Fehérváry pálil ako divý, Húsku však prekonať nedokázal. Marinčin s bodom a dvoma pluskami pri výhre

Martin Fehérváry © twitter Hershey Bears
SLEDUJ ONLINE SLEDUJ NHL ZÁPASY ONLINE

Piati Slováci sa predstavili v zápasoch AHL.

Charlotte - Providence 0:4

Slovenskí útočníci Peter Cehlárik (1 strela) a Róbert Lantoši bodovo mlčali pri výhre Providence. Radovali sa už zo štvrtej výhry v rade. Český gólman Bruins Dan Vladař sa zaskvel shutoutom, úspešne čelil 36 pokusom domácich hokejistov.

Toronto - Utica 5:3

Martin Marinčin sa jednou asistenciou pričinil na výhre Marlies. Toronto vyhralo ôsmy z ostatných deviatich zápasov. Predviedlo parádny obrat, po dvoch tretinách prehrávalo 1:3. Marinčin mal v stretnutí jeden strelecký pokus a pripísal si na konto dve plusky. Adam Brooks bol hrdinom Marlies, strelil tri góly a pridal jednu asistenciu.

Hershey - Hartford 4:3pp

Martin Fehérváry bol strelecky mimoriadne aktívny, na krajana Adama Húsku vyslal päť striel, no neprekonal ho. Obranca ukončil zápas s pluskou na konte a zaiste sa potešil z ukončenia štvorzápasovej série prehier. Húska mal 33 úspešných zásahov, jeho tím prehral už piaty duel v rade. Brett Leason bol autorom víťazného zásahu v predĺžení, v stretnutí mal aj dve asistencie. Hosťom k bodu výrazne pomohol Steven Fogarty dvoma gólmi.

Ramsay nechápe, prečo týchto dvoch Slovákov nedraftovali do NHL. Prekvapilo ho, že ďalší dvaja hrajú len na...

Craig Ramsay nechápe tomu, prečo si dvojicu slovenských hráčov nevybrali v drafte NHL.

Včera, 08:42

0

Chára jediný z Bostonu s pluskou pri prehre, Calgary pod Wardom naďalej neporazené + VIDEO

Boston prehral tretíkrát v rade.

Včera, 06:42

0

Najlepší brankár v histórii klubu, píšu o slovenskom mladíkovi v zámorí! Skauti si búchajú hlavu o stenu

Mladý slovenský brankár si podmaňuje zámorie. Vyrastá z neho budúca hviezda NHL?

09.12.19, 09:28

0

VÝCHOD

ZÁPAD

CELKOM

Nenávidia sa odkedy spor ich žien skončil na súde. Hoffman vyzýval na bitku...

Šialené! Ruský obranca NHL uniesol bývalej žene deti. Video nie je vhodné pre...

Nepochopiteľný skrat legendárneho Thorntona! Knokautoval českého brankára + VIDEO