Pánik strelil kuriózny gól, dvojbodový Tatar medzi hviezdami proti bývalému tímu + VIDEO

Tomáš Tatar © nhl.com
BONUS Bonus 4000 € + 15 € pre každého nového hráča!

Tomášovi Tatarovi sa darilo proti bývalému tímu.

Tomáš Tatar dvoma asistenciami dopomohol Montrealu k víťazstvu proti Detroitu 3:1 a vyhlásili ho za tretiu hviezdu zápasu. Bol to pre neho špecifický duel, v Detroite rozbiehal svoju kariéru v NHL. Carey Price predviedol 20 zákrokov. Vychytal 315. víťazstvo a ustanovil nový brankársky rekord v klubovej histórii Canadiens. Predbehol Jacquesa Plantea. Dva góly za Montreal strelil Max Domi a boli veľmi dôležité, keďže Canadiens majú rovnaký počet bodov ako Columbus, ktorý drží poslednú postupovú miestenku do playoff vo Východnej konferencii.

Richard Pánik gólom naštartoval Arizonu k dôležitému víťazstvu na ľade St.Louis 3:1. V 22. minúte vystihol chybnú rozohrávku gólmana Jordana Binningtona a pohotovo trafil do opustenej bránky. Coyotes sa vďaka tomuto triumfu dostali na poslednú postupovú pozíciu do playoff v Západnej konferencii. Darcy Kuemper vychytal 39 striel hráčov Blues. Arizona vyhrala deväť z posledných jedenástich zápasov.

Jaroslav Halák v 29. minúte vystriedal Tuukku Raska po tom, ako inkasoval päť gólov z 24 striel v stretnutí Bostonu v Columbuse, ktoré Bruins napokon prehrali 4:7. Boston po 19-zápasovej bodovej sérii prehral už druhýkrát v rade. Jaroslav Halák inkasoval z 10 striel jeden gól. Boone Jenner strelil svoj prvý hetrik v NHL. Josh Anderson a Zach Werenski prežili 4-bodovú noc (obaja zhodne 1+3). Columbus bojuje s Montrealom o miesto v playoff, majú rovnaký počet bodov. Zdeno Chára odohral výdatnú 23-minútovú porciu a podal výborný výkon - rozdal štyri bodyčeky, zblokoval tri strely a zaknihoval dve plusky. Peter Cehlárik dostal od Brucea Cassidyho len 8-minútový ice-time. Nedarí sa mu, nebodoval už v siedmom zápase v rade.

Chára spravil zásadný krok smerom k návratu. O finále Stanley Cupu nechce prísť

Zdeno Chára spravil veľký krok smerom k návratu do súťažného diania.

pred 2 hod.

0

V Bostone veria, že do finále pôjdu aj s Chárom. Niekedy je to však mimo vašu kontrolu, dodáva Sweeney

Desaťdňová pauza pred finále Stanley Cupu by mala stačiť na to, aby sa kapitán Bostonu Zdeno Chára dal zdravotne do poriadku.

Včera, 09:03

0

Jurčo režíroval famózny obrat. Takáto explózia by sa nám zišla aj na MS + VIDEO

Slovenský útočník Tomáš Jurčo predviedol fantastický výkon.

Včera, 08:53

0

VÝCHOD

ZÁPAD

CELKOM

Obrovská chyba rozhodcov viedla ku gólu Panarina. Ako si toto nemohli všimnúť? +...

Kane naložil Reavesovi ako nik! Vysmial jeho hokejové IQ aj bitkárske schopnosti +...