagovať na už pridané komentáre.
NHL naživo

12 hod.

24 hod.

7 dní

Bonus 4000 € + 15 € pre každého nového hráča!
65.1 ms