Anaheim Ducks Boston Bruins Calgary Flames Chicago Blackhawks Columbus Blue Jackets Edmonton Oilers Minnesota Wild Montreal Canadiens Nashville Predators New York Rangers Ottawa Senators Pittsburgh Penguins San Jose Sharks St. Louis Blues Toronto Maple Leafs Washington Capitals

September - 2017
PonUtStrŠtvPiaSoNe
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
Info! Pri každom zápase a tíme okrem grafickej analýzy (grafov) nájdete aj slovnú analýzu, resp. výber tých najdôležitejších vecí, ktoré by ste si mali pri tipovaní všímať (pod grafmi).




nenájdený žiadny zápas
Pre zobrazenie zápasov z ďalšieho dňa klikni na šípku pri dátume.
Dátum Čas Zápas Výsledok Detail
18.03.2017 21:00 Baie-Comeau Drakkar - Chicoutimi Saguenéens 4:1 3:0,1:1,0:0
21:00 Shawinigan Cataractes - Val-d'Or Foreurs 1:2sn 0:1,1:0,0:0,0:0,0:1
21:00 Gatineau Olympiques - Blainville-Boisbriand Armada 2:3 0:1,2:2,0:0
21:00 Victoriaville Tigres - Rouyn-Noranda Huskies 5:3 3:1,0:0,2:2
20:00 Drummondville Voltigeurs - Rimouski Oceanic 2:1pp 1:1,0:0,0:0,1:0
20:00 Halifax Mooseheads - Saint John Sea Dogs 1:2 1:0,0:2,0:0
20:00 Moncton Wildcats - Cape Breton Screaming Eagles 1:5 1:1,0:1,0:3
20:00 Quebec Remparts - Sherbrooke Phoenix 2:1 2:0,0:0,0:1
19:00 Charlottetown Islanders - Acadie-Bathurst Titan 2:5 1:2,0:2,1:1
00:30 Blainville-Boisbriand Armada - Rouyn-Noranda Huskies 3:2 2:1,1:0,0:1
00:30 Rimouski Oceanic - Quebec Remparts 1:2sn 1:0,0:1,0:0,0:0,0:1
00:30 Chicoutimi Saguenéens - Baie-Comeau Drakkar 3:1 1:1,1:0,1:0
00:30 Shawinigan Cataractes - Sherbrooke Phoenix 7:2 3:0,3:1,1:1
00:30 Gatineau Olympiques - Drummondville Voltigeurs 5:1 0:1,2:0,3:0
00:00 Moncton Wildcats - Acadie-Bathurst Titan 2:8 0:3,1:2,1:3
00:00 Victoriaville Tigres - Val-d'Or Foreurs 3:2 1:1,0:1,2:0
17.03.2017 23:00 Halifax Mooseheads - Cape Breton Screaming Eagles 2:3pp 1:0,1:1,0:1,0:1
23:00 Charlottetown Islanders - Saint John Sea Dogs 6:3 4:0,0:2,2:1
16.03.2017 00:00 Shawinigan Cataractes - Rouyn-Noranda Huskies 3:2 1:1,1:0,1:1
00:00 Drummondville Voltigeurs - Blainville-Boisbriand Armada 6:3 3:1,0:0,3:2
00:00 Sherbrooke Phoenix - Val-d'Or Foreurs 2:3 0:2,2:0,0:1
00:00 Quebec Remparts - Chicoutimi Saguenéens 3:5 1:1,1:1,1:3
15.03.2017 23:00 Cape Breton Screaming Eagles - Acadie-Bathurst Titan 6:4 3:2,1:0,2:2
23:00 Halifax Mooseheads - Charlottetown Islanders 6:5pp 3:0,1:2,1:3,1:0
23:00 Moncton Wildcats - Saint John Sea Dogs 0:5 0:1,0:2,0:2
12.03.2017 21:00 Chicoutimi Saguenéens - Victoriaville Tigres 5:2 1:1,2:0,2:1
21:00 Rouyn-Noranda Huskies - Val-d'Or Foreurs 9:3 4:1,2:0,3:2
21:00 Gatineau Olympiques - Quebec Remparts 6:5sn 4:2,1:2,0:1,0:0,1:0
20:00 Blainville-Boisbriand Armada - Shawinigan Cataractes 5:2 2:1,2:1,1:0
00:00 Cape Breton Screaming Eagles - Moncton Wildcats 3:2 0:0,2:1,1:1
00:00 Saint John Sea Dogs - Halifax Mooseheads 5:3 1:2,4:0,0:1
00:00 Acadie-Bathurst Titan - Charlottetown Islanders 3:6 1:1,2:1,0:4
11.03.2017 22:00 Rimouski Oceanic - Baie-Comeau Drakkar 2:4 0:2,1:1,1:1
22:00 Sherbrooke Phoenix - Drummondville Voltigeurs 3:0 3:0,0:0,0:0
01:30 Gatineau Olympiques - Shawinigan Cataractes 2:0 1:0,0:0,1:0
01:30 Blainville-Boisbriand Armada - Chicoutimi Saguenéens 3:1 1:1,0:0,2:0
01:30 Rimouski Oceanic - Baie-Comeau Drakkar 4:2 1:2,1:0,2:0
01:30 Drummondville Voltigeurs - Sherbrooke Phoenix 2:1 1:1,0:0,1:0
01:30 Val-d'Or Foreurs - Rouyn-Noranda Huskies 2:6 0:1,1:4,1:1
01:00 Victoriaville Tigres - Quebec Remparts 4:1 1:0,1:1,2:0
00:00 Acadie-Bathurst Titan - Halifax Mooseheads 3:1 0:0,1:0,2:1
00:00 Cape Breton Screaming Eagles - Moncton Wildcats 9:4 4:0,2:2,3:2
00:00 Saint John Sea Dogs - Charlottetown Islanders 5:1 2:0,0:0,3:1
10.03.2017 01:00 Sherbrooke Phoenix - Chicoutimi Saguenéens 3:2pp 0:0,2:1,0:1,1:0
09.03.2017 01:00 Rouyn-Noranda Huskies - Gatineau Olympiques 7:2 3:0,3:2,1:0
01:00 Victoriaville Tigres - Baie-Comeau Drakkar 2:3 1:2,1:1,0:0
01:00 Drummondville Voltigeurs - Shawinigan Cataractes 3:4pp 1:2,0:1,2:0,0:1
00:00 Charlottetown Islanders - Moncton Wildcats 12:3 5:0,4:1,3:2
08.03.2017 01:30 Val-d'Or Foreurs - Gatineau Olympiques 1:2 1:0,0:1,0:1
01:30 Rimouski Oceanic - Blainville-Boisbriand Armada 0:6 0:4,0:1,0:1
01:00 Saint John Sea Dogs - Acadie-Bathurst Titan 3:1 1:0,2:1,0:0
05.03.2017 22:00 Val-d'Or Foreurs - Victoriaville Tigres 1:2 0:1,0:0,1:1
22:00 Shawinigan Cataractes - Sherbrooke Phoenix 4:5pp 0:2,3:0,1:2,0:1
20:00 Charlottetown Islanders - Halifax Mooseheads 3:1 1:1,0:0,2:0
20:00 Saint John Sea Dogs - Cape Breton Screaming Eagles 5:1 2:0,1:1,2:0
20:00 Acadie-Bathurst Titan - Blainville-Boisbriand Armada 2:1 1:1,1:0,0:0
01:00 Rouyn-Noranda Huskies - Victoriaville Tigres 2:0 1:0,1:0,0:0
00:00 Charlottetown Islanders - Blainville-Boisbriand Armada 3:0 0:0,1:0,2:0
00:00 Acadie-Bathurst Titan - Rimouski Oceanic 2:3pp 0:1,2:1,0:0,0:1
04.03.2017 22:00 Baie-Comeau Drakkar - Quebec Remparts 5:2 0:0,2:1,3:1
22:00 Chicoutimi Saguenéens - Moncton Wildcats 6:2 1:1,1:0,4:1
01:30 Chicoutimi Saguenéens - Quebec Remparts 6:0 3:0,3:0,0:0
01:30 Rouyn-Noranda Huskies - Val-d'Or Foreurs 7:0 1:0,1:0,5:0
01:30 Baie-Comeau Drakkar - Moncton Wildcats 7:1 4:0,1:1,2:0
01:30 Shawinigan Cataractes - Drummondville Voltigeurs 5:6 2:3,2:0,1:3
01:00 Sherbrooke Phoenix - Gatineau Olympiques 2:5 0:2,0:1,2:2
00:00 Saint John Sea Dogs - Rimouski Oceanic 9:3 3:0,4:3,2:0
00:00 Cape Breton Screaming Eagles - Halifax Mooseheads 4:1 0:1,2:0,2:0
