Húska drží neporaziteľnosť v riadnom čase, Fehérváry bodoval a Daňo už štvrtým najtrestanejším hráčom AHL

Adam Húska © twitter New York Rangers
SLEDUJ ONLINE SLEDUJ NHL ZÁPASY ONLINE

Osmička slovenských hokejistov sa objavila uplynulú noc na klziskách AHL.

Bridgeport - Providence 1:4

Providence vyhralo tretí z posledných štyroch zápasov. Róbert Lantoši pri triumfe nebodoval, v prvej tretine bol vylúčený a mal dva strelecké pokusy. Gólman Max Lagace podržal hostí 31 zákrokmi a stal sa prvou hviezdou. Alex Petrovic strelil gól a na ďalší asistoval.

Cleveland - Laval 0:4

Cleveland po päťzápasovej víťaznej šnúre prehral už druhýkrát po sebe. Marko Daňo nebodoval, no pokračuje v zbieraní trestných minút. V závere prvej tretiny sa dostal do potýčky s Alexom Belzileom, obaja dostali 2+10 + do konca zápasu. Daňo si na konto pripísal 12 trestných minút a v 11 zápasoch sezóny v AHL ich nazbieral už 43. Je štvrtým najvylučovanješím hráčom súťaže. Charlie Lindgren úspešne čelil všetkým 25 strelám a vychytal shutout.

Binghamton - Utica 2:3pp

Binghamton tretiu výhru v rade nepridal. Utica začala sezónu ôsmimi výhrami v rade, následne štyrikrát po sebe prehrala. Piatej porážke v sérii zabránila. Ben Street zariadil gólom a asistenciou pre domácich Devils aspoň bod, ktorých určite mrzí nevyužité vedenie 2:0 po dvoch tretinách. Zack MacEwan rozhodol o výhre hostí v predĺžení. Marián Studenič v drese domáceho tímu zaznamenal jednu strelu a duel ukončil s mínuskou.

Lehigh Valley - Hershey 3:2pp

Martin Fehérváry v drese hosťujúcich Bears zapísal jednu asistenciu, mal jeden strelecký pokus a zveľadil svoje konto v bodovaní +/- o ďalší plusový bod. Domáci gólman Alex Lyon podržal tím 28 úspešnými zásahmi. Mikhail Vorobjev zaknihoval gól a asistenciu. Andy Welinski rozhodol v predĺžení.

Hartford - Belleville 3:4pn

Hartford prehral štvrtýkrát z posledných piatich zápasov. Šancu v jeho bránke dostal Adam Húska. Úspešne čelil 22 strelám v zápase. V nájazdoch z troch pokusov dvakrát inkasoval. Ani pri svojom šiestom štarte v sezóne (bilancia 3-3) neprehral v riadnom čase. Christián Jaroš hral v prvej obrane Belleville a mal jeden strelecký pokus. Vitalij Abramov prispel k výhre gólom a asistenciou, Jordan Szwarz bol autorom víťazného nájazdu.

Tucson - Stockton 7:6

Tucson vyhrával v polovici zápasu 5:1 a štvorgólový náskok takmer premárnil. Napokon zápas doviedol do víťazného konca a natiahol víťaznú sériu na 4 zápasy. Stockton prehral tretíkrát v rade. Adam Ružička si výbornými výkonmi vypýtal miesto v prvom útoku Stocktonu, no nepodarilo sa mu bodovať. V drese víťazného tímu zažiarili dvoma gólmi Michael Chaput a Andy Miele. Tri asistencie zaknihoval Michael Bunting.

Bakersfield - San Jose 6:3

Tomáš Jurčo odohral svoju premiéru v tejto sezóne AHL, po tom čo ho Edmonton Oilers zaradil na waiver listinu, odkiaľ si ho žiadny iný klub v NHL nestiahol, no nebodoval. Bakersfield vyhrali tretí z ostatných štyroch duelov. San Jose prehralo tretíkrát v rade. Tyler Benson podal parádny výkon, strelil tri góly a pridal jednu asistenciu. Brad Malone pomohol k výhre gólom a dvoma asistenciami.

Ramsay nechápe, prečo týchto dvoch Slovákov nedraftovali do NHL. Prekvapilo ho, že ďalší dvaja hrajú len na...

Craig Ramsay nechápe tomu, prečo si dvojicu slovenských hráčov nevybrali v drafte NHL.

Včera, 08:42

0

Chára jediný z Bostonu s pluskou pri prehre, Calgary pod Wardom naďalej neporazené + VIDEO

Boston prehral tretíkrát v rade.

Včera, 06:42

0

Najlepší brankár v histórii klubu, píšu o slovenskom mladíkovi v zámorí! Skauti si búchajú hlavu o stenu

Mladý slovenský brankár si podmaňuje zámorie. Vyrastá z neho budúca hviezda NHL?

09.12.19, 09:28

0

VÝCHOD

ZÁPAD

CELKOM

Nenávidia sa odkedy spor ich žien skončil na súde. Hoffman vyzýval na bitku...

Šialené! Ruský obranca NHL uniesol bývalej žene deti. Video nie je vhodné pre...

Nepochopiteľný skrat legendárneho Thorntona! Knokautoval českého brankára + VIDEO