Jurčo režíroval famózny obrat. Takáto explózia by sa nám zišla aj na MS + VIDEO

Tomáš Jurčo (druhý zľava) © Charlotte Checkers - Twitter
SLEDUJ ONLINE SLEDUJ NHL ZÁPASY ONLINE

Slovenský útočník Tomáš Jurčo predviedol fantastický výkon.

Charlotte aj vďaka výbornému výkonu slovenského útočníka Tomáša Jurča vyrovnalo stav série konferenčného finále proti Torontu na 1:1. Na domácom ľade v druhom stretnutí série zvíťazilo 5:3 po skvelom obrate, keď po 35 minútach prehrávalo 0:3!

K víťaznému obratu zavelil práve Jurčo, ktorý v 36. minúte znižoval na 1:3. Checkers to nakoplo, v záverečnej tretine predviedli štvorgólový uragán, pri ktorom sa Jurčo blysol dvoma asistenciami.

Tomáš Jurčo sa stal druhou hviezdou stretnutia. Hral v prvom útoku a stretnutie ukončil s troma pluskami na konte. Podobný výkon by sa nám iste zišiel aj na prebiehajúcich MS na Slovensku.

Jurčo v 10 zápasoch play off nazbieral 10 bodov (5+5) a v bodovaní vyraďovacej časti je aktuálne na 11. priečke.

Koniec? Gáborík otvorene o svojej budúcnosti a prečo celú sezónu nehral

Prečo nehral Marián Gáborík celú sezónu? Plánuje pokračovať v aktívnej kariére?

Včera, 08:47

0

Vráti ho návrat na Slovensko späť na cestu do NHL alebo ho definitívne zakope?

Mladý slovenský gólman sa prekvapujúco zo zámoria vracia na Slovensko. No sna o NHL sa nevzdáva

24.06.19, 08:20

0

Jediný Slovák prešiel tohtoročným draftom NHL

Jediný slovenský hokejista bol tento rok draftovaný do zámorskej NHL.

B

Obrovská chyba rozhodcov viedla ku gólu Panarina. Ako si toto nemohli všimnúť? +...

Kane naložil Reavesovi ako nik! Vysmial jeho hokejové IQ aj bitkárske schopnosti +...