Dallas pokračuje v role "čierneho koňa". V 3. tretine prehral na strely 2-22, hrdinský výkon Chudobina, Sekera s pluskou + VIDEO

Andrej Sekera © nhl.com
SLEDUJ ONLINE SLEDUJ NHL ZÁPASY ONLINE

Finálová séria Stanley Cupu odštartovala! Dallas hladko zdolal Tampu Bay, Sekera s pluskou

Dallas potvrdzuje rolu "čierneho koňa" aj od úvodu finálovej série Stanley Cupu. V prvom stretnutí vyhral hladko 4:1 a ujal sa vedenia 1-0 na zápasy.

Stars sa stali v tohtoročnom play off "katom favoritov" - na ceste do finále vyradili Calgary, Colorado a Vegas.

Anton Chudobin je jedným z hrdinov fantastickej jazdy "hviezd", aj v prvom finále sa zaskvel 35 zákrokmi, vrátane 22 v záverečnej tretine.

Joel Hanley strelil svoj prvý gól v NHL, nastúpil v obrannej dvojici s Andrejom Sekerom. Stal sa len piatym obrancom v histórii NHL, ktorý svoj prvý gól strelil v play off. Jamie Oleksiak a Joel Kiviranta zhodne zaznamenali svoje piate góly v tohtoročnom play off.

Tampa Bay prestrieľala v tretej tretine Dallas 22-2, napriek tomu ju Stars vyhrali 1:0.

Andrej Sekera odohral 17 minút a 5 sekúnd, pripísal si na konto jednu plusku. Dal jeden bodyček a zblokoval dve strely.

Erik Černák bol na ľade 16 minút a 6 sekúnd. Raz vystrelil, dal jeden bodyček a zápas ukončil s mínuskou na konte.

Asistent GM vo Washingtone veľmi zvedavý na výkon Fehérváryho v predsezónnom kempe

Ross Mahoney, asistent GM vo Washingtone, veľmi zvedavý na Martina Fehérváryho v kempe

pred 6 hod.

0

Tatara čaká boj o životný kontrakt - čo hovorí v jeho prospech a čo v jeho neprospech?

Tatara čaká najdôležitejšia sezóna kariéry, boj o životný kontrakt. Čo hovorí v jeho prospech a čo v jeho neprospech?

Včera, 08:59

0

New Jersey vo výbornej pozícii. Využije to a ukradne Tampe Bay Černáka?

New Jersey je v skvelej pozícii. Využije ju na to, aby ukradlo Erika Černáka z Tampy Bay?

0 0

Držíš Dallasu? Ja tiež, jednak mám rád keď podceňované tímy prekvapia a dosiahnu mega úspech a v tomto prípade je to znásobené tým, že Andrej Sekera si za to, čo odvádza roky v NHL, po tých zraneniach vážnych ako sa vždy vrátil, tak si zaslúži vyhrať SC. Aj keď Černák by si zaslúžil tiež, ale ten ho ešte vyhrá určite v budúcnosti

VÝCHOD

ZÁPAD

CELKOM

Masaker v posledných sekundách! Po zákernosti Couturiera sa strhla hromadná bitka +...