Registrácia
Zapamätať prihlásenie

Nemáte ešte účet?

Registrácia

Máte už svoj účet?

Prihlásenie
Menu

Po nečakanom trejde ďalšia tvrdá rana pre Tatara: Idylke odzvonilo!

Tomáš Tatar © nhl.com

Tomáš Tatar zažíva turbulentné obdobie vo svojom živote.

Tomáš Tatar zažíva veľmi turbulentné obdobie vo svojom živote. Udiali sa dve výrazné zmeny, ktoré ho určite príliš nepotešili.


Nečakaný trejd z "mesta hriechu" Vegas do Montrealu. Vo Vegas sa po odchodoch Jamesa Neala a Davida Perrona očakávalo, že bude mať miesto v prvých dvoch útokoch. Nedozvieme sa to, nakoľko bol spolu s Nickom Suzukim vytrejdovaný za Maxa Paciorettyho. Vegas je obľúbenou turistickou destináciou, Tatar si mesto kasín a zábavy nevedel vynachváliť. Navyše Golden Knights sa v nováčikovskej sezóne NHL dostali až do finále. V Montreale to bola výsledková a herná mizéria, tradičný kanadský klub zažil neúspešný ročník. Navyše Montreal je povestný mrazivými zimami.

Okrem toho sa Tatar musí vyrovnávať s rozchodom s dlhoročnou priateľkou Luciou Slaninkovou. Ich posledná spoločná fotka sa na Instagrame objavila v polovici júla. Pritom Tatar a Slaninková zvykli sociálne siete doslova bombardovať spoločnými fotkami z dovoleniek a podobne. „Išli od seba. Viackrát v minulosti mali medzi sebou nezhody a škrípalo to medzi nimi, no teraz je to definitívne," prezradil nemenovaný zdroj Novému Času. Že sa skutočne rozišli dokazuje aj fakt, že sa na Instagrame vzájomne prestali sledovať. Nový Čas s odvolaním sa na svoje zdroje informuje o tom, že Tatar bol ten, kto inicioval rozchod prominentného páru a má mať už aj nový objekt - stretávať sa má s realitnou maklérkou Veronikou Mihokovou z Bratislavy. „Vyzeralo to tak, že si Tomáš našiel za Slaninkovú náhradu už skôr. Otázne je, či to bol len chvíľkový flirt, alebo dokážu spolu fungovať aj po Tomášovom sťahovaní do Kanady," uvádza zdroj Nového Času.

Neľahkým obdobím si slovenský útočník prechádza tesne pred štartom predsezónneho kempu. Zostáva len veriť, že turbulentné zmeny sa negatívne nepodpíšu na jeho výkonoch na ľade. Po nevydarenom pôsobení vo Vegas má čo naprávať.

Tvrdá rana pre Bakoša! Toto mu pravdepodobne zavrie dvere do prvého tímu Bostonu

Martin Bakoš sa pravdepodobne na začiatku sezóny do kádra prvého tímu Bostonu Bruins nedostane.

pred 4 hod.

0

V kempoch NHL zostávajú už len dvaja slovenskí brankári

V predsezónnych kempoch NHL už zostávajú len dvaja slovenskí gólmani.

Dnes, 09:09

0

VIDEO Cehlárik si ukradol šou pre seba! Režíroval výhru Bostonu, stal sa prvou hviezdou

Peter Cehlárik odohral fantastický zápas a bol kľúčovou postavou Bostonu na ceste za triumfom.

Dnes, 08:42

0

Info! Len prihlásení užívatelia môžu pridávať a reagovať na už pridané komentáre.
NHL naživo

12 hod.

24 hod.

7 dní

Bonus 4000 € + 15 € pre každého nového hráča!
77.8 ms