03.03.2017 00:00 Cape Breton Screaming Eagles - Blainville-Boisbriand Armada 0:3 0:2,0:0,0:1
00:00 Charlottetown Islanders - Rimouski Oceanic 3:0 2:0,0:0,1:0
02.03.2017 01:30 Baie-Comeau Drakkar - Shawinigan Cataractes 4:3 0:1,2:2,2:0
01:30 Gatineau Olympiques - Victoriaville Tigres 2:4 0:1,0:2,2:1
01:30 Val-d'Or Foreurs - Drummondville Voltigeurs 3:4pp 1:0,2:2,0:1,0:1
01:00 Quebec Remparts - Moncton Wildcats 5:1 1:1,3:0,1:0
00:00 Saint John Sea Dogs - Halifax Mooseheads 4:2 2:0,1:2,1:0
01.03.2017 01:30 Chicoutimi Saguenéens - Shawinigan Cataractes 4:3 2:1,1:2,1:0
01:00 Rouyn-Noranda Huskies - Drummondville Voltigeurs 5:2 1:1,0:1,4:0
26.02.2017 22:00 Drummondville Voltigeurs - Blainville-Boisbriand Armada 0:3 0:0,0:2,0:1
22:00 Shawinigan Cataractes - Victoriaville Tigres 6:2 2:1,3:0,1:1
22:00 Rouyn-Noranda Huskies - Baie-Comeau Drakkar 3:1 1:0,1:1,1:0
21:00 Rimouski Oceanic - Charlottetown Islanders 3:5 0:1,1:0,2:4
20:00 Acadie-Bathurst Titan - Sherbrooke Phoenix 6:3 1:1,1:0,4:2
20:00 Saint John Sea Dogs - Halifax Mooseheads 5:3 1:2,3:1,1:0
01:00 Val-d'Or Foreurs - Baie-Comeau Drakkar 2:1pp 0:0,1:1,0:0,1:0
01:00 Quebec Remparts - Charlottetown Islanders 2:5 1:2,0:1,1:2
25.02.2017 22:00 Gatineau Olympiques - Chicoutimi Saguenéens 6:1 1:1,2:0,3:0
21:00 Moncton Wildcats - Sherbrooke Phoenix 5:4 2:1,1:1,2:2
01:30 Drummondville Voltigeurs - Rouyn-Noranda Huskies 2:5 1:2,1:2,0:1
01:30 Rimouski Oceanic - Shawinigan Cataractes 2:6 1:1,1:1,0:4
01:30 Blainville-Boisbriand Armada - Charlottetown Islanders 0:3 0:2,0:0,0:1
01:30 Val-d'Or Foreurs - Baie-Comeau Drakkar 2:1 0:1,2:0,0:0
01:00 Victoriaville Tigres - Chicoutimi Saguenéens 6:3 3:1,0:1,3:1
00:00 Halifax Mooseheads - Acadie-Bathurst Titan 2:3 0:0,0:2,2:1
00:00 Cape Breton Screaming Eagles - Saint John Sea Dogs 3:2pp 0:1,0:1,2:0,1:0
24.02.2017 01:00 Quebec Remparts - Rouyn-Noranda Huskies 1:4 1:1,0:1,0:2
00:00 Moncton Wildcats - Halifax Mooseheads 3:5 1:3,0:0,2:2
00:00 Cape Breton Screaming Eagles - Sherbrooke Phoenix 2:5 1:2,1:1,0:2
23.02.2017 01:00 Drummondville Voltigeurs - Gatineau Olympiques 5:2 0:1,3:0,2:1
01:00 Quebec Remparts - Baie-Comeau Drakkar 2:5 1:3,1:0,0:2
00:00 Saint John Sea Dogs - Acadie-Bathurst Titan 7:8pp 1:4,3:2,3:1,0:1
20.02.2017 19:00 Halifax Mooseheads - Moncton Wildcats 2:1 1:0,0:0,1:1
19.02.2017 22:00 Baie-Comeau Drakkar - Saint John Sea Dogs 1:4 0:1,1:2,0:1
22:00 Shawinigan Cataractes - Quebec Remparts 3:2pp 2:0,0:0,0:2,1:0
22:00 Victoriaville Tigres - Gatineau Olympiques 5:6pp 2:1,2:4,1:0,0:1
21:00 Sherbrooke Phoenix - Blainville-Boisbriand Armada 1:2ppsn 1:0,0:1,0:0,0:0,0:1
01:00 Rouyn-Noranda Huskies - Cape Breton Screaming Eagles 8:4 5:2,0:2,3:0
01:00 Val-d'Or Foreurs - Rimouski Oceanic 4:1 2:0,1:1,1:0
00:00 Acadie-Bathurst Titan - Moncton Wildcats 7:2 4:2,2:0,1:0
00:00 Halifax Mooseheads - Charlottetown Islanders 1:5 0:0,0:1,1:4
18.02.2017 22:00 Shawinigan Cataractes - Drummondville Voltigeurs 2:3 2:2,0:1,0:0
22:00 Blainville-Boisbriand Armada - Gatineau Olympiques 5:1 3:1,2:0,0:0
22:00 Chicoutimi Saguenéens - Saint John Sea Dogs 2:4 1:3,0:0,1:1
01:30 Drummondville Voltigeurs - Quebec Remparts 4:5 2:3,0:2,2:0
01:30 Val-d'Or Foreurs - Cape Breton Screaming Eagles 6:5 2:1,3:1,1:3
01:30 Gatineau Olympiques - Sherbrooke Phoenix 6:2 2:1,2:1,2:0
01:30 Baie-Comeau Drakkar - Chicoutimi Saguenéens 1:2sn 0:1,1:0,0:0,0:0,0:1
01:30 Rouyn-Noranda Huskies - Rimouski Oceanic 1:4 0:1,1:1,0:2
01:00 Victoriaville Tigres - Saint John Sea Dogs 3:7 0:2,2:2,1:3
00:00 Moncton Wildcats - Charlottetown Islanders 4:11 2:2,1:6,1:3
00:00 Acadie-Bathurst Titan - Halifax Mooseheads 9:0 5:0,2:0,2:0
16.02.2017 01:30 Chicoutimi Saguenéens - Blainville-Boisbriand Armada 4:6 3:2,1:2,0:2
01:30 Gatineau Olympiques - Rimouski Oceanic 3:2pp 0:1,1:0,1:1,1:0
01:00 Rouyn-Noranda Huskies - Val-d'Or Foreurs 2:1 2:1,0:0,0:0
01:00 Shawinigan Cataractes - Cape Breton Screaming Eagles 6:5 1:1,3:3,2:1
01:00 Sherbrooke Phoenix - Victoriaville Tigres 6:5pp 2:1,1:2,2:2,1:0
00:00 Moncton Wildcats - Acadie-Bathurst Titan 3:4 0:0,2:1,1:3
15.02.2017 01:30 Baie-Comeau Drakkar - Blainville-Boisbriand Armada 3:4pp 0:1,1:0,2:2,0:1
01:00 Quebec Remparts - Cape Breton Screaming Eagles 2:5 1:1,1:1,0:3
00:00 Charlottetown Islanders - Saint John Sea Dogs 1:2 1:1,0:0,0:1
12.02.2017 21:00 Victoriaville Tigres - Cape Breton Screaming Eagles 2:4 2:1,0:1,0:2
21:00 Rimouski Oceanic - Chicoutimi Saguenéens 3:4 1:0,0:2,2:2
21:00 Sherbrooke Phoenix - Moncton Wildcats 3:2 2:1,1:1,0:0
20:00 Halifax Mooseheads - Shawinigan Cataractes 0:1 0:0,0:1,0:0
20:00 Acadie-Bathurst Titan - Drummondville Voltigeurs 4:1 3:0,0:0,1:1
01:00 Victoriaville Tigres - Quebec Remparts 4:3sn 1:0,2:0,0:3,0:0,1:0
00:00 Saint John Sea Dogs - Shawinigan Cataractes 0:3 0:1,0:1,0:1
00:00 Charlottetown Islanders - Drummondville Voltigeurs 9:0 5:0,2:0,2:0
11.02.2017 22:00 Baie-Comeau Drakkar - Val-d'Or Foreurs 7:1 3:0,2:1,2:0
22:00 Blainville-Boisbriand Armada - Moncton Wildcats 3:2 0:1,2:0,1:1
01:30 Chicoutimi Saguenéens - Val-d'Or Foreurs 6:1 2:1,2:0,2:0
01:30 Gatineau Olympiques - Moncton Wildcats 5:0 2:0,1:0,2:0
01:30 Blainville-Boisbriand Armada - Rouyn-Noranda Huskies 4:3 0:1,2:1,2:1
01:30 Rimouski Oceanic - Victoriaville Tigres 3:4 1:0,2:3,0:1
01:00 Sherbrooke Phoenix - Cape Breton Screaming Eagles 1:4 0:1,0:1,1:2
00:00 Saint John Sea Dogs - Drummondville Voltigeurs 4:1 2:1,1:0,1:0
00:00 Acadie-Bathurst Titan - Shawinigan Cataractes 8:2 1:1,4:1,3:0
