Anaheim Ducks Arizona Coyotes Boston Bruins Buffalo Sabres Calgary Flames Carolina Hurricanes Chicago Blackhawks Colorado Avalanche Columbus Blue Jackets Dallas Stars Detroit Red Wings Edmonton Oilers Florida Panthers Los Angeles Kings Minnesota Wild Montreal Canadiens Nashville Predators New Jersey Devils New York Islanders New York Rangers Ottawa Senators Philadelphia Flyers Pittsburgh Penguins San Jose Sharks St. Louis Blues Tampa Bay Lightning Toronto Maple Leafs Vancouver Canucks Washington Capitals Winnipeg Jets

Február - 2017
PonUtStrŠtvPiaSoNe
   1 2 3 4 5
678 9 10 11 12
1314 15 1617 18 19
202122 23 24 25 26
2728     
Info! Pri každom zápase a tíme okrem grafickej analýzy (grafov) nájdete aj slovnú analýzu, resp. výber tých najdôležitejších vecí, ktoré by ste si mali pri tipovaní všímať (pod grafmi).





Dátum Čas Zápas
24.02.2017 00:00 Cape Breton Screaming Eagles - Sherbrooke Phoenix
00:00 Moncton Wildcats - Halifax Mooseheads
01:00 Quebec Remparts - Rouyn-Noranda Huskies
25.02.2017 00:00 Cape Breton Screaming Eagles - Saint John Sea Dogs
00:00 Halifax Mooseheads - Acadie-Bathurst Titan
01:00 Victoriaville Tigres - Chicoutimi Saguenéens
01:30 Blainville-Boisbriand Armada - Charlottetown Islanders
01:30 Val-d'Or Foreurs - Baie-Comeau Drakkar
01:30 Drummondville Voltigeurs - Rouyn-Noranda Huskies
01:30 Rimouski Oceanic - Shawinigan Cataractes
21:00 Moncton Wildcats - Sherbrooke Phoenix
22:00 Gatineau Olympiques - Chicoutimi Saguenéens
26.02.2017 01:00 Quebec Remparts - Charlottetown Islanders
01:00 Val-d'Or Foreurs - Baie-Comeau Drakkar
20:00 Saint John Sea Dogs - Halifax Mooseheads
20:00 Acadie-Bathurst Titan - Sherbrooke Phoenix
21:00 Drummondville Voltigeurs - Blainville-Boisbriand Armada
21:00 Rimouski Oceanic - Charlottetown Islanders
22:00 Rouyn-Noranda Huskies - Baie-Comeau Drakkar
22:00 Shawinigan Cataractes - Victoriaville Tigres
01.03.2017 01:00 Rouyn-Noranda Huskies - Drummondville Voltigeurs
01:30 Chicoutimi Saguenéens - Shawinigan Cataractes
02.03.2017 01:00 Quebec Remparts - Moncton Wildcats
01:30 Baie-Comeau Drakkar - Shawinigan Cataractes
01:30 Gatineau Olympiques - Victoriaville Tigres
01:30 Val-d'Or Foreurs - Drummondville Voltigeurs
03.03.2017 00:00 Cape Breton Screaming Eagles - Blainville-Boisbriand Armada
00:00 Charlottetown Islanders - Rimouski Oceanic
04.03.2017 00:00 Saint John Sea Dogs - Rimouski Oceanic
00:00 Cape Breton Screaming Eagles - Halifax Mooseheads
01:00 Sherbrooke Phoenix - Gatineau Olympiques
01:30 Chicoutimi Saguenéens - Quebec Remparts
01:30 Rouyn-Noranda Huskies - Val-d'Or Foreurs
01:30 Baie-Comeau Drakkar - Moncton Wildcats
01:30 Shawinigan Cataractes - Drummondville Voltigeurs
22:00 Baie-Comeau Drakkar - Quebec Remparts
22:00 Chicoutimi Saguenéens - Moncton Wildcats
05.03.2017 00:00 Charlottetown Islanders - Blainville-Boisbriand Armada
00:00 Acadie-Bathurst Titan - Rimouski Oceanic
01:00 Rouyn-Noranda Huskies - Victoriaville Tigres
20:00 Charlottetown Islanders - Halifax Mooseheads
20:00 Saint John Sea Dogs - Cape Breton Screaming Eagles
