Fehérváry pálil ako divý, Húsku však prekonať nedokázal. Marinčin s bodom a dvoma pluskami pri výhre

Martin Fehérváry © twitter Hershey Bears
BONUS Bonus 4000 € + 15 € pre každého nového hráča!

Piati Slováci sa predstavili v zápasoch AHL.

Charlotte - Providence 0:4

Slovenskí útočníci Peter Cehlárik (1 strela) a Róbert Lantoši bodovo mlčali pri výhre Providence. Radovali sa už zo štvrtej výhry v rade. Český gólman Bruins Dan Vladař sa zaskvel shutoutom, úspešne čelil 36 pokusom domácich hokejistov.

Toronto - Utica 5:3

Martin Marinčin sa jednou asistenciou pričinil na výhre Marlies. Toronto vyhralo ôsmy z ostatných deviatich zápasov. Predviedlo parádny obrat, po dvoch tretinách prehrávalo 1:3. Marinčin mal v stretnutí jeden strelecký pokus a pripísal si na konto dve plusky. Adam Brooks bol hrdinom Marlies, strelil tri góly a pridal jednu asistenciu.

Hershey - Hartford 4:3pp

Martin Fehérváry bol strelecky mimoriadne aktívny, na krajana Adama Húsku vyslal päť striel, no neprekonal ho. Obranca ukončil zápas s pluskou na konte a zaiste sa potešil z ukončenia štvorzápasovej série prehier. Húska mal 33 úspešných zásahov, jeho tím prehral už piaty duel v rade. Brett Leason bol autorom víťazného zásahu v predĺžení, v stretnutí mal aj dve asistencie. Hosťom k bodu výrazne pomohol Steven Fogarty dvoma gólmi.

Tri jasné dôkazy, prečo Montreal na výmene Paciorettyho za Tatara EXTRÉMNE získal