00:00 Charlottetown Islanders - Halifax Mooseheads 4:3 1:2,1:0,2:1
10.02.2017 01:30 Gatineau Olympiques - Rouyn-Noranda Huskies 3:2pp 1:0,1:1,0:1,1:0
01:30 Chicoutimi Saguenéens - Val-d'Or Foreurs 5:2 0:1,2:1,3:0
09.02.2017 01:00 Sherbrooke Phoenix - Quebec Remparts 2:3 2:3,0:0,0:0
01:00 Victoriaville Tigres - Baie-Comeau Drakkar 1:3 1:0,0:1,0:2
00:00 Acadie-Bathurst Titan - Saint John Sea Dogs 2:3 1:2,0:0,1:1
05.02.2017 21:00 Moncton Wildcats - Halifax Mooseheads 2:7 2:5,0:2,0:0
20:00 Charlottetown Islanders - Acadie-Bathurst Titan 6:2 2:2,4:0,0:0
01:30 Victoriaville Tigres - Sherbrooke Phoenix 7:2 1:0,4:1,2:1
01:00 Quebec Remparts - Rimouski Oceanic 1:4 0:1,1:1,0:2
04.02.2017 22:00 Baie-Comeau Drakkar - Rouyn-Noranda Huskies 1:4 0:1,0:2,1:1
22:00 Blainville-Boisbriand Armada - Val-d'Or Foreurs 5:4pp 3:0,0:4,1:0,1:0
22:00 Shawinigan Cataractes - Gatineau Olympiques 2:3pp 0:2,2:0,0:0,0:1
21:00 Cape Breton Screaming Eagles - Saint John Sea Dogs 0:7 0:2,0:1,0:4
01:30 Chicoutimi Saguenéens - Rimouski Oceanic 4:2 1:0,1:2,2:0
01:30 Baie-Comeau Drakkar - Rouyn-Noranda Huskies 2:5 1:1,1:2,0:2
01:30 Gatineau Olympiques - Val-d'Or Foreurs 7:5 2:3,2:1,3:1
01:30 Blainville-Boisbriand Armada - Drummondville Voltigeurs 6:0 0:0,2:0,4:0
01:00 Quebec Remparts - Sherbrooke Phoenix 4:0 3:0,0:0,1:0
00:00 Cape Breton Screaming Eagles - Acadie-Bathurst Titan 4:6 2:4,1:1,1:1
00:00 Charlottetown Islanders - Moncton Wildcats 13:2 5:0,3:1,5:1
00:00 Halifax Mooseheads - Saint John Sea Dogs 4:7 2:3,1:2,1:2
03.02.2017 01:30 Chicoutimi Saguenéens - Rouyn-Noranda Huskies 6:2 2:1,1:1,3:0
01:00 Drummondville Voltigeurs - Victoriaville Tigres 2:6 0:2,1:2,1:2
00:00 Moncton Wildcats - Charlottetown Islanders 5:8 0:2,2:4,3:2
00:00 Halifax Mooseheads - Acadie-Bathurst Titan 3:4pp 0:1,1:1,2:1,0:1
02.02.2017 01:00 Quebec Remparts - Victoriaville Tigres 4:1 1:0,1:0,2:1
01:00 Shawinigan Cataractes - Rimouski Oceanic 4:2 1:2,1:0,2:0
01.02.2017 01:30 Gatineau Olympiques - Baie-Comeau Drakkar 4:3pp 3:0,0:0,0:3,1:0
01:00 Drummondville Voltigeurs - Chicoutimi Saguenéens 2:3 0:0,0:2,2:1
29.01.2017 22:00 Chicoutimi Saguenéens - Gatineau Olympiques 4:0 2:0,1:0,1:0
22:00 Shawinigan Cataractes - Baie-Comeau Drakkar 3:2 0:0,1:1,2:1
21:00 Rimouski Oceanic - Halifax Mooseheads 5:4 2:2,2:2,1:0
20:00 Charlottetown Islanders - Saint John Sea Dogs 2:5 1:1,0:2,1:2
01:30 Victoriaville Tigres - Shawinigan Cataractes 3:2 1:0,2:0,0:2
01:00 Rouyn-Noranda Huskies - Acadie-Bathurst Titan 2:5 0:2,1:1,1:2
01:00 Val-d'Or Foreurs - Blainville-Boisbriand Armada 5:3 2:2,0:1,3:0
00:00 Moncton Wildcats - Saint John Sea Dogs 2:5 0:1,2:3,0:1
00:00 Cape Breton Screaming Eagles - Quebec Remparts 4:0 2:0,1:0,1:0
28.01.2017 22:00 Rimouski Oceanic - Drummondville Voltigeurs 9:3 3:1,3:1,3:1
22:00 Sherbrooke Phoenix - Halifax Mooseheads 1:2 1:0,0:1,0:1
01:30 Rouyn-Noranda Huskies - Blainville-Boisbriand Armada 3:1 2:1,0:0,1:0
01:30 Baie-Comeau Drakkar - Gatineau Olympiques 6:3 3:0,2:3,1:0
01:30 Shawinigan Cataractes - Chicoutimi Saguenéens 3:2sn 0:1,2:0,0:1,0:0,1:0
01:30 Drummondville Voltigeurs - Halifax Mooseheads 4:5 2:3,1:1,1:1
01:30 Val-d'Or Foreurs - Acadie-Bathurst Titan 3:2pp 1:0,0:2,1:0,1:0
01:00 Sherbrooke Phoenix - Victoriaville Tigres 0:2 0:1,0:0,0:1
00:00 Cape Breton Screaming Eagles - Charlottetown Islanders 5:4pp 1:3,1:1,2:0,1:0
00:00 Moncton Wildcats - Quebec Remparts 4:5ppsn 1:0,3:0,0:4,0:0,0:1
22.01.2017 21:00 Drummondville Voltigeurs - Charlottetown Islanders 2:5 0:0,1:3,1:2
21:00 Rimouski Oceanic - Rouyn-Noranda Huskies 1:2pp 0:1,0:0,1:0,0:1
21:00 Acadie-Bathurst Titan - Baie-Comeau Drakkar 4:1 1:1,0:0,3:0
21:00 Moncton Wildcats - Cape Breton Screaming Eagles 1:7 1:2,0:2,0:3
21:00 Blainville-Boisbriand Armada - Sherbrooke Phoenix 3:4 0:1,2:1,1:2
21:00 Quebec Remparts - Shawinigan Cataractes 1:3 0:0,0:0,1:3
01:00 Quebec Remparts - Val-d'Or Foreurs 3:1 0:0,1:0,2:1
00:00 Acadie-Bathurst Titan - Chicoutimi Saguenéens 4:6 2:2,1:2,1:2
00:00 Saint John Sea Dogs - Baie-Comeau Drakkar 5:3 2:1,1:0,2:2
21.01.2017 22:00 Gatineau Olympiques - Blainville-Boisbriand Armada 2:3 0:1,2:1,0:1
22:00 Sherbrooke Phoenix - Charlottetown Islanders 0:3 0:0,0:3,0:0
21:00 Moncton Wildcats - Cape Breton Screaming Eagles 2:7 1:2,0:3,1:2
21:00 Drummondville Voltigeurs - Rouyn-Noranda Huskies 4:3 2:2,1:0,1:1
01:30 Gatineau Olympiques - Charlottetown Islanders 4:5pp 2:2,1:1,1:1,0:1
01:30 Rimouski Oceanic - Val-d'Or Foreurs 3:4 1:1,0:2,2:1
01:30 Blainville-Boisbriand Armada - Shawinigan Cataractes 4:5 1:5,2:0,1:0
01:00 Sherbrooke Phoenix - Rouyn-Noranda Huskies 4:5 2:0,0:3,2:2
01:00 Victoriaville Tigres - Drummondville Voltigeurs 7:1 2:0,3:1,2:0
00:00 Halifax Mooseheads - Baie-Comeau Drakkar 4:7 2:4,1:1,1:2
00:00 Saint John Sea Dogs - Chicoutimi Saguenéens 1:0 0:0,1:0,0:0
20.01.2017 00:00 Halifax Mooseheads - Chicoutimi Saguenéens 3:4sn 1:1,1:1,1:1,0:0,0:1
19.01.2017 01:30 Val-d'Or Foreurs - Gatineau Olympiques 4:2 0:0,2:1,2:1
01:00 Blainville-Boisbriand Armada - Victoriaville Tigres 2:1pp 0:0,1:1,0:0,1:0
01:00 Drummondville Voltigeurs - Shawinigan Cataractes 1:8 0:0,1:5,0:3
18.01.2017 01:30 Baie-Comeau Drakkar - Quebec Remparts 2:1 1:0,0:1,1:0
01:30 Rimouski Oceanic - Chicoutimi Saguenéens 4:3 2:0,0:2,2:1
01:00 Saint John Sea Dogs - Moncton Wildcats 7:2 4:1,1:0,2:1
01:00 Rouyn-Noranda Huskies - Gatineau Olympiques 7:3 1:1,5:0,1:2
00:00 Cape Breton Screaming Eagles - Halifax Mooseheads 4:5sn 2:1,0:1,2:2,0:0,0:1
