AHL Pätnásť sekúnd pred koncom po Jarošovej prihrávke si Belleville vynútilo predĺženie

Christián Jaroš © bellevillesens.com

V noci na štvrtok sa v AHL predstavila dvojica slovenských obrancov. Obaja sa tešili z víťazstiev.

V noci zo stredy na štvrtok sa v zámorskej AHL predstavili dvaja slovenskí obrancovia. Obaja sa tešili z víťazstiev svojich tímov.

Christián Jaroš
dostal šancu v prvej obrannej dvojici Bellevilleu, ktorý na domácom ľade zdolal Rochester po obrovskej dráme 3:2 po predĺžení. Pätnásť sekúnd pred koncom domáci poslali zápas do predĺženia aj vďaka asistencii Jaroša. Napokon triumf v extra čase strhli na svoju stranu. Jaroš mal dva strelecké pokusy a duel ukončil s jednou pluskou. Jaroš v 26 zápasoch za Belleville nazbieral 10 bodov (2+8). Je druhým najproduktívnejším obrancom tímu.

Erik Černák sa radoval z triumfu Syracuse na ľade Binghamtonu 4:1. V stretnutí nebodoval, mal dva strelecké pokusy. Černák v 35 zápasoch nazbieral 22 plusiek a v hodnotení +/- mu patrí v rámci AHL tretia priečka.

Ako mu tréner zdôvodnil posadenie na tribúnu? Tatar vyšiel s pravdou von

Tomáš Tatar priznal, ako mu tréner Gerard Gallant zdôvodnil svoje rozhodnutie posadiť ho na tribúnu.

pred 2 hod.

0

Gáborík sa nechal strhnúť trenčianskou eufóriou. Neuveríte, čo sľúbil hráčom

Marián Gáborík má už po sezóne, no napriek tomu stále žije hokejom.

Včera, 08:35

0

Slovákom sa v playoff AHL darí. Marinčin výrazne prispel k druhej domácej výhre Toronta

Martin Marinčin výborným výkonom prispel k druhej domácej výhre Toronta Marlies.