Registrácia
Zapamätať prihlásenie

Nemáte ešte účet?

Registrácia

Máte už svoj účet?

Prihlásenie
Menu

Derick Brassard sa možno vráti do svojho bývalého klubu

Derick Brassard

Krízou zmietaná Ottawa začína s blížiacou sa prestupovou uzávierkou rozpredávať káder. K dispozícii je niekoľko zaujímavých mien.

Derrick Brassard sa možno vráti do svojho bývalého klubu

Patrí k nim aj skúsený center Derrick Brassard, ktorý sa objavil v centre prestupových špekulácii. Kanadský útočník má v zmluve klauzulu o nevymeniteľnosti, vďaka ktorej si môže vybrať osem tímov, do ktorých nechce byť vymenený. Kontrakt bude platiť aj v budúcej sezóne a z platového stropu odkrojí 5 miliónov dolárov.

Večne zvedavé médiá sa na prestup kanadského centra už stihli opýtať. „Poviem to takto, hokej budem hrať kdekoľvek," hovorí bývalá šestka draftu. „Mám na Ottawu pekné spomienky, mojou prácou však je hrať hokej. Najradšej by som ale ostal na východe."

Želanie pokračovať v kariére vo východnej konferencii sa mu môže vyplniť. Objavili sa totiž správy, že sa o jeho služby zaujíma Columbus. Klub z Ohia na jeho schopnosti vsadil pred jedenástimi rokmi, keď ho draftoval na šiestom mieste. „Mám naozaj dobré spomienky na život v Columbuse, užili sme si veľa zábavy. Nechcem o tom veľmi hovoriť. Neviem, kedy je uzávierka prestupov, ale musím sa sústrediť na svoju hru tu."

O Blue Jackets sa vie, že sa na trhu angažujú v snahe získať do tímu kvalitného stredného útočníka, ktorý im citeľne chýba. Na tomto poste Columbus tlačí topánka a skúsený center Brassardovho typu by mu zaiste pomohol. Síce sú niektorí nespokojní s jeho produktivitou, a tiež jeho pomerom cena/výkon, no v tejto sezóne by mohol pokoriť hranicu 50-tich bodov. Blue Jackets však jeho plat až tak trápiť nemusí, pod platovým stropom majú dostatok miesta, aktuálne necelých 5 miliónov dolárov, čo je dostatočný manévrovací priestor.

Pariseho zlomený hrudník skúšali aj jeho deti: Cítim sa dobre, hovorí

Spolu s obrancom Ryanom Suterom je najlepšie plateným hráčom Minnesoty. Na rozdiel od svojho kolegu ale nepodával výkony hodné jeho výplaty, vlastne ani nemohol, nakoľko bojoval s ťažkými...

pred 5 hod.

0

Seguin bude o rok bez zmluvy. Dostane viac než Benn?

Mnoho veľkých hviezd, ktoré budú v budúcom roku voľnými hráčmi už toto leto rokujú o nových zmluvách. Výnimkou by nemal byť ani prvý center Dallasu Tyler Seguin.

Včera, 14:00

0

Winnipeg hasí situáciu. Jeden z arbitrážnikov vyriešený

Perné leto zažíva manažment Winnipegu Jets.

Včera, 09:37

0

Info! Len prihlásení užívatelia môžu pridávať a reagovať na už pridané komentáre.
NHL naživo

12 hod.

24 hod.

7 dní

Bonus 4000 € + 15 € pre každého nového hráča!
63.9 ms