Colorado strelilo šesť gólov v rozpätí ôsmich minút, ale prišlo aj o tretieho člena elitného útoku + VIDEO

Nathan MacKinnon © nhl.com
BONUS Bonus 4000 € + 15 € pre každého nového hráča!

Colorado dosiahlo víťazstvo s horkou príchuťou.

Colorado Avalanche prelomilo päťzápasovú sériu prehier skutočne štýlovo. V domácej aréne si s Nashville Predators poradilo 9:4. V priebehu druhej tretiny strelili "lavíny" šesť gólov v rozpätí ôsmich minút.

Víťazstvo však malo horkú príchuť. Colorado prišlo o útočníka Nathana MacKinnona, ktorý hral výborný zápas. Na konte mal štyri body (1+3). Do tretej tretiny nenastúpil pre zranenie v hornej časti tela. Tréner Jared Bednar vyhlásil po zápase, že MacKinnon bol stiahnutý z hry z preventívnych dôvodov.

Nie je známy rozsah MacKinnonovho zranenia, ani predpokladaná dĺžka absencie. No pre "lavíny" je to mimoriadne nepríjemná situácia, nakoľko mimo hru sú jeho dvaja spoluhráči z elitného útoku Mikko Rantanen a Gabriel Landeskog.

Los Angeles vyradilo Kovaľčuka zo zostavy a konečne vyhralo

Ruský útočník Iľja Kovaľčuk a jeho výkony od návratu do NHL sú obrovským sklamaním

Včera, 09:05

0

Don Cherryho sklamalo ospravedlnenie MacLeana: Naštval ma!

Don Cherry mal v pláne ospravedlniť sa za svoje hanlivé výroky na imigrantov.

Včera, 08:48

0

Gretzky možno povedie Kanadu na Spenglerovom pohári, vidí len jediný problém

Legendárny Wayne Gretzky zvažuje ponuku stať sa trénerom Kanady na Spenglerovom pohári.

Včera, 08:30

0

VÝCHOD

ZÁPAD

CELKOM

Raketové zrýchlenie, pád a úžasné zakončenie. McDavid strelil fenomenálny gól +...

Dve TOP hviezdy NHL zranené v jednu noc + VIDEO

Hrdinský výkon nenávideného Wilsona! Zranil sa, no vrátil sa a dvoma gólmi rozhodol...