Pánik strelil kuriózny gól, dvojbodový Tatar medzi hviezdami proti bývalému tímu + VIDEO

Tomáš Tatar © nhl.com
SLEDUJ ONLINE SLEDUJ NHL ZÁPASY ONLINE

Tomášovi Tatarovi sa darilo proti bývalému tímu.

Tomáš Tatar dvoma asistenciami dopomohol Montrealu k víťazstvu proti Detroitu 3:1 a vyhlásili ho za tretiu hviezdu zápasu. Bol to pre neho špecifický duel, v Detroite rozbiehal svoju kariéru v NHL. Carey Price predviedol 20 zákrokov. Vychytal 315. víťazstvo a ustanovil nový brankársky rekord v klubovej histórii Canadiens. Predbehol Jacquesa Plantea. Dva góly za Montreal strelil Max Domi a boli veľmi dôležité, keďže Canadiens majú rovnaký počet bodov ako Columbus, ktorý drží poslednú postupovú miestenku do playoff vo Východnej konferencii.

Richard Pánik gólom naštartoval Arizonu k dôležitému víťazstvu na ľade St.Louis 3:1. V 22. minúte vystihol chybnú rozohrávku gólmana Jordana Binningtona a pohotovo trafil do opustenej bránky. Coyotes sa vďaka tomuto triumfu dostali na poslednú postupovú pozíciu do playoff v Západnej konferencii. Darcy Kuemper vychytal 39 striel hráčov Blues. Arizona vyhrala deväť z posledných jedenástich zápasov.

Jaroslav Halák v 29. minúte vystriedal Tuukku Raska po tom, ako inkasoval päť gólov z 24 striel v stretnutí Bostonu v Columbuse, ktoré Bruins napokon prehrali 4:7. Boston po 19-zápasovej bodovej sérii prehral už druhýkrát v rade. Jaroslav Halák inkasoval z 10 striel jeden gól. Boone Jenner strelil svoj prvý hetrik v NHL. Josh Anderson a Zach Werenski prežili 4-bodovú noc (obaja zhodne 1+3). Columbus bojuje s Montrealom o miesto v playoff, majú rovnaký počet bodov. Zdeno Chára odohral výdatnú 23-minútovú porciu a podal výborný výkon - rozdal štyri bodyčeky, zblokoval tri strely a zaknihoval dve plusky. Peter Cehlárik dostal od Brucea Cassidyho len 8-minútový ice-time. Nedarí sa mu, nebodoval už v siedmom zápase v rade.

Jurčo a Daňo asistenciami pomohli svojim tímom k víťazstvám

Dvaja slovenskí hráči bodovali pri výhrach svojich tímoch v zámorskej AHL.

Včera, 08:43

0

Pánik nevyužil možnosť stať sa hrdinom, Sekerove jubileum, parádny výkon Černáka + VIDEO

Andrej Sekera nastúpil v jubilejnom 700. stretnutí v NHL. Erik Černák napriek prehre Tampy mohol byť so svojím výkonom nadmieru spokojný.