Registrácia
Zapamätať prihlásenie

Nemáte ešte účet?

Registrácia

Máte už svoj účet?

Prihlásenie
Menu

Marchessault a jeho rozprávka píšu ďalšiu kapitolu. Podpísal lukratívnu zmluvu

Jonathan Marchessault

Nikdy nebol draftovaný, na NHL mal byť primalý, no aj tak si útočník Vegas Jonathan Marchessault podľa novej zmluvy príde na 30 miliónov dolárov.

Marchessault a jeho rozprávka píše ďalšiu kapitolu. Podpísal rozprávkovú zmluvu

Jedno z najpríjemnejších prekvapení posledných rokov. Jonathan Marchessault musel prekonať tvrdú hokejovú drezúru. V NHL mu ako prví dali šancu Blue Jackets, produktívneho farmára neskôr získala Tampa a ako málo cenený hráč druhého sledu putoval pred začiatkom minulej sezóny na Floridu. Tam hral skutočne parádne, strelil 30 gólov a zaznamenal 51 kanadských bodov. Ani to mu však nepomohlo k tomu, aby ho vedenie na rozširovacom drafte uchránilo pred záujmom nováčika z Las Vegas.

Ďalšia kapitola jeho hokejového života sa tak píše v meste hriechu. Šikovný 27-ročný krídelník sa okamžite zaradil k ofenzívnym lídrom a k dnešnému dňu pozbieral 37 bodov v 35-tich zápasoch. Má tak možno najväčšiu zásluhu na prekvapivo skvelých výkonoch nováčika.

Teraz sa dočkal zaslúženej odmeny. Jeho súčasná zmluva mu garantovala príjem len vo výške 750 tisíc dolárov. Ten sa však od novej sezóny znásobí, nový šesťročný kontrakt mu totiž celkovo vynesie 30 miliónov dolárov, čo značí ročný plat presne 5 miliónov.

Pariseho zlomený hrudník skúšali aj jeho deti: Cítim sa dobre, hovorí

Spolu s obrancom Ryanom Suterom je najlepšie plateným hráčom Minnesoty. Na rozdiel od svojho kolegu ale nepodával výkony hodné jeho výplaty, vlastne ani nemohol, nakoľko bojoval s ťažkými...

pred 5 hod.

0

Seguin bude o rok bez zmluvy. Dostane viac než Benn?

Mnoho veľkých hviezd, ktoré budú v budúcom roku voľnými hráčmi už toto leto rokujú o nových zmluvách. Výnimkou by nemal byť ani prvý center Dallasu Tyler Seguin.

Včera, 14:00

0

Winnipeg hasí situáciu. Jeden z arbitrážnikov vyriešený

Perné leto zažíva manažment Winnipegu Jets.

Včera, 09:37

0

Info! Len prihlásení užívatelia môžu pridávať a reagovať na už pridané komentáre.
NHL naživo

12 hod.

24 hod.

7 dní

Bonus 4000 € + 15 € pre každého nového hráča!
73.9 ms