Registrácia
Zapamätať prihlásenie

Nemáte ešte účet?

Registrácia

Máte už svoj účet?

Prihlásenie
Menu

Dobrák Chára zaplatil v Trenčíne ľad na celé leto pre slovenskú partiu

Zdeno Chára © nhl.com

Slovenskí hráči z NHL sa tvrdo pripravujú na novú sezónu. Zaujímavú partiu vytvoril v Trenčíne Zdeno Chára, ktorý bez váhania všetkým zaplatil ľad na celé leto.

Trend v NHL je jasne daný - hra sa rapídne zrýchľuje, všetko je najmä o korčuľovaní. A nebol by to Zdeno Chára, keby sa novým trendom neprispôsobil a nesnažil sa byť stále lepší. Preto tohtoročnú letnú prípravu na ľade začal výrazne skôr ako v minulosti. V Trenčíne zaplatil ľad na celé leto, najal trénera korčuľovania a zlúčil okolo seba zaujímavú partiu do ktorej patria i Tomáš Tatar či Marko Daňo.

„Som rád, že môžeme chodiť na ľad aj so Zdenom Chárom. Zaplatil ho a my sme sa pridružili s Tomášom Tatarom a ešte ďalšími chalanmi. Ale určite sa s ním nejako vyrovnám, nebudem sa len priživovať," hovoril Marko Daňo pre portál šport24.sk.

Daňo vie, na čom musí popracovať, ak si chce vybojovať stabilné miesto v zostave Winnipegu Jets, s ktorým sa dohodol nedávno na novom ročnom kontrakte v hodnote 800 tisíc dolárov.

„Každý má nejaké nedostatky, snažím sa pracovať na prvých krokoch, pretože štart z miesta má rezervy. Ale cítim sa najlepšie za posledné roky. Dúfam, že na kemp prídem čo najlepšie pripravený."
Letná príprava hokejistov nie je len o ľade, ale tiež aj o drine na suchu, najčastejšie vo fitku. V posilovni maká Daňo vedno s Tomášom Tatarom a že útočník Jets na sebe pracuje naozaj zodpovedne a tvrdo dokazuje jeho výrazný váhový úbytok.

„Už to ťahám sedem týždňov. Po vstupných testoch sme sa rozhodli, že sa zameriame na explozívnu silu s menšími váhami, aby sa zlepšila moja rýchlosť. Schudol som osem, deväť kíl a cítim sa fajn. Aj na ľade som ľahší," pochvaľuje si 23-ročný forvard.

SELECT a.id, a.slug, a.short_desc_en as ashort, a.title_en as atitle, a.thumb, a.info_txt, a.created, a.is_video,c.name_en as catname,c.slug AS catslug, (SELECT COUNT(artid) FROM mod_article_comments AS ac WHERE ac.artid = a.id) as totalcomments FROM mod_articles AS a LEFT JOIN mod_article_categories as c ON c.id = a.cid WHERE a.created <= NOW() AND a.expire >= NOW() AND a.active = 1 AND a.web_id = '2' AND c.id='23' AND a.id!='75447' ORDER BY a.created DESC LIMIT 3

Čo stálo za nevydareným pôsobením Tatara vo Vegas? Gallant aj McPhee majú svoju vlastnú teóriu

Pôsobenie v drese Vegas Tomášovi Tatarovi nevyšlo podľa predstáv. Generálny manažér George McPhee i hlavný tréner Gerard Gallant majú na to svoju vlastnú teóriu.

Dnes, 10:19

0

VIDEO Mladí, berte si príklad! Chára je nezničiteľný, na tréningu ide na krv

Má 41 rokov, no formu mu môžu závidieť mnohí o dve dekády mladší borci.

Včera, 08:14

0

Zo zámoria prichádza hrozivá správa týkajúca sa Andreja Sekeru

Veľmi zlé správy ohľadom slovenského obrancu Andreja Sekeru prichádzajú zo zámoria.

15.08.18, 08:04

0

Info! Len prihlásení užívatelia môžu pridávať a reagovať na už pridané komentáre.
Bonus 4000 € + 15 € pre každého nového hráča!
74.1 ms