Registrácia
Zapamätať prihlásenie

Nemáte ešte účet?

Registrácia

Máte už svoj účet?

Prihlásenie
Menu

Do KHL uprostred sezóny? Možné to je

Nikita Sošnikov

Vadim Šipačov je už v Rusku. Môže hrať na olympiáde. Privilégium bojovať o reprezentáciu či lepšie miesto na hokejovom svete si však prajú aj ďalší.

Do KHL uprostred sezóny? Možné to je

Tento mesiac mali svojim manažérov reportovať vôľu vrátiť sa (dočasne) domov Nikita Sošnikov a Vladislav Kamenev. Prvý menovaný má dokonca mať v zmluve klauzulu, podľa ktorej ak sa do 14.novembra neprepracuje do prvého tímu, môže odísť do KHL. K dnešnému dňu z farmárskeho Toronto Marlies povolaný nebol.

Šošnikov strávil drvivú časť minulej sezóny v NHL, nastúpil do 56-tich zápasov. Ako hráč druhého sledu a defenzívny pracant nazbieral deväť bodov. Na začiatku tejto sezóny sa kvôli pretlaku do zostavy nevošiel a bol poslaný na farmu. Tam je s 12-timi bodmi aktuálne druhý najproduktívnejší. Jeho hráčske práva by po možnom odchode naďalej patrili Torontu, návrat domov by mal podľa všetkého len dočasný charakter a na jeseň by sa pravdepodobne vrátil do Kanady. Jeho hráčske práva v KHL vlastní nikto iný než SKA Petrohrad.

Svoju frustráciu z doterajšieho pôsobenia v severnej Amerike mal vyjadriť 21-ročný ruský talent Vladislav Kamenev. Hráč, ktorý bol súčasťou trejdu Kylea Turrisa a Matta Duchenea hráva už tretím rokom na farme. Spolu odohral vo farbách Milwaukee Admirals a najnovšie aj San Antonio Rampage už 140 zápasov a zaznamenal 100 bodov. Do NHL však nakukol vlani len na dva zápasy. Ani výmena do Denveru mu „povolávací rozkaz" nepriniesla.

V tejto sezóne zaznamenal v AHL celkovo 12 bodov. Má skvelý cit pre zakončenie, robustnú postavu a bol kapitánom ruskej reprezentácie do 20 rokov. V KHL nastupoval naposledy v roku 2015 za Metallurg Magnitogorsk.

Carolina a Calgary dohodli monštruózny trejd

Draft býva obdobím výmen. Zástupcovia klubov rokujú v jednej aréne a výmeny sa dohadujú relatívne bezprostredne.

Včera, 20:20

0

Capitals blízko k dohode s Carlsonom

Po tom, čo Washington v noci vymenil Philippa Grubauera a Brooksa Orpika do Colorada, uvoľnil si pod platovým stropom značné prostriedky.

Včera, 19:30

0

Kovaľčuk má nový klub! Smeruje do slnečnej Kalifornie

Po mesiacoch špekulácii to prišlo. Iľja Kovaľčuk sa vracia do NHL.

Včera, 17:30

0

Info! Len prihlásení užívatelia môžu pridávať a reagovať na už pridané komentáre.
Bonus 4000 € + 15 € pre každého nového hráča!
74.3 ms