Je to jasné - Stanley Cup zavíta na Slovensko! Po dorážke Černákovej strely padol dôležitý gól + VIDEO

Erik Černák © nhl.com
BONUS Bonus 4000 € + 15 € pre každého nového hráča!

Fantastické - Stanley Cup zavíta na Slovensko! Po dorážke strely Erika Černáka padol dôležitý gól

Tampa Bay v šiestom zápase konferenčného finále zdolala po veľkej dráme New York Islanders 2:1 po predĺžení. V 5. minúte Devon Toews poslal "ostrovanov" do vedenia. No v 7. minúte Victor Hedman po dorážke strely Erika Černáka vyrovnal skóre. Súboj dospel do predĺženia a hrdinom sa stal Anthony Cirelli, ktorý rozhodol o postupe Lightning gólom v 74. minúte.

Tampa Bay sa vo finále Stanley Cupu stretne s Dallasom a dočkali sme sa "slovenského finále". Erik Černák alebo Andrej Sekera získajú Stanley Cup!

Sergej Varlamov heroickým výkonom - 46 úspešných zákrokov - držal Islanders v hre.

Brayden Point sa vrátil do zostavy "bleskov" po tom, čo vynechal piaty zápas. Odohral 25 minút a 47 sekúnd, mal štyri strelecké pokusy. S ním v zostave vyhrala Tampa všetky štyri zápasy v sérii, bez neho oba prehrala.

Erik Černák odohral 20 minút a 13 sekúnd. Slovenský obranca si pripísal na konto jednu asistenciu a jednu plusku. Štyrikrát vystrelil na bránku, rozdal tri bodyčeky a zblokoval dve strely.

V noci zo soboty na nedeľu je na programe prvý finálový duel medzi Tampou Bay a Dallasom.

Bondra pred 30 rokmi strelil prvý gól v NHL! Radosť z neho mu ale prekazil Peter Šťastný + VIDEO

Washington si pripomenul prvý gól Petra Bondru v NHL. Strelil ho pred 30 rokmi, no radosť z neho mu pokazil Peter Šťastný

Dnes, 08:55

0

Matt Grzelcyk o spoluhráčovi Chárovi: Stále má veľký hlad po hre a má veľa zápasov pred sebou

Matt Grzelcyk o Zdenovi Chárovi: Má veľký hlad, ešte má pred sebou veľa zápasov

Včera, 19:46

0

HC Košice oslovili troch Slovákov z NHL, Černák nereálny

HC Košice oslovili s ponukou štartu troch slovenských hokejistov z NHL. Erik Černák nereálny

Včera, 08:36

0

VÝCHOD

ZÁPAD

CELKOM

Masaker v posledných sekundách! Po zákernosti Couturiera sa strhla hromadná bitka +...