Ničiteľ Černák! Hráči Philadelphie pocítili jeho tvrdosť - 7 bodyčkov a 10-minútový trest + VIDEO

Erik Černák © nhl.com
SLEDUJ ONLINE SLEDUJ NHL ZÁPASY ONLINE

K tomu pridal skvelé 3 plusky.

Boston - Detroit 4:1

Boston Bruins zaznamenal ôsmu výhru z deviatich zápasov. Tuukka Rask predviedol 25 zákrokov a natiahol svoju domácu bodovú sériu už na neuveriteľných 20 zápasov. David Pastrňák strelil svoj 42. gól sezóny. Zdeno Chára počas 21 minút a 26 sekúnd na ľade nazbieral dve plusky, dvakrát vystrelil, rozdal dva hity a zblokoval jednu strelu.

Tampa Bay - Philadelphia 5:3

Andrej Vasilevskij mal 30 zákrokov na konte a natiahol svoju bodovú sériu už na 21 zápasov. Tampa Bay Lightning vyhrala aj vďaka jeho famóznym výkonom 10. zápas v sérii. Brayden Point bodoval v 10. zápase v rade, počas tejto série nazbieral 14 bodov (3+11). Erik Černák odohral 20 minút a 10 sekúnd. Nazbieral skvelé tri plusky a hráčov Flyers "ničil" až 7 hitmi! V samotnom závere druhej tretiny dostal 10-minútový trest.

Montreal - Dallas 3:4pp

Po 29 minútach Montreal Canadiens vyhrával 3:0 a zdalo sa, že pohodlne dôjde k víťazstvu. Dallas ale predviedol fantastický obrat, ktorý zavŕšil Tyler Seguin víťazným gólom v predĺžení. Na víťaznom zvrate sa podieľal dvoma presnými zásahmi. Canadiens prehrali štvrtý duel v rade a na playoff už strácajú 9 bodov. Tomáš Tatar odohral 14 minút a 32 sekúnd. Vyšiel bodovo naprázdno, na konte mal jednu mínusku. Neujala sa ani jedna z jeho troch striel. Andrej Sekera v obrane "hviezd" odohral 16 minút a 25 sekúnd. Pripísal si jednu plusku, dvakrát vystrelil a jednu strelu zblokoval.

Arizona - Washington 2:1

Alexander Ovečkin sa 700. gólu v NHL stále nedočkal. Washington Capitals prehral tretí zo štyroch zápasov. Richard Pánik si pripísal asistenciu na jedinom góle hostí. Proti svojmu bývalému tímu odohral 11 minút a 28 sekúnd, pripísal si na konto aj jednu plusku. Pre "kojotov" to bola len štvrtá výhra z posledných 16 súbojov.

NHL zvažuje nový formát predĺženia. Podľa M.Pospíšila zaujímavá zmena, Liška upozornil na nástrahy

Neistá sezóna aj maturita. Fehérváry spojil hokejistov pre dobrú vec

Napriek tomu, že sám je v neistote, rozhodol sa zorganizovať pomoc pre iných.

25.03.20, 08:56

0

• nenájdený zápas

VÝCHOD

ZÁPAD

CELKOM

Hráči prezentujú parádičky z karantény. Jurčo schoval všetkých do vrecka: Je...

Mladý český brankár hrdinom! Prospekt Los Angeles Kings strelil parádny gól + VIDEO