Registrácia
Zapamätať prihlásenie

Nemáte ešte účet?

Registrácia

Máte už svoj účet?

Prihlásenie
Menu

Päť tímov, ktoré budú pre uzávierkou posilňovať – západná konferencia

Thomas Vanek

Koncom februára nás čaká uzávierka prestupov. Ktoré tímy budú na trhu zháňať posily?

Päť tímov, ktoré budú pre uzávierkou posilňovať – západná konferencia

Anaheim Ducks

Potrebujú víťaznú šnúru. Tento tradičný účastník vyraďovacích bojov je aktuálne mimo postupovú osmičku. Strata však nie je veľká, preto by nejaké posily mohli tímu len prospieť. Káder nie je vôbec slabý, má množstvo osobností, ale aj určité problémy. Generálny manažér Bob Murray je známy svojim progresívnym prístupom, nikoho tak neprekvapí, ak hodí opatrnosť za hlavu.

Tímu by sa zišlo produktívne krídlo do druhej či tretej formácie. Na tomto poste sa vrámci celej NHL skloňujú mená ako Thomas Vanek, Rick Nash, Michael Grabner alebo Evander Kane.

Calgary Flames

Tím z hrany postupovej osmičky si vlani vo vyraďovacích bojoch zahral. V tomto roku to samozrejme chce zopakovať. Napriek faktu, že Flames disponujú ofenzívnymi hviezdami ako Johnny Gaudreau alebo Sean Monahan majú problémy skôr v zakončení než obrannej fáze.

Reportéri denníka Ottawa Sun prišli s informáciou, že zástupcovia klubu mali na muške práve hráčov Senators. Flames by mohli získať niekoho ako Zack Smith alebo Jean-Gabriel Pageau, ktorý by mohli vylepšiť ich tretí alebo štvrtý útok.

Nashville Predators

Tento tím v play-off určite chýbať nebude. Je to jeden z hlavných favoritov, ktorý k tomu všetkému má pod platovým stropom dostatok priestoru. Kde ale tím najviac tlačí topánka? Nájsť slabinu Preds je totiž takmer nemožné. Káder je vyvážený s množstvom osobností na každom poste. Veľmi však mrzel letný odchod Jamesa Neala, strelec ako on tímu stále chýba.

Budú tak v meste country hľadať produktívne krídlo? Zámorskí novinári myslia, že možnosťou by mohol byť útočník Detroitu Gustav Nyquist. Nashville má povesť klubu s množstvom legionárov z Európy, aj herný prejav tímu nie je typicky zámorský. Angažovanie rýchlonohého Švéda do tímu, kde pôsobí päť jeho krajanov by bolo určite zaujímavé.

St. Louis Blues

Tento tím bravúrne zvládol rýchlu prestavbu bez toho, aby stratil predošlé pozície. Tradičný účastník play-off chce počas prestupovej uzávierky zatlačiť a priblížiť sa vytúženému cieľu. Klub potrebuje posilniť ofenzívu, nakoľko Blues sužujú zranenia. V presilovkách patrí dokonca k absolútne najhorším tímom v lige. Budú však vedenie zaujímať hráči so zmluvou len do konca sezóny?

Vzhľadom na fakt, že v St. Louis by sa neradi vzdávali svojich mladíkov, budú možno jedinou možnosťou. Napriek tomu sa GM Doug Armstrong mal zaujímať o Mikea Hoffmana, ktorý bude mať zmluvu platnú aj o rok. Toho trhovú cenu však v Ottawe budú chcieť maximalizovať.

Winnipeg Jets

Po rokoch a rokoch trpezlivého budovania prichádza zaslúžená odmena v podobe play-off. Tam by dokonca Jets nemali hrať druhé husle. Tím je v hodnoteniach vysoko a tomu sú priamo úmerné jeho ambície. Vzhľadom na to, že tím má pre budúcu sezónu pod zmluvou málo hráčov, môžeme očakávať aj o čosi agresívnejšie presuny.

Jets v zostave chýba Jacob Trouba, ktorý sa tak skoro nevráti. Mladý americký obranca je navyše spájaný s nejednou prestupovou špekuláciou. Keďže je ale zranený, jeho výmena bude možná asi až po sezóne. Zástupcovia kanadského klubu by vzhľadom na dostatok pravákov v zadných radoch mohli zháňať niekoho s opačným držaním hokejky. Vieme si predstaviť aj nejakú posilu na ľavej strane ofenzívy.

Najhorúcejší adept na nováčika sezóny: Halák? Neboli sme si najbližší, ale...

Najhorúcejší adept na zisk Calder Trophy Mathew Barzal prehovoril o klubovom spoluhráčovi Jaroslavovi Halákovi.

Dnes, 08:01

0

VIDEO Ruský brankár, ktorý zažiaril gólom cez celé klzisko, podpísal kontrakt v NHL

Ruský gólman Michail Berdin podpísal svoj prvý kontrakt v NHL.

Včera, 08:23

0

Toto je nový tréner, ktorý má prevziať Rangers

Novým trénerom newyorských jazdcov sa má údajne stať David Quinn.

Včera, 07:50

0

Info! Len prihlásení užívatelia môžu pridávať a reagovať na už pridané komentáre.
NHL naživo

12 hod.

24 hod.

7 dní

Bonus 999 € + 15 € pre každého nového hráča!
74.3 ms