20:00 Acadie-Bathurst Titan - Blainville-Boisbriand Armada
22:00 Val-d'Or Foreurs - Victoriaville Tigres
22:00 Shawinigan Cataractes - Sherbrooke Phoenix
08.03.2017 01:00 Saint John Sea Dogs - Acadie-Bathurst Titan
01:30 Rimouski Oceanic - Blainville-Boisbriand Armada
01:30 Val-d'Or Foreurs - Gatineau Olympiques
09.03.2017 01:00 Rouyn-Noranda Huskies - Gatineau Olympiques
01:00 Victoriaville Tigres - Baie-Comeau Drakkar
01:00 Drummondville Voltigeurs - Shawinigan Cataractes
10.03.2017 01:00 Sherbrooke Phoenix - Chicoutimi Saguenéens
11.03.2017 00:00 Acadie-Bathurst Titan - Halifax Mooseheads
00:00 Cape Breton Screaming Eagles - Moncton Wildcats
00:00 Saint John Sea Dogs - Charlottetown Islanders
01:00 Victoriaville Tigres - Quebec Remparts
01:30 Gatineau Olympiques - Shawinigan Cataractes
01:30 Blainville-Boisbriand Armada - Chicoutimi Saguenéens
01:30 Rimouski Oceanic - Baie-Comeau Drakkar
01:30 Drummondville Voltigeurs - Sherbrooke Phoenix
01:30 Val-d'Or Foreurs - Rouyn-Noranda Huskies
22:00 Rimouski Oceanic - Baie-Comeau Drakkar
22:00 Sherbrooke Phoenix - Drummondville Voltigeurs
12.03.2017 00:00 Cape Breton Screaming Eagles - Moncton Wildcats
00:00 Saint John Sea Dogs - Halifax Mooseheads
00:00 Acadie-Bathurst Titan - Charlottetown Islanders
20:00 Blainville-Boisbriand Armada - Shawinigan Cataractes
21:00 Chicoutimi Saguenéens - Victoriaville Tigres
21:00 Rouyn-Noranda Huskies - Val-d'Or Foreurs
22:00 Gatineau Olympiques - Quebec Remparts
15.03.2017 23:00 Moncton Wildcats - Saint John Sea Dogs
23:00 Cape Breton Screaming Eagles - Acadie-Bathurst Titan
23:00 Halifax Mooseheads - Charlottetown Islanders
16.03.2017 00:00 Shawinigan Cataractes - Rouyn-Noranda Huskies
00:00 Drummondville Voltigeurs - Blainville-Boisbriand Armada
00:00 Sherbrooke Phoenix - Val-d'Or Foreurs
00:00 Quebec Remparts - Chicoutimi Saguenéens
17.03.2017 23:00 Halifax Mooseheads - Cape Breton Screaming Eagles
23:00 Charlottetown Islanders - Saint John Sea Dogs
18.03.2017 00:00 Moncton Wildcats - Acadie-Bathurst Titan
00:00 Victoriaville Tigres - Val-d'Or Foreurs
00:30 Blainville-Boisbriand Armada - Rouyn-Noranda Huskies
00:30 Rimouski Oceanic - Quebec Remparts
00:30 Chicoutimi Saguenéens - Baie-Comeau Drakkar
00:30 Shawinigan Cataractes - Sherbrooke Phoenix
00:30 Gatineau Olympiques - Drummondville Voltigeurs
19:00 Charlottetown Islanders - Acadie-Bathurst Titan
20:00 Drummondville Voltigeurs - Rimouski Oceanic
20:00 Halifax Mooseheads - Saint John Sea Dogs
20:00 Moncton Wildcats - Cape Breton Screaming Eagles
21:00 Baie-Comeau Drakkar - Chicoutimi Saguenéens
21:00 Shawinigan Cataractes - Val-d'Or Foreurs
21:00 Gatineau Olympiques - Blainville-Boisbriand Armada
21:00 Victoriaville Tigres - Rouyn-Noranda Huskies
21:00 Quebec Remparts - Sherbrooke Phoenix
Dátum Čas Zápas Výsledok Detail
23.02.2017 01:00 Quebec Remparts - Baie-Comeau Drakkar 2:5 1:3,1:0,0:2
01:00 Drummondville Voltigeurs - Gatineau Olympiques 5:2 0:1,3:0,2:1
00:00 Saint John Sea Dogs - Acadie-Bathurst Titan 7:8pp 1:4,3:2,3:1,0:1
20.02.2017 19:00 Halifax Mooseheads - Moncton Wildcats 2:1 1:0,0:0,1:1
