Chára jediný z Bostonu s pluskou pri prehre, Calgary pod Wardom naďalej neporazené + VIDEO

Zdeno Chára so spoluhráčmi © nhl.com
BONUS Bonus 4000 € + 15 € pre každého nového hráča!

Boston prehral tretíkrát v rade.

Ottawa - Boston 5:2

Po sérii piatich prehier dokázala Ottawa vyhrať druhý z troch zápasov. Prekvapila Boston, ktorému pripravila tretiu porážku v rade. Anthony Duclair bol ústrednou postavou - strelil dva góly a pridal jednu asistenciu. Kľúčovým hráčom Senators bol aj brankár Anders Nilsson, ktorý ustál poriadnu kanonádu a tím podržal 38 úspešnými zákrokmi. Chries Tierney odohral tiež výborný zápas, zaznamenal tri body (1+2). Patrice Bergeron skóroval pri svojom návrate. David Pastrňák a Brad Marchand zhodne zapísali po dve asistencie. Ottawa podala obetavý výkon, jej hráči v zápase zblokovali 29 striel! Zdeno Chára v súboji proti bývalému klubu odohral 18:18, ako jediný hráč Bostonu skončil v plusovom hodnotení (+1), raz vystrelil, dal jeden bodyček a jednu strelu zblokoval.

Tampa Bay - Islanders 1:5

Brock Nelson strelil dva góly v tretej tretine a Sergej Varlamov zneškodnil 31 striel domácich. Tampa Bay prehrala štvrtý z posledných piatich domácich súbojov. Steven Stamkos autorom jediného gólu "bleskov". Vďaka nepriepustnej obrane sú Islanders doslova smrtiaci, keď dokážu v zápase streliť tri a viac gólov. V tejto sezóne tak vyhrali 18 z 19 zápasov a pod taktovkou trénera Barryho Trotza 55 zo 60. Hráči Islanders zblokovali 18 striel. Erik Černák počas 18 minút na ľade raz vystrelil a dal jeden bodyček. Duel ukončil s jednou mínuskou.

Washington - Columbus 2:5

Joonas Korpisalo 37 zákrokmi a Cam Atkinson dvoma gólmi potiahli Columbus za mimoriadne cenným víťazstvom. Blue Jackets ukončili štvorzápasovú šnúru prehier. Washingtonu skončila šesťzápasová víťazná séria. Po osemzápasovej absencii sa vrátil elitný útočník Nicklas Bäckstrom, mal prsty v oboch góloch Capitals (1+1).

Colorado - Calgary 4:5pp

Ostro sledovaný súboj dvoch tímov ťahajúcich víťaznú sériu. Coloradu skončila na šiestich zápasoch, Calgary ju natiahlo už na päť triumfov. Sean Monahan bol autorom víťazného zásahu v predĺžení. "Plamene" vyhrali všetých päť zápasov odvtedy ako Billa Petersa na lavičke nahradil tréner Geoff Ward.

Hossa prezradil, akým systémom bránili v Chicagu presilovku Ovečkina a tiež akú ponuku dostal od Blackhawks

Hossa o bránení Ovečkinovej presilovky i zaujímavej ponuke z Chicaga

Dnes, 09:01

0

Dych berúci gólový prienik Fehérváryho naštartoval Hershey za výhrou! Skóroval aj Cehlárik + VIDEO

Parádny gól Fehérváryho v AHL musíš vidieť!

Dnes, 06:56

0

Chára a spol. opäť zlyhali! Boston druhýkrát v priebehu týždňa stratil 3-gólové vedenie + VIDEO

Boston stratil ďalší skvele rozohratý duel.