Chromiak zažiaril v prvom útoku Los Angeles, jeho formácia dominovala

Martin Chromiak © nhl.com

Martin Chromiak odohral výborný zápas v prvom útoku Los Angeles!

Martin Chromiak dostal príležitosť v prvom útoku Los Angeles Kings v prípravnom stretnutí proti Arizone Coyotes. Kings nastúpili s mixom niekoľkých veteránov a stabilných hráčov NHL a mladíkov. V Arizone síce prehrali 1:2, no výkonom zanechali dobrý dojem. Chromiak mal najväčšiu príležitosť v prvej tretine. „Kings mali silnú tretiu tretinu v podaní útoku Brendan Lemieux - TJ Tynan - Martin Chromiak. Táto trojica mala niekoľko striedaní v útočnom pásme, no nepodarilo sa im streliť vyrovnávajúci gól," píše portál lakinginsider.com. Prvý útok "kráľov" s Lemieuxom, Tynanom a Chromiakom kontrolovali viac ako 75 % streleckých pokusov v zápase a minimálne 83 % streleckých šancí.

Adam Ružička a Martin Pospíšil nebodovali pri prehre Calgary vo Vancouveri 2:4. Ružička hral na centri druhého útoku s krídlami Pelletierom a Phillipsom. Pospíšil nastúpil na krídle tretieho útoku s Gawdinom a Philpom. Ružička bol v prečíslení s Phillipsom 2 na 1, no nedokázali ho gólovo využiť.

Jaroš: Nehrám, no nie pre moju výkonnosť

V novom pôsobisku odohral len dva zápasy. Nie je to pre moje výkony, hovorí Christián Jaroš.

pred 76 min.

0

VIDEO Tatar zasypal súpera bodyčekmi, Černákova Tampa zlomila sériu prehier vo veľkom štýle

Tomáš Tatar doslova zasypal súpera bodyčekmi. Erik Černák druhý najvyťažovanejší obranca, jeho Tampa prelomila sériu prehier.