Bude Chára chýbať vo finále Stanley Cupu? Tréner Cassidy prehovoril

Zdeno Chára © nhl.com
BONUS Bonus 4000 € + 15 € pre každého nového hráča!

Zdeno Chára nehral vo štvrtom stretnutí konferenčného finále. Bude Boston bez svojho kapitána vo finále Stanley Cupu?

Boston Bruins nastúpil vo štvrtom stretnutí konferenčného finále na ľade Caroliny (4:0) bez svojho kapitána Zdena Cháru. Slovenský bek absentoval pre bližšie nešpecifikované zranenie.

Hlavný tréner "medveďov" Bruce Cassidy však po stretnutí uviedol, že neverí, že by sa jednalo o vážnejšie zranenie a myslí si, že Chára bude pripravený na prvý zápas finále Stanley Cupu.

Chára v základnej časti pre zranenie kolena bol limitovaný len na 62 zápasov. Pred štvrtým súbojom proti Caroline v play off odohral všetkých 16 súbojov.

Absencia Cháru vo finále Stanley Cupu by bola pre Bruins citeľná. Napriek tomu, že má 42 rokov, je najlepším hráčom play off NHL v hodnotení +/-, na konte má 11 pozitívnych bodov.

Chára je v play off v Bostone druhý v zblokovaných strelách (31), tretí v bodyčekoch (42), druhý najvyťažovanejší hráč v oslabeniach (52:38 minút), druhý najvyťažovanejší hráč je aj celkovo (22:32 minút na zápas). Je stabilným členom prvej obrannej dvojice a chrbtovou kosťou Bruins.

Nedocenený? Pánik od polovice decembra patrí vo Washingtone medzi najlepších

Na to, aký je skvelý, dostáva strašne malú vyťaženosť. Neuveriteľné čísla Richarda Pánika! Patrí medzi najlepších vo Washingtone

Dnes, 08:31

2

Halákovi sa pripomenula 10 rokov stará nočná mora. Cassidy priznal, že s jeho výkonom nebol spokojný

Flyers dali Halákovi spomenúť na nočnú moru spred 10 rokov. Tréner Cassidy priznal, že nebol s jeho výkonom spokojný

Včera, 07:56

0

Dôrazný Pánik autorom prvého gólu Washingtonu po reštarte, Tatar nevyužil obrovskú šancu + VIDEO

Pánik prvým strelcom Washingtonu po piatich mesiacoch. Tatar blízko ku gólu, v obrovskej šanci ho famózne vychytal Murray