Dôrazný Pánik autorom prvého gólu Washingtonu po reštarte, Tatar nevyužil obrovskú šancu + VIDEO

Richard Pánik © nhl.com
BONUS Bonus 4000 € + 15 € pre každého nového hráča!

Pánik prvým strelcom Washingtonu po piatich mesiacoch. Tatar blízko ku gólu, v obrovskej šanci ho famózne vychytal Murray

Richard Pánik bol autorom prvého gólu Washingtonu po takmer päťmesačnej prestávke. Po strele od modrej prešiel puk pomedzi betóny Andreja Vasilevského a odrazil sa od tyčky na bránkovú čiaru. Dôrazný slovenský útočník pozorne sledoval hru a dotlačil ho do bránky.

Capitals prehrali v kvalifikačnom turnaji štyroch najlepších celkov v konferencii s Tampou Bay 2:3 po nájazdoch. Nikita Kučerov bol autorom rozhodujúceho gólu v rozstrele a skóroval aj v riadnom čase. Brankár Vasilevskij zneškodnil 31 striel.

Bol to súboj dvoch fyzicky hrajúcich tímov, v ktorom Tampa Bay vyhrala na bodyčeky tesne 45:44.

Pánik odohral 14 minút a 49 sekúnd. Okrem jednej strely si pripísal aj jednu zblokovanú strelu.

Tomáš Tatar sa bodovo nepresadil ani v druhom zápase v predkole proti Pittsburghu. Penguins tentoraz zvíťazili 3:1 a vyrovnali stav série hranej na tri víťazstvá na 1:1.

Matt Murray podržal Penguins 26 zákrokmi a kapitán Sidney Crosby opäť skóroval. Otváral skóre zápasu. Montreal mal výbornú príležitosť vyrovnať stav v tretej tretine, keď sa Brett Kulak a Tomáš Tatar rútili v prečíslení dva na jedného. Kulak nabíjal Tatarovi na pravú stranu, no po jeho strele výborne pravým ramenom zasiahol Murray.

Tatar odohral 17 minút a 42 sekúnd. Mal dva strelecké pokusy.

Andrej Sekera bol tretím slovenským hokejistom, ktorý bol v akcii. Jeho Dallas v kvalifikačnej skupine štyroch najlepších tímov konferencie prehral s Vegas 3:5, hoci po dvoch tretinách vyhrával 3:1.

Miro Heiskanen si pripísal tri asistencie. William Carrier strelil víťazný gól a Robin Lehner podržal Golden Knights 24 zákrokmi.

Dallas strelil tri góly v rozpätí necelých 5 minút v druhej tretine - Joe Pavelski, Jamie Oleksiak a Corey Perry skórovali z troch po sebe idúcich striel.

Sekera odohral 16 minút a 30 sekúnd, na konto mu pribudli v prvom zápase po reštarte dve mínusky a dve zblokované strely.

Slovák s 81 na chrbte? Záruka Stanley Cupu! Takto sa s pohárom radoval Erik Černák + VIDEO

Kombinácia Slovák + 81 na drese = istota Stanley Cupu. Pozrite, ako sa Erik Černák radoval po prebratí pohára

Dnes, 08:58

0

Fantázia! Erik Černák vo svojej druhej sezóne v NHL získal Stanley Cup + VIDEO

Erik Černák zdvihol nad hlavu vysnívaný Stanley Cup už vo svojej druhej sezóne v NHL.

Dnes, 06:29

0

Chára? Je viac ako človek, je to zviera, je silný, je ako tank. Dozrel som pri ňom z chlapca na muža

Do NHL vstúpil ako 18-ročný a vyrastal pod krídlami Zdena Cháru. Dnes bojuje so Sekerom o Stanley Cup. Silné slová na adresu Cháru!

Včera, 19:06

0

VÝCHOD

ZÁPAD

CELKOM

Masaker v posledných sekundách! Po zákernosti Couturiera sa strhla hromadná bitka +...