15.01.2017 22:00 Val-d'Or Foreurs - Shawinigan Cataractes 3:2pp 0:1,1:0,1:1,1:0
22:00 Baie-Comeau Drakkar - Blainville-Boisbriand Armada 3:4 1:1,1:0,1:3
21:00 Rimouski Oceanic - Quebec Remparts 6:7 1:4,3:2,2:1
20:00 Halifax Mooseheads - Victoriaville Tigres 2:3 0:1,0:1,2:1
20:00 Saint John Sea Dogs - Cape Breton Screaming Eagles 6:7 0:1,4:4,2:2
01:00 Rouyn-Noranda Huskies - Shawinigan Cataractes 5:1 0:0,1:1,4:0
01:00 Val-d'Or Foreurs - Sherbrooke Phoenix 1:4 0:2,1:2,0:0
00:00 Charlottetown Islanders - Victoriaville Tigres 5:3 2:2,1:1,2:0
00:00 Moncton Wildcats - Drummondville Voltigeurs 2:3pp 1:0,1:1,0:1,0:1
14.01.2017 22:00 Baie-Comeau Drakkar - Chicoutimi Saguenéens 2:3pp 1:0,1:0,0:2,0:1
01:30 Chicoutimi Saguenéens - Blainville-Boisbriand Armada 1:3 0:1,0:1,1:1
01:30 Gatineau Olympiques - Rimouski Oceanic 6:3 4:1,2:1,0:1
01:30 Rouyn-Noranda Huskies - Sherbrooke Phoenix 6:3 2:0,3:1,1:2
00:00 Cape Breton Screaming Eagles - Saint John Sea Dogs 1:4 1:1,0:0,0:3
00:00 Charlottetown Islanders - Moncton Wildcats 8:3 1:0,4:1,3:2
00:00 Acadie-Bathurst Titan - Victoriaville Tigres 5:1 1:0,3:0,1:1
00:00 Halifax Mooseheads - Drummondville Voltigeurs 2:1sn 0:0,0:1,1:0,0:0,1:0
13.01.2017 01:00 Quebec Remparts - Blainville-Boisbriand Armada 1:4 0:2,1:1,0:1
01:00 Shawinigan Cataractes - Rimouski Oceanic 2:3 0:3,1:0,1:0
12.01.2017 01:30 Gatineau Olympiques - Sherbrooke Phoenix 6:2 2:1,3:1,1:0
00:00 Halifax Mooseheads - Charlottetown Islanders 4:1 0:0,2:1,2:0
00:00 Moncton Wildcats - Acadie-Bathurst Titan 0:7 0:4,0:1,0:2
00:00 Cape Breton Screaming Eagles - Drummondville Voltigeurs 7:3 3:0,2:1,2:2
11.01.2017 01:30 Chicoutimi Saguenéens - Shawinigan Cataractes 2:1 0:1,2:0,0:0
01:30 Rimouski Oceanic - Baie-Comeau Drakkar 4:2 0:0,1:1,3:1
08.01.2017 22:00 Chicoutimi Saguenéens - Victoriaville Tigres 4:3sn 0:1,2:1,1:1,0:0,1:0
22:00 Gatineau Olympiques - Rouyn-Noranda Huskies 3:4 1:3,1:1,1:0
22:00 Val-d'Or Foreurs - Quebec Remparts 1:4 1:2,0:1,0:1
21:00 Blainville-Boisbriand Armada - Rimouski Oceanic 5:1 1:0,3:1,1:0
21:00 Drummondville Voltigeurs - Baie-Comeau Drakkar 3:4sn 1:1,1:0,1:2,0:0,0:1
20:00 Saint John Sea Dogs - Halifax Mooseheads 2:1 1:0,0:1,1:0
20:00 Acadie-Bathurst Titan - Cape Breton Screaming Eagles 4:3 3:1,0:1,1:1
01:00 Val-d'Or Foreurs - Quebec Remparts 6:2 2:2,2:0,2:0
01:00 Drummondville Voltigeurs - Gatineau Olympiques 5:0 2:0,1:0,2:0
00:00 Acadie-Bathurst Titan - Moncton Wildcats 11:3 4:2,4:1,3:0
07.01.2017 22:00 Shawinigan Cataractes - Baie-Comeau Drakkar 7:4 3:1,1:1,3:2
22:00 Sherbrooke Phoenix - Rimouski Oceanic 4:2 1:0,0:1,3:1
21:00 Halifax Mooseheads - Saint John Sea Dogs 4:1 2:0,1:1,1:0
19:00 Charlottetown Islanders - Cape Breton Screaming Eagles 3:4pp 2:1,0:1,1:1,0:1
01:30 Blainville-Boisbriand Armada - Chicoutimi Saguenéens 3:0 2:0,0:0,1:0
01:30 Rouyn-Noranda Huskies - Quebec Remparts 8:2 0:1,4:0,4:1
01:30 Shawinigan Cataractes - Sherbrooke Phoenix 4:2 1:0,1:1,2:1
01:00 Victoriaville Tigres - Gatineau Olympiques 6:2 1:1,3:0,2:1
00:00 Halifax Mooseheads - Moncton Wildcats 6:2 3:0,1:2,2:0
00:00 Saint John Sea Dogs - Acadie-Bathurst Titan 5:1 4:1,1:0,0:0
00:00 Charlottetown Islanders - Cape Breton Screaming Eagles 2:4 2:1,0:1,0:2
05.01.2017 01:30 Gatineau Olympiques - Chicoutimi Saguenéens 4:1 1:0,1:1,2:0
01:30 Rimouski Oceanic - Sherbrooke Phoenix 3:5 0:3,1:0,2:2
01:00 Rouyn-Noranda Huskies - Quebec Remparts 5:2 0:0,4:1,1:1
00:00 Saint John Sea Dogs - Cape Breton Screaming Eagles 3:6 1:1,1:3,1:2
04.01.2017 01:30 Baie-Comeau Drakkar - Shawinigan Cataractes 2:4 0:1,1:1,1:2
01:00 Blainville-Boisbriand Armada - Val-d'Or Foreurs 6:0 1:0,3:0,2:0
01:00 Victoriaville Tigres - Drummondville Voltigeurs 3:8 0:2,1:4,2:2
00:00 Moncton Wildcats - Halifax Mooseheads 2:3pp 1:1,1:1,0:0,0:1
00:00 Acadie-Bathurst Titan - Charlottetown Islanders 2:3ppsn 1:1,1:1,0:0,0:0,0:1
31.12.2016 20:00 Rouyn-Noranda Huskies - Val-d'Or Foreurs 4:3 1:3,3:0,0:0
20:00 Chicoutimi Saguenéens - Rimouski Oceanic 5:4pp 2:2,1:2,1:0,1:0
20:00 Sherbrooke Phoenix - Shawinigan Cataractes 2:4 1:2,0:1,1:1
20:00 Baie-Comeau Drakkar - Victoriaville Tigres 2:3pp 1:1,1:0,0:1,0:1
20:00 Quebec Remparts - Gatineau Olympiques 3:8 2:2,0:3,1:3
20:00 Blainville-Boisbriand Armada - Drummondville Voltigeurs 3:4sn 2:2,1:0,0:1,0:0,0:1
19:00 Saint John Sea Dogs - Acadie-Bathurst Titan 5:7 2:3,1:0,2:4
19:00 Halifax Mooseheads - Cape Breton Screaming Eagles 2:5 1:2,1:1,0:2
19:00 Moncton Wildcats - Charlottetown Islanders 1:2 0:1,1:1,0:0
01:30 Baie-Comeau Drakkar - Rimouski Oceanic 3:5 3:1,0:0,0:4
01:30 Val-d'Or Foreurs - Rouyn-Noranda Huskies 6:4 4:2,1:2,1:0
01:30 Chicoutimi Saguenéens - Victoriaville Tigres 4:3 3:2,1:1,0:0
01:30 Shawinigan Cataractes - Blainville-Boisbriand Armada 9:2 2:0,5:1,2:1
01:00 Quebec Remparts - Drummondville Voltigeurs 1:2pp 0:1,0:0,1:0,0:1
01:00 Sherbrooke Phoenix - Gatineau Olympiques 5:1 1:1,3:0,1:0
00:00 Moncton Wildcats - Saint John Sea Dogs 2:7 1:0,1:2,0:5
00:00 Cape Breton Screaming Eagles - Halifax Mooseheads 6:3 2:0,2:1,2:2
00:00 Charlottetown Islanders - Acadie-Bathurst Titan 3:2 0:0,2:1,1:1
29.12.2016 01:30 Rimouski Oceanic - Chicoutimi Saguenéens 7:0 3:0,2:0,2:0
01:30 Gatineau Olympiques - Val-d'Or Foreurs 7:4 3:0,2:2,2:2
01:00 Shawinigan Cataractes - Rouyn-Noranda Huskies 3:1 1:0,0:1,2:0
01:00 Blainville-Boisbriand Armada - Quebec Remparts 4:5pp 1:3,2:0,1:1,0:1
01:00 Victoriaville Tigres - Baie-Comeau Drakkar 4:2 2:0,1:0,1:2
