Registrácia
Zapamätať prihlásenie

Nemáte ešte účet?

Registrácia

Máte už svoj účet?

Prihlásenie
Menu

V Buffale skomolili meno na drese ofenzívnej hviezdy

Kyle Okposo

Úvod sezóny v podaní Buffalo Sabres vyzerá akoby celému tímu prešla cez cestu svorka čiernych mačiek. Aby toho nebolo málo, v klube domotali aj meno hviezdneho Kylea Okposa.

Buffalo skomolili meno na drese elitnej hviezdy

Veľké útočné eso Sabres nastúpil včera večer doma proti New Jersey tradične s číslom 21 na chrbte. Niečo ale nebolo v poriadku. Meno rodáka zo St. Paul totiž malo akosi priveľa písmen „O". Faux pas v podaní tímu si hneď všimli pozorné oči na sociálnych sieťach. S číslom 21 totiž nenastúpil Okposo, ale istý pán „Okoposo". S touto chybou ale 29-ročný kanonier nehral dlho. Na konci prvej tretiny si vymenil dres, na ktorom už mal meno napísané správne.

Nebolo to prvýkrát, čo v Buffale takto domotali meno svojho hráča. V lete sa na kempe mladých nádejí samozrejme objavila aj veľký brankársky talent klubu Jonas Johansson. Sabres však na jeho tréningový dres podobne ako v prípade Okposa pridali jedno písmeno „o" navyše. Výsledkom bol „Johanosson", čo si teda internet samozrejme nenechal ujsť.

Najhoršie na tom všetkom je, že toto nie je ani zďaleka to najhoršie, čo sa klubu od úvodu sezóny prihodilo. Sabres sú v novej sezóne jediným tímom východu, ktorý ešte v novej sezóne nevyhral. Z troch zápasov svieti v kolónke bodov číslo 1 a ukazovateľ skóre hovorí 7:15. V spomínanom zápase Buffalo doma podľahlo New Jersey vysoko 2:6. Samotný Okposo sa v novej sezóne veru nemá čím pochváliť, nebodoval, dvakrát sedel na trestnej lavici a v tabuľke pravdy má nelichotivých -6.


 

 

Možná výmena Karlssona do Vegas zahŕňa aj Bobbyho Ryana

Ešte donedávna sci-fi v podobe výmeny Erika Karlssona už nevyzerá ako úplne nereálna možnosť. Niečo z nej môžu ťažiť aj Senators.

22.06.18, 16:50

0

Hokejoví bratia spojení úspechom i rodinnou tragédiou

Alexander Ovečkin a Jevgenij Kuznecov. Ústredné postavy tohtoročného triumfu Capitals v play-off, toho majú spoločného viac, ako by sa mohlo zdať. Obaja si pri svojej ceste za úspechom...

09.06.18, 18:00

0

Bombardér Ovečkin. Početnosť jeho streľby je skrátka fenomenálna

Alexander Ovečkin je najlepším strelcom svojej generácie. Ani vo veku 32 rokov neochabuje jeho strelecká produkcia a naďalej strieľa jeden gól za druhým.

25.05.18, 15:35

0

Info! Len prihlásení užívatelia môžu pridávať a reagovať na už pridané komentáre.
Bonus 4000 € + 15 € pre každého nového hráča!
64.3 ms