Jurčo režíroval famózny obrat. Takáto explózia by sa nám zišla aj na MS + VIDEO

Tomáš Jurčo (druhý zľava) © Charlotte Checkers - Twitter
BONUS Bonus 4000 € + 15 € pre každého nového hráča!

Slovenský útočník Tomáš Jurčo predviedol fantastický výkon.

Charlotte aj vďaka výbornému výkonu slovenského útočníka Tomáša Jurča vyrovnalo stav série konferenčného finále proti Torontu na 1:1. Na domácom ľade v druhom stretnutí série zvíťazilo 5:3 po skvelom obrate, keď po 35 minútach prehrávalo 0:3!

K víťaznému obratu zavelil práve Jurčo, ktorý v 36. minúte znižoval na 1:3. Checkers to nakoplo, v záverečnej tretine predviedli štvorgólový uragán, pri ktorom sa Jurčo blysol dvoma asistenciami.

Tomáš Jurčo sa stal druhou hviezdou stretnutia. Hral v prvom útoku a stretnutie ukončil s troma pluskami na konte. Podobný výkon by sa nám iste zišiel aj na prebiehajúcich MS na Slovensku.

Jurčo v 10 zápasoch play off nazbieral 10 bodov (5+5) a v bodovaní vyraďovacej časti je aktuálne na 11. priečke.

Daňo bodoval už v štvrtom zápase v rade, slovenský súboj Jurča s Ružičkom

Trojica slovenských útočníkov sa predstavila v AHL.

pred 74 min.

0

Noc slovenských obrancov v NHL! Všetci traja zvíťazili, dvaja aj bodovali + VIDEO

Traja slovenskí obrancovia v hre, všetci víťazne.

pred 119 min.

0

Aj pre toto si ho v Tampe veľmi cenia. Černák sa príkladne zastal hviezdneho spoluhráča + VIDEO

Erik Černák neváhal a pomstil zranenie hviezdneho spoluhráča.

Včera, 08:28

0

VÝCHOD

ZÁPAD

CELKOM

Ďalší kandidát na zákrok roka! Po Fleurym vytiahol tigrí skok aj Rask + VIDEO

Wilson typickým spôsobom zvalcoval protihráča, no takúto odpoveď rozhodne nečakal +...

V zápase "plameňov" skutočne horelo! Bili sa všetci hráči na ľade,...

Raketové zrýchlenie, pád a úžasné zakončenie. McDavid strelil fenomenálny gól +...