01:00 Drummondville Voltigeurs - Sherbrooke Phoenix 2:4 0:1,2:2,0:1
00:00 Charlottetown Islanders - Halifax Mooseheads 2:1 1:0,1:1,0:0
00:00 Acadie-Bathurst Titan - Saint John Sea Dogs 3:0 0:0,3:0,0:0
00:00 Cape Breton Screaming Eagles - Moncton Wildcats 5:1 2:0,2:0,1:1
18.12.2016 01:00 Quebec Remparts - Shawinigan Cataractes 1:6 0:1,1:3,0:2
00:00 Halifax Mooseheads - Moncton Wildcats 4:6 1:1,1:2,2:3
00:00 Saint John Sea Dogs - Charlottetown Islanders 8:2 2:0,2:0,4:2
00:00 Acadie-Bathurst Titan - Cape Breton Screaming Eagles 2:7 1:2,1:4,0:1
17.12.2016 22:00 Gatineau Olympiques - Sherbrooke Phoenix 4:5 3:1,1:1,0:3
22:00 Blainville-Boisbriand Armada - Val-d'Or Foreurs 2:7 1:1,1:4,0:2
22:00 Rimouski Oceanic - Victoriaville Tigres 2:3 1:1,1:1,0:1
22:00 Chicoutimi Saguenéens - Baie-Comeau Drakkar 4:3 0:3,3:0,1:0
21:00 Drummondville Voltigeurs - Rouyn-Noranda Huskies 4:3 0:2,2:0,2:1
01:30 Drummondville Voltigeurs - Val-d'Or Foreurs 8:1 2:1,2:0,4:0
01:30 Blainville-Boisbriand Armada - Gatineau Olympiques 3:5 1:3,1:1,1:1
01:30 Shawinigan Cataractes - Chicoutimi Saguenéens 6:1 2:0,3:1,1:0
01:00 Victoriaville Tigres - Rimouski Oceanic 2:5 0:1,0:1,2:3
01:00 Quebec Remparts - Baie-Comeau Drakkar 2:0 0:0,2:0,0:0
01:00 Sherbrooke Phoenix - Rouyn-Noranda Huskies 0:4 0:1,0:2,0:1
00:00 Charlottetown Islanders - Moncton Wildcats 12:3 5:0,4:1,3:2
00:00 Acadie-Bathurst Titan - Cape Breton Screaming Eagles 4:1 3:0,0:1,1:0
15.12.2016 01:30 Val-d'Or Foreurs - Rouyn-Noranda Huskies 2:3 2:2,0:1,0:0
01:30 Baie-Comeau Drakkar - Chicoutimi Saguenéens 2:1pp 0:0,0:1,1:0,1:0
00:00 Charlottetown Islanders - Cape Breton Screaming Eagles 6:3 1:0,1:2,4:1
00:00 Halifax Mooseheads - Acadie-Bathurst Titan 3:5 0:1,1:3,2:1
13.12.2016 01:00 Quebec Remparts - Gatineau Olympiques 1:8 0:2,0:2,1:4
12.12.2016 01:00 Sherbrooke Phoenix - Gatineau Olympiques 6:2 3:1,2:0,1:1
11.12.2016 22:00 Baie-Comeau Drakkar - Drummondville Voltigeurs 4:1 1:1,3:0,0:0
21:00 Rimouski Oceanic - Acadie-Bathurst Titan 0:5 0:2,0:2,0:1
20:00 Cape Breton Screaming Eagles - Victoriaville Tigres 3:2 2:2,1:0,0:0
20:00 Saint John Sea Dogs - Blainville-Boisbriand Armada 4:1 1:0,2:1,1:0
01:00 Val-d'Or Foreurs - Charlottetown Islanders 6:3 2:2,3:0,1:1
01:00 Rouyn-Noranda Huskies - Shawinigan Cataractes 1:5 1:2,0:1,0:2
00:00 Cape Breton Screaming Eagles - Halifax Mooseheads 5:4pp 1:1,1:1,2:2,1:0
10.12.2016 22:00 Chicoutimi Saguenéens - Drummondville Voltigeurs 0:4 0:1,0:2,0:1
21:00 Moncton Wildcats - Blainville-Boisbriand Armada 3:2pp 1:0,1:0,0:2,1:0
01:30 Rimouski Oceanic - Gatineau Olympiques 4:5pp 1:1,1:0,2:3,0:1
01:30 Rouyn-Noranda Huskies - Charlottetown Islanders 0:1ppsn 0:0,0:0,0:0,0:0,0:1
01:30 Chicoutimi Saguenéens - Drummondville Voltigeurs 2:3 0:0,1:3,1:0
01:30 Val-d'Or Foreurs - Shawinigan Cataractes 1:5 0:2,0:1,1:2
01:00 Sherbrooke Phoenix - Baie-Comeau Drakkar 5:3 3:0,0:3,2:0
00:00 Moncton Wildcats - Victoriaville Tigres 2:3 1:1,0:1,1:1
00:00 Halifax Mooseheads - Blainville-Boisbriand Armada 0:3 0:1,0:2,0:0
09.12.2016 01:00 Acadie-Bathurst Titan - Quebec Remparts 3:4pp 0:1,1:0,2:2,0:1
00:00 Saint John Sea Dogs - Victoriaville Tigres 3:4pp 1:0,2:2,0:1,0:1
08.12.2016 01:30 Chicoutimi Saguenéens - Sherbrooke Phoenix 3:5 0:1,1:2,2:2
01:30 Rimouski Oceanic - Quebec Remparts 6:2 0:0,2:1,4:1
01:00 Shawinigan Cataractes - Charlottetown Islanders 2:3 0:0,2:2,0:1
00:00 Saint John Sea Dogs - Moncton Wildcats 4:0 1:0,2:0,1:0
07.12.2016 01:30 Baie-Comeau Drakkar - Sherbrooke Phoenix 5:0 0:0,3:0,2:0
04.12.2016 22:00 Victoriaville Tigres - Sherbrooke Phoenix 5:2 1:0,4:2,0:0
22:00 Chicoutimi Saguenéens - Baie-Comeau Drakkar 2:3sn 0:2,1:0,1:0,0:0,0:1
22:00 Gatineau Olympiques - Saint John Sea Dogs 3:6 1:1,1:2,1:3
21:00 Drummondville Voltigeurs - Rimouski Oceanic 3:5 1:2,0:1,2:2
20:00 Acadie-Bathurst Titan - Moncton Wildcats 5:4 2:2,2:1,1:1
20:00 Cape Breton Screaming Eagles - Val-d'Or Foreurs 3:2sn 0:0,1:1,1:1,0:0,1:0
01:00 Quebec Remparts - Rimouski Oceanic 4:1 1:0,0:0,3:1
00:00 Charlottetown Islanders - Val-d'Or Foreurs 7:1 3:0,3:0,1:1
00:00 Moncton Wildcats - Rouyn-Noranda Huskies 4:3sn 1:2,1:1,1:0,0:0,1:0
03.12.2016 22:00 Baie-Comeau Drakkar - Halifax Mooseheads 5:4sn 0:1,1:2,3:1,0:0,1:0
22:00 Gatineau Olympiques - Blainville-Boisbriand Armada 2:5 1:3,1:0,0:2
01:30 Chicoutimi Saguenéens - Halifax Mooseheads 1:4 1:1,0:3,0:0
01:30 Shawinigan Cataractes - Quebec Remparts 2:3 1:1,1:0,0:2
01:30 Drummondville Voltigeurs - Saint John Sea Dogs 5:2 1:0,2:2,2:0
01:30 Blainville-Boisbriand Armada - Victoriaville Tigres 3:5 0:4,0:0,3:1
01:30 Rimouski Oceanic - Sherbrooke Phoenix 7:2 3:0,2:2,2:0
00:00 Charlottetown Islanders - Rouyn-Noranda Huskies 3:2sn 0:0,2:1,0:1,0:0,1:0
00:00 Moncton Wildcats - Cape Breton Screaming Eagles 4:0 1:0,1:0,2:0
00:00 Acadie-Bathurst Titan - Val-d'Or Foreurs 5:3 1:0,1:2,3:1
02.12.2016 01:00 Shawinigan Cataractes - Saint John Sea Dogs 2:0 1:0,1:0,0:0
01.12.2016 01:30 Baie-Comeau Drakkar - Gatineau Olympiques 3:4sn 1:1,1:1,1:1,0:0,0:1
01:00 Blainville-Boisbriand Armada - Sherbrooke Phoenix 8:3 2:1,3:2,3:0
01:00 Quebec Remparts - Halifax Mooseheads 2:1 1:0,0:0,1:1
01:00 Victoriaville Tigres - Chicoutimi Saguenéens 2:3sn 1:0,0:1,1:1,0:0,0:1
00:00 Acadie-Bathurst Titan - Charlottetown Islanders 1:5 0:2,1:1,0:2
00:00 Cape Breton Screaming Eagles - Rouyn-Noranda Huskies 6:7sn 1:2,3:1,2:3,0:0,0:1
30.11.2016 01:30 Chicoutimi Saguenéens - Gatineau Olympiques 4:3pp 0:1,2:1,1:1,1:0
