Cehlárik druhou hviezdou, Lantošiho gólová premiéra, Pospíšil sa pobil druhú noc po sebe, dostal tvrdé KO + VIDEO

Peter Cehlárik © Bruins Daily
SLEDUJ ONLINE SLEDUJ NHL ZÁPASY ONLINE

Pestrá bola noc slovenských hokejistov v zámorskej AHL, predstavili sa ôsmi.

Toronto Marlies - Cleveland Monsters 2:0

Toronto vyhralo aj piaty zápas v sezóne AHL. Na výbornú formu tohto tímu doplatil Marko Daňo a jeho Cleveland, ktorý prehral tretí z posledných štyroch súbojov. Slovenský útočník raz vystrelil na bránku. Gólman Marlies Kasimir Kaskisuo vychytal shutout, zneškodnil všetkých 30 striel. Timothy Liljegren asistoval na oba góly Toronta.

Belleville Senators - Providence Bruins 4:7

Peter Cehlárik sa stal druhou hviezdou stretnutia. Providence pomohol k výhre gólom a asistenciou. Bol autorom víťazného gólu Bruins. Belleville nepomohol ani výborný výkon Josha Norrisa, ktorý strelil gól a dvakrát asistoval. Výborný zápas odohral aj ďalší slovenský útočník Róbert Lantoši. V drese víťazného Providence strelil svoj premiérový gól v AHL. Duel ukončil s troma pluskami na konte. Providence ukončilo sériu troch prehier. Belleville prehralo štvrtý z piatich zápasov v sezóne. Christián Jaroš v drese Senators nebodoval.

Binghamton Devils - Hartford Wolf Pack 3:4pp

Binghamton prehajdákal vedenie 3:1 po prvej tretine. Marián Studenič strelil gól, mal tri strelecké pokusy a pripísal si aj jednu plusku. Výhru proti jeho tímu vychytal krajan Adam Húska, ktorý predviedol 30 úspešných zásahov. Phil Di Giuseppe bol autorom víťazného gólu. Výraznou mierou k výhre Hartfordu prispel český útočník Filip Chytil, ktorý v tretej tretine v presilovke vyrovnal a poslal zápas do predĺženia a na víťazný gól asistoval.

Bakersfield Condors - Stockton Heat 3:4

Stockton vylepšil svoju bilanciu na 5-1. Na ľade Bakersfieldu viedol 3:0, dovolil súperovi vyrovnať na 3:3, no napokon si triumf nenechal zobrať. Eetu Tuulola bol autorom víťazného zásahu. Adam Ružička v drese víťazného tímu raz vystrelil a pripísal si jednu plusku. Martin Pospíšil sa pobil druhú noc po sebe, tentoraz päťminútový trest vyfasoval po súboji s Colbym Caveom. Pospíšil bol v súboji aktívny, napokon ale dostal tvrdé KO a bezvládne zostal ležať na ľade.

Jaroš hral v prvej obrane, bodoval a jeho tím vyhral tretí zápas v rade

Dvaja slovenskí reprezentační obrancovia v akcii v zápasoch AHL.

pred 75 min.

0

Washington bodoval v 13. zápase v rade, Pánik najaktívnejším strelcom zápasu + VIDEO

Dvaja slovenskí hráči sa predstavili v nočných dueloch zámorskej NHL.

CELKOM

Raketové zrýchlenie, pád a úžasné zakončenie. McDavid strelil fenomenálny gól +...

Dve TOP hviezdy NHL zranené v jednu noc + VIDEO

Hrdinský výkon nenávideného Wilsona! Zranil sa, no vrátil sa a dvoma gólmi rozhodol...