01:30 Rimouski Oceanic - Saint John Sea Dogs 1:5 0:1,0:3,1:1
27.11.2016 21:00 Drummondville Voltigeurs - Chicoutimi Saguenéens 4:5sn 1:0,2:4,1:0,0:0,0:1
21:00 Victoriaville Tigres - Acadie-Bathurst Titan 6:7pp 2:2,1:3,3:1,0:1
21:00 Rimouski Oceanic - Rouyn-Noranda Huskies 1:3 1:3,0:0,0:0
21:00 Sherbrooke Phoenix - Val-d'Or Foreurs 6:5 1:2,3:2,2:1
20:00 Cape Breton Screaming Eagles - Shawinigan Cataractes 6:2 2:0,3:2,1:0
20:00 Halifax Mooseheads - Moncton Wildcats 3:0 0:0,2:0,1:0
00:00 Cape Breton Screaming Eagles - Moncton Wildcats 5:4 2:0,2:3,1:1
00:00 Charlottetown Islanders - Quebec Remparts 3:2pp 1:0,1:0,0:2,1:0
26.11.2016 22:00 Sherbrooke Phoenix - Chicoutimi Saguenéens 4:5 2:3,1:2,1:0
22:00 Blainville-Boisbriand Armada - Baie-Comeau Drakkar 1:2pp 0:0,1:0,0:1,0:1
22:00 Gatineau Olympiques - Acadie-Bathurst Titan 3:6 0:1,1:1,2:4
01:30 Gatineau Olympiques - Baie-Comeau Drakkar 6:1 2:1,2:0,2:0
01:30 Blainville-Boisbriand Armada - Acadie-Bathurst Titan 5:2 5:0,0:0,0:2
01:30 Drummondville Voltigeurs - Val-d'Or Foreurs 2:5 1:2,1:2,0:1
01:00 Victoriaville Tigres - Rouyn-Noranda Huskies 5:4 2:1,2:1,1:2
00:00 Charlottetown Islanders - Shawinigan Cataractes 5:4pp 3:1,0:0,1:3,1:0
00:00 Saint John Sea Dogs - Quebec Remparts 4:2 2:0,0:0,2:2
25.11.2016 01:30 Rimouski Oceanic - Val-d'Or Foreurs 6:2 1:1,3:1,2:0
00:00 Halifax Mooseheads - Quebec Remparts 5:6sn 3:1,2:2,0:2,0:0,0:1
00:00 Moncton Wildcats - Shawinigan Cataractes 1:5 0:3,1:1,0:1
24.11.2016 01:00 Rouyn-Noranda Huskies - Sherbrooke Phoenix 4:3 2:1,2:0,0:2
00:00 Saint John Sea Dogs - Cape Breton Screaming Eagles 4:3 0:0,2:2,2:1
23.11.2016 01:30 Baie-Comeau Drakkar - Drummondville Voltigeurs 4:2 1:1,1:1,2:0
01:30 Val-d'Or Foreurs - Sherbrooke Phoenix 10:5 5:1,3:3,2:1
00:00 Acadie-Bathurst Titan - Halifax Mooseheads 3:5 1:1,1:1,1:3
20.11.2016 22:00 Drummondville Voltigeurs - Gatineau Olympiques 3:5 0:2,1:0,2:3
22:00 Victoriaville Tigres - Shawinigan Cataractes 2:3 1:1,1:1,0:1
21:00 Quebec Remparts - Chicoutimi Saguenéens 3:2pp 0:1,0:1,2:0,1:0
21:00 Moncton Wildcats - Saint John Sea Dogs 3:2ppsn 1:0,1:2,0:0,0:0,1:0
19:00 Halifax Mooseheads - Acadie-Bathurst Titan 10:11 4:3,4:3,2:5
01:00 Val-d'Or Foreurs - Blainville-Boisbriand Armada 4:5 2:2,0:3,2:0
01:00 Victoriaville Tigres - Chicoutimi Saguenéens 5:2 2:0,3:1,0:1
01:00 Rouyn-Noranda Huskies - Rimouski Oceanic 8:3 3:1,2:0,3:2
00:00 Cape Breton Screaming Eagles - Charlottetown Islanders 5:3 1:1,1:1,3:1
19.11.2016 22:00 Sherbrooke Phoenix - Drummondville Voltigeurs 5:6 0:3,2:0,3:3
22:00 Shawinigan Cataractes - Baie-Comeau Drakkar 6:3 0:1,0:1,6:1
01:30 Shawinigan Cataractes - Gatineau Olympiques 6:2 4:1,1:1,1:0
01:30 Val-d'Or Foreurs - Rimouski Oceanic 4:2 2:1,0:1,2:0
01:30 Rouyn-Noranda Huskies - Blainville-Boisbriand Armada 5:6 0:1,2:1,3:4
01:00 Quebec Remparts - Victoriaville Tigres 2:3 1:1,1:1,0:1
01:00 Sherbrooke Phoenix - Baie-Comeau Drakkar 7:3 1:0,3:3,3:0
01:00 Acadie-Bathurst Titan - Saint John Sea Dogs 3:6 1:3,1:2,1:1
00:00 Cape Breton Screaming Eagles - Charlottetown Islanders 4:5pp 1:1,1:2,2:1,0:1
00:00 Moncton Wildcats - Halifax Mooseheads 1:5 0:3,1:0,0:2
13.11.2016 01:00 Quebec Remparts - Rimouski Oceanic 3:6 1:2,1:1,1:3
01:00 Drummondville Voltigeurs - Moncton Wildcats 5:1 2:0,2:1,1:0
00:00 Halifax Mooseheads - Charlottetown Islanders 7:4 3:1,0:3,4:0
00:00 Saint John Sea Dogs - Sherbrooke Phoenix 7:2 1:1,3:1,3:0
12.11.2016 22:00 Blainville-Boisbriand Armada - Rouyn-Noranda Huskies 0:4 0:1,0:1,0:2
22:00 Chicoutimi Saguenéens - Acadie-Bathurst Titan 5:3 2:2,1:1,2:0
22:00 Baie-Comeau Drakkar - Cape Breton Screaming Eagles 3:2 0:1,3:1,0:0
22:00 Gatineau Olympiques - Val-d'Or Foreurs 3:2 1:0,2:1,0:1
01:30 Gatineau Olympiques - Drummondville Voltigeurs 8:4 1:0,4:1,3:3
01:30 Baie-Comeau Drakkar - Acadie-Bathurst Titan 2:3 1:1,0:1,1:1
01:30 Rimouski Oceanic - Shawinigan Cataractes 3:2 2:1,1:0,0:1
01:30 Chicoutimi Saguenéens - Cape Breton Screaming Eagles 7:4 4:0,2:0,1:4
01:00 Victoriaville Tigres - Blainville-Boisbriand Armada 0:7 0:2,0:3,0:2
01:00 Quebec Remparts - Rouyn-Noranda Huskies 4:3pp 1:0,1:2,1:1,1:0
00:00 Halifax Mooseheads - Sherbrooke Phoenix 9:5 4:3,1:2,4:0
00:00 Charlottetown Islanders - Saint John Sea Dogs 3:7 1:1,2:4,0:2
11.11.2016 01:30 Val-d'Or Foreurs - Moncton Wildcats 4:5sn 2:2,0:2,2:0,0:0,0:1
00:00 Charlottetown Islanders - Sherbrooke Phoenix 5:3 1:0,2:1,2:2
10.11.2016 01:30 Gatineau Olympiques - Shawinigan Cataractes 4:3 2:0,1:1,1:2
01:30 Rimouski Oceanic - Cape Breton Screaming Eagles 3:6 1:0,2:3,0:3
01:00 Rouyn-Noranda Huskies - Moncton Wildcats 3:4 1:1,2:1,0:2
01:00 Drummondville Voltigeurs - Victoriaville Tigres 2:8 0:2,2:4,0:2
01:00 Quebec Remparts - Acadie-Bathurst Titan 6:3 0:2,5:1,1:0
06.11.2016 22:00 Victoriaville Tigres - Drummondville Voltigeurs 0:5 0:2,0:1,0:2
22:00 Val-d'Or Foreurs - Gatineau Olympiques 7:2 0:0,4:1,3:1
21:00 Quebec Remparts - Blainville-Boisbriand Armada 2:3 0:0,0:1,2:2
21:00 Sherbrooke Phoenix - Rimouski Oceanic 4:3pp 3:0,0:1,0:2,1:0
20:00 Acadie-Bathurst Titan - Moncton Wildcats 5:7 5:3,0:3,0:1
20:00 Cape Breton Screaming Eagles - Chicoutimi Saguenéens 3:4pp 1:2,0:1,2:0,0:1
20:00 Saint John Sea Dogs - Charlottetown Islanders 2:3pp 0:1,1:0,1:1,0:1
00:00 Rouyn-Noranda Huskies - Gatineau Olympiques 3:4ppsn 0:0,2:0,1:3,0:0,0:1
00:00 Val-d'Or Foreurs - Halifax Mooseheads 3:6 0:2,3:1,0:3
05.11.2016 23:00 Cape Breton Screaming Eagles - Baie-Comeau Drakkar 5:3 2:1,1:0,2:2
21:00 Blainville-Boisbriand Armada - Quebec Remparts 0:2 0:0,0:1,0:1
21:00 Shawinigan Cataractes - Rimouski Oceanic 3:5 2:1,0:3,1:1
00:30 Rouyn-Noranda Huskies - Halifax Mooseheads 5:1 2:1,2:0,1:0
00:30 Drummondville Voltigeurs - Shawinigan Cataractes 5:3 3:2,0:0,2:1
00:00 Sherbrooke Phoenix - Blainville-Boisbriand Armada 3:2pp 1:0,0:0,1:2,1:0
00:00 Victoriaville Tigres - Rimouski Oceanic 3:2 0:0,2:1,1:1
00:00 Moncton Wildcats - Baie-Comeau Drakkar 4:6 1:2,1:3,2:1
04.11.2016 23:00 Charlottetown Islanders - Chicoutimi Saguenéens 1:5 1:2,0:2,0:1
23:00 Acadie-Bathurst Titan - Saint John Sea Dogs 6:5 2:2,1:0,3:3
03.11.2016 23:00 Moncton Wildcats - Chicoutimi Saguenéens 1:4 0:1,1:0,0:3
23:00 Charlottetown Islanders - Baie-Comeau Drakkar 8:7 3:2,2:3,3:2
00:30 Gatineau Olympiques - Halifax Mooseheads 5:2 0:0,3:1,2:1
00:00 Val-d'Or Foreurs - Drummondville Voltigeurs 5:4 3:1,1:1,1:2
00:00 Blainville-Boisbriand Armada - Rimouski Oceanic 4:2 1:0,2:1,1:1
00:00 Sherbrooke Phoenix - Victoriaville Tigres 4:1 1:0,1:1,2:0
00:00 Shawinigan Cataractes - Quebec Remparts 4:2 2:0,0:2,2:0
01.11.2016 23:00 Rouyn-Noranda Huskies - Drummondville Voltigeurs 5:1 3:0,1:1,1:0
22:00 Cape Breton Screaming Eagles - Saint John Sea Dogs 1:6 0:2,0:2,1:2
30.10.2016 21:00 Gatineau Olympiques - Blainville-Boisbriand Armada 2:4 1:0,0:1,1:3
21:00 Rouyn-Noranda Huskies - Val-d'Or Foreurs 3:1 3:0,0:0,0:1
21:00 Chicoutimi Saguenéens - Baie-Comeau Drakkar 7:3 3:0,3:1,1:2
20:00 Rimouski Oceanic - Quebec Remparts 4:3pp 2:0,0:0,1:3,1:0
20:00 Shawinigan Cataractes - Victoriaville Tigres 7:6pp 3:2,1:4,2:0,1:0
20:00 Moncton Wildcats - Saint John Sea Dogs 4:2 1:2,1:0,2:0
19:00 Charlottetown Islanders - Acadie-Bathurst Titan 9:2 3:1,2:1,4:0
01:00 Victoriaville Tigres - Shawinigan Cataractes 3:1 1:0,2:1,0:0
00:00 Halifax Mooseheads - Cape Breton Screaming Eagles 1:5 1:2,0:3,0:0
29.10.2016 22:00 Sherbrooke Phoenix - Drummondville Voltigeurs 7:3 4:1,2:1,1:1
01:30 Baie-Comeau Drakkar - Chicoutimi Saguenéens 4:0 1:0,0:0,3:0
01:30 Val-d'Or Foreurs - Rouyn-Noranda Huskies 4:3 0:0,1:1,3:2
01:30 Blainville-Boisbriand Armada - Gatineau Olympiques 3:1 1:0,1:1,1:0
01:30 Drummondville Voltigeurs - Sherbrooke Phoenix 3:2 1:0,1:1,1:1
01:00 Quebec Remparts - Rimouski Oceanic 5:2 0:0,4:1,1:1
00:00 Saint John Sea Dogs - Moncton Wildcats 10:3 3:2,1:1,6:0
00:00 Acadie-Bathurst Titan - Charlottetown Islanders 2:3 1:2,0:1,1:0
00:00 Cape Breton Screaming Eagles - Halifax Mooseheads 1:3 0:1,1:0,0:2
28.10.2016 01:30 Chicoutimi Saguenéens - Rimouski Oceanic 5:2 0:0,3:1,2:1
01:00 Rouyn-Noranda Huskies - Victoriaville Tigres 6:2 2:1,3:0,1:1
27.10.2016 01:30 Val-d'Or Foreurs - Victoriaville Tigres 2:3pp 0:1,1:1,1:0,0:1
01:00 Blainville-Boisbriand Armada - Drummondville Voltigeurs 4:3 0:1,2:1,2:1
00:00 Cape Breton Screaming Eagles - Moncton Wildcats 5:2 0:0,2:1,3:1
00:00 Halifax Mooseheads - Acadie-Bathurst Titan 6:4 2:0,2:3,2:1
00:00 Saint John Sea Dogs - Charlottetown Islanders 5:2 1:1,1:1,3:0
23.10.2016 22:00 Gatineau Olympiques - Quebec Remparts 2:6 1:2,0:1,1:3
22:00 Victoriaville Tigres - Rimouski Oceanic 6:3 0:0,2:3,4:0
21:00 Drummondville Voltigeurs - Cape Breton Screaming Eagles 2:7 1:2,1:3,0:2
20:00 Acadie-Bathurst Titan - Rouyn-Noranda Huskies 5:3 2:1,1:1,2:1
20:00 Halifax Mooseheads - Val-d'Or Foreurs 2:4 2:0,0:1,0:3
00:00 Saint John Sea Dogs - Rouyn-Noranda Huskies 1:5 0:1,1:3,0:1
00:00 Moncton Wildcats - Val-d'Or Foreurs 3:5 1:1,0:2,2:2
22.10.2016 22:00 Chicoutimi Saguenéens - Charlottetown Islanders 4:2 1:0,3:1,0:1
22:00 Baie-Comeau Drakkar - Shawinigan Cataractes 1:4 0:2,1:1,0:1
22:00 Sherbrooke Phoenix - Quebec Remparts 2:3sn 1:0,0:1,1:1,0:0,0:1
22:00 Blainville-Boisbriand Armada - Cape Breton Screaming Eagles 1:0 1:0,0:0,0:0
01:30 Chicoutimi Saguenéens - Shawinigan Cataractes 0:2 0:0,0:2,0:0
01:30 Rimouski Oceanic - Victoriaville Tigres 5:4pp 2:1,1:1,1:2,1:0
01:30 Drummondville Voltigeurs - Quebec Remparts 2:3 0:2,1:0,1:1
01:30 Baie-Comeau Drakkar - Charlottetown Islanders 6:3 1:1,2:0,3:2
01:30 Gatineau Olympiques - Cape Breton Screaming Eagles 4:2 1:1,1:1,2:0
01:00 Sherbrooke Phoenix - Blainville-Boisbriand Armada 2:8 2:2,0:2,0:4
00:00 Halifax Mooseheads - Rouyn-Noranda Huskies 2:4 0:2,1:1,1:1
00:00 Moncton Wildcats - Acadie-Bathurst Titan 1:4 1:2,0:2,0:0
00:00 Saint John Sea Dogs - Val-d'Or Foreurs 4:1 0:1,4:0,0:0
20.10.2016 01:30 Rimouski Oceanic - Blainville-Boisbriand Armada 5:4 0:3,3:1,2:0
01:00 Quebec Remparts - Shawinigan Cataractes 0:6 0:2,0:4,0:0
01:00 Victoriaville Tigres - Charlottetown Islanders 1:3 0:0,1:2,0:1
00:00 Saint John Sea Dogs - Acadie-Bathurst Titan 1:3 0:0,1:1,0:2
16.10.2016 22:30 Shawinigan Cataractes - Moncton Wildcats 2:1 0:0,0:0,2:1
22:00 Victoriaville Tigres - Halifax Mooseheads 3:7 1:1,2:5,0:1
22:00 Baie-Comeau Drakkar - Sherbrooke Phoenix 4:8 1:2,1:4,2:2
22:00 Chicoutimi Saguenéens - Quebec Remparts 2:1sn 1:0,0:1,0:0,0:0,1:0
21:00 Rimouski Oceanic - Gatineau Olympiques 7:1 2:0,1:0,4:1
20:00 Acadie-Bathurst Titan - Cape Breton Screaming Eagles 3:5 3:1,0:2,0:2
01:00 Val-d'Or Foreurs - Saint John Sea Dogs 2:4 1:0,1:2,0:2
01:00 Victoriaville Tigres - Moncton Wildcats 5:2 1:0,3:0,1:2
01:00 Rouyn-Noranda Huskies - Drummondville Voltigeurs 6:2 2:0,2:1,2:1
00:00 Charlottetown Islanders - Cape Breton Screaming Eagles 4:2 2:0,0:1,2:1
15.10.2016 22:00 Chicoutimi Saguenéens - Sherbrooke Phoenix 2:1pp 0:1,1:0,0:0,1:0
22:00 Blainville-Boisbriand Armada - Halifax Mooseheads 4:2 1:1,1:0,2:1
01:30 Shawinigan Cataractes - Halifax Mooseheads 6:3 3:1,2:1,1:1
01:30 Rimouski Oceanic - Moncton Wildcats 10:6 2:1,6:3,2:2
01:30 Val-d'Or Foreurs - Drummondville Voltigeurs 2:4 2:2,0:2,0:0
01:30 Rouyn-Noranda Huskies - Saint John Sea Dogs 2:4 0:1,0:2,2:1
01:00 Quebec Remparts - Baie-Comeau Drakkar 3:2sn 0:0,0:0,2:2,0:0,1:0
00:00 Acadie-Bathurst Titan - Gatineau Olympiques 5:2 3:0,0:1,2:1
14.10.2016 00:00 Charlottetown Islanders - Gatineau Olympiques 4:5pp 1:2,2:1,1:1,0:1
13.10.2016 01:30 Baie-Comeau Drakkar - Quebec Remparts 2:3 0:1,2:2,0:0
01:00 Blainville-Boisbriand Armada - Saint John Sea Dogs 3:2pp 2:1,0:1,0:0,1:0
00:00 Acadie-Bathurst Titan - Halifax Mooseheads 3:0 1:0,1:0,1:0
12.10.2016 01:00 Sherbrooke Phoenix - Val-d'Or Foreurs 5:2 2:1,1:0,2:1
10.10.2016 20:00 Halifax Mooseheads - Gatineau Olympiques 6:5pp 3:2,2:0,0:3,1:0
20:00 Victoriaville Tigres - Blainville-Boisbriand Armada 1:2 0:1,0:0,1:1
20:00 Charlottetown Islanders - Moncton Wildcats 10:1 5:0,1:1,4:0
09.10.2016 22:00 Shawinigan Cataractes - Val-d'Or Foreurs 7:1 2:0,2:1,3:0
21:00 Sherbrooke Phoenix - Saint John Sea Dogs 3:5 0:0,0:2,3:3
21:00 Drummondville Voltigeurs - Blainville-Boisbriand Armada 1:2sn 1:1,0:0,0:0,0:0,0:1
20:00 Cape Breton Screaming Eagles - Gatineau Olympiques 2:1 1:1,0:0,1:0
01:00 Rouyn-Noranda Huskies - Chicoutimi Saguenéens 6:2 2:1,2:1,2:0
01:00 Quebec Remparts - Val-d'Or Foreurs 2:5 1:0,1:2,0:3
00:00 Halifax Mooseheads - Charlottetown Islanders 5:2 1:1,1:1,3:0
00:00 Moncton Wildcats - Rimouski Oceanic 5:0 2:0,3:0,0:0
08.10.2016 22:00 Baie-Comeau Drakkar - Victoriaville Tigres 4:3 1:2,0:1,3:0
21:00 Drummondville Voltigeurs - Acadie-Bathurst Titan 7:3 3:2,0:0,4:1
01:30 Baie-Comeau Drakkar - Victoriaville Tigres 5:6pp 2:2,2:0,1:3,0:1
01:30 Shawinigan Cataractes - Acadie-Bathurst Titan 5:4ppsn 1:0,1:4,2:0,0:0,1:0
01:30 Blainville-Boisbriand Armada - Sherbrooke Phoenix 3:0 0:0,1:0,2:0
01:30 Rouyn-Noranda Huskies - Chicoutimi Saguenéens 3:1 1:0,0:1,2:0
01:00 Quebec Remparts - Saint John Sea Dogs 2:4 1:1,1:1,0:2
00:00 Halifax Mooseheads - Rimouski Oceanic 6:5 4:2,1:3,1:0
00:00 Moncton Wildcats - Gatineau Olympiques 3:2 2:0,1:1,0:1
00:00 Cape Breton Screaming Eagles - Charlottetown Islanders 5:3 2:2,1:0,2:1
07.10.2016 01:30 Val-d'Or Foreurs - Chicoutimi Saguenéens 5:3 3:0,2:1,0:2
01:00 Sherbrooke Phoenix - Acadie-Bathurst Titan 5:3 1:1,2:2,2:0
06.10.2016 01:00 Quebec Remparts - Victoriaville Tigres 4:2 1:0,1:0,2:2
00:00 Saint John Sea Dogs - Gatineau Olympiques 5:4pp 1:1,0:1,3:2,1:0
00:00 Cape Breton Screaming Eagles - Rimouski Oceanic 5:3 2:0,2:3,1:0
04.10.2016 01:00 Drummondville Voltigeurs - Baie-Comeau Drakkar 6:2 4:1,1:0,1:1
02.10.2016 22:00 Chicoutimi Saguenéens - Quebec Remparts 5:4 0:1,2:1,3:2
21:00 Blainville-Boisbriand Armada - Baie-Comeau Drakkar 3:1 0:1,2:0,1:0
21:00 Rimouski Oceanic - Drummondville Voltigeurs 7:3 1:1,2:1,4:1
21:00 Sherbrooke Phoenix - Shawinigan Cataractes 2:3sn 1:0,0:1,1:1,0:0,0:1
20:00 Acadie-Bathurst Titan - Moncton Wildcats 4:5pp 4:0,0:4,0:0,0:1
20:00 Charlottetown Islanders - Halifax Mooseheads 9:2 3:1,1:0,5:1
01:00 Victoriaville Tigres - Val-d'Or Foreurs 7:5 3:3,2:1,2:1
00:00 Halifax Mooseheads - Cape Breton Screaming Eagles 6:4 3:2,1:2,2:0
00:00 Saint John Sea Dogs - Moncton Wildcats 5:0 1:0,2:0,2:0
01.10.2016 22:00 Gatineau Olympiques - Rouyn-Noranda Huskies 1:5 0:1,1:4,0:0
01:30 Chicoutimi Saguenéens - Baie-Comeau Drakkar 1:2 1:1,0:0,0:1
01:30 Drummondville Voltigeurs - Val-d'Or Foreurs 1:2sn 0:0,1:1,0:0,0:0,0:1
01:30 Blainville-Boisbriand Armada - Gatineau Olympiques 1:2sn 0:1,1:0,0:0,0:0,0:1
01:30 Rimouski Oceanic - Shawinigan Cataractes 2:7 2:1,0:2,0:4
01:00 Sherbrooke Phoenix - Rouyn-Noranda Huskies 2:5 1:0,1:3,0:2
01:00 Victoriaville Tigres - Quebec Remparts 0:4 0:1,0:0,0:3
00:00 Acadie-Bathurst Titan - Charlottetown Islanders 3:5 2:1,0:2,1:2
00:00 Saint John Sea Dogs - Cape Breton Screaming Eagles 3:2 1:1,2:0,0:1
30.09.2016 00:00 Charlottetown Islanders - Cape Breton Screaming Eagles 3:8 1:2,0:2,2:4
29.09.2016 01:30 Val-d'Or Foreurs - Rouyn-Noranda Huskies 1:4 1:0,0:2,0:2
01:00 Shawinigan Cataractes - Blainville-Boisbriand Armada 5:3 1:2,1:1,3:0
25.09.2016 22:00 Gatineau Olympiques - Victoriaville Tigres 0:5 0:2,0:3,0:0
21:00 Moncton Wildcats - Charlottetown Islanders 2:6 2:3,0:2,0:1
21:00 Quebec Remparts - Drummondville Voltigeurs 2:10 1:5,1:4,0:1
01:00 Val-d'Or Foreurs - Sherbrooke Phoenix 5:4 0:1,2:3,3:0
00:00 Cape Breton Screaming Eagles - Acadie-Bathurst Titan 1:3 0:0,1:2,0:1
00:00 Halifax Mooseheads - Saint John Sea Dogs 4:3 2:2,1:0,1:1
24.09.2016 22:00 Baie-Comeau Drakkar - Rimouski Oceanic 1:2sn 0:0,1:0,0:1,0:0,0:1
22:00 Shawinigan Cataractes - Chicoutimi Saguenéens 3:2 0:1,0:0,3:1
01:30 Gatineau Olympiques - Drummondville Voltigeurs 1:4 0:2,0:1,1:1
01:30 Val-d'Or Foreurs - Blainville-Boisbriand Armada 3:2 1:1,1:1,1:0
01:30 Rouyn-Noranda Huskies - Sherbrooke Phoenix 3:4sn 0:2,1:1,2:0,0:0,0:1
01:30 Baie-Comeau Drakkar - Rimouski Oceanic 0:5 0:2,0:3,0:0
01:30 Shawinigan Cataractes - Victoriaville Tigres 3:4 1:0,1:3,1:1
01:00 Quebec Remparts - Chicoutimi Saguenéens 3:0 2:0,0:0,1:0
00:00 Moncton Wildcats - Halifax Mooseheads 4:3 0:1,3:0,1:2
00:00 Cape Breton Screaming Eagles - Acadie-Bathurst Titan 2:3 0:1,1:1,1:1
00:00 Charlottetown Islanders - Saint John Sea Dogs 6:2 1:0,2:1,3:1
23.09.2016 01:00 Rouyn-Noranda Huskies - Blainville-Boisbriand Armada 3:2 1:0,1:0,1:2