19.02.2017 22:00 Shawinigan Cataractes - Quebec Remparts 3:2pp 2:0,0:0,0:2,1:0
22:00 Victoriaville Tigres - Gatineau Olympiques 5:6pp 2:1,2:4,1:0,0:1
22:00 Baie-Comeau Drakkar - Saint John Sea Dogs 1:4 0:1,1:2,0:1
21:00 Sherbrooke Phoenix - Blainville-Boisbriand Armada 1:2sn 1:0,0:1,0:0,0:0,0:1
01:00 Val-d'Or Foreurs - Rimouski Oceanic 4:1 2:0,1:1,1:0
01:00 Rouyn-Noranda Huskies - Cape Breton Screaming Eagles 8:4 5:2,0:2,3:0
00:00 Acadie-Bathurst Titan - Moncton Wildcats 7:2 4:2,2:0,1:0
00:00 Halifax Mooseheads - Charlottetown Islanders 1:5 0:0,0:1,1:4
18.02.2017 22:00 Blainville-Boisbriand Armada - Gatineau Olympiques 5:1 3:1,2:0,0:0
22:00 Chicoutimi Saguenéens - Saint John Sea Dogs 2:4 1:3,0:0,1:1
22:00 Shawinigan Cataractes - Drummondville Voltigeurs 2:3 2:2,0:1,0:0
01:30 Gatineau Olympiques - Sherbrooke Phoenix 6:2 2:1,2:1,2:0
01:30 Baie-Comeau Drakkar - Chicoutimi Saguenéens 1:2sn 0:1,1:0,0:0,0:0,0:1
01:30 Rouyn-Noranda Huskies - Rimouski Oceanic 1:4 0:1,1:1,0:2
01:30 Drummondville Voltigeurs - Quebec Remparts 4:5 2:3,0:2,2:0
01:30 Val-d'Or Foreurs - Cape Breton Screaming Eagles 6:5 2:1,3:1,1:3
01:00 Victoriaville Tigres - Saint John Sea Dogs 3:7 0:2,2:2,1:3
00:00 Acadie-Bathurst Titan - Halifax Mooseheads 9:0 5:0,2:0,2:0
00:00 Moncton Wildcats - Charlottetown Islanders 4:11 2:2,1:6,1:3
16.02.2017 01:30 Gatineau Olympiques - Rimouski Oceanic 3:2pp 0:1,1:0,1:1,1:0
01:30 Chicoutimi Saguenéens - Blainville-Boisbriand Armada 4:6 3:2,1:2,0:2
01:00 Shawinigan Cataractes - Cape Breton Screaming Eagles 6:5 1:1,3:3,2:1
01:00 Sherbrooke Phoenix - Victoriaville Tigres 6:5pp 2:1,1:2,2:2,1:0
01:00 Rouyn-Noranda Huskies - Val-d'Or Foreurs 2:1 2:1,0:0,0:0
00:00 Moncton Wildcats - Acadie-Bathurst Titan 3:4 0:0,2:1,1:3
15.02.2017 01:30 Baie-Comeau Drakkar - Blainville-Boisbriand Armada 3:4pp 0:1,1:0,2:2,0:1
01:00 Quebec Remparts - Cape Breton Screaming Eagles 2:5 1:1,1:1,0:3
00:00 Charlottetown Islanders - Saint John Sea Dogs 1:2 1:1,0:0,0:1
12.02.2017 21:00 Rimouski Oceanic - Chicoutimi Saguenéens 3:4 1:0,0:2,2:2
21:00 Sherbrooke Phoenix - Moncton Wildcats 3:2 2:1,1:1,0:0
21:00 Victoriaville Tigres - Cape Breton Screaming Eagles 2:4 2:1,0:1,0:2
20:00 Acadie-Bathurst Titan - Drummondville Voltigeurs 4:1 3:0,0:0,1:1
20:00 Halifax Mooseheads - Shawinigan Cataractes 0:1 0:0,0:1,0:0
01:00 Victoriaville Tigres - Quebec Remparts 4:3sn 1:0,2:0,0:3,0:0,1:0
00:00 Charlottetown Islanders - Drummondville Voltigeurs 9:0 5:0,2:0,2:0
00:00 Saint John Sea Dogs - Shawinigan Cataractes 0:3 0:1,0:1,0:1
11.02.2017 22:00 Blainville-Boisbriand Armada - Moncton Wildcats 3:2 0:1,2:0,1:1
22:00 Baie-Comeau Drakkar - Val-d'Or Foreurs 7:1 3:0,2:1,2:0
01:30 Gatineau Olympiques - Moncton Wildcats 5:0 2:0,1:0,2:0
01:30 Blainville-Boisbriand Armada - Rouyn-Noranda Huskies 4:3 0:1,2:1,2:1
01:30 Rimouski Oceanic - Victoriaville Tigres 3:4 1:0,2:3,0:1
01:30 Chicoutimi Saguenéens - Val-d'Or Foreurs 6:1 2:1,2:0,2:0
01:00 Sherbrooke Phoenix - Cape Breton Screaming Eagles 1:4 0:1,0:1,1:2
00:00 Acadie-Bathurst Titan - Shawinigan Cataractes 8:2 1:1,4:1,3:0
00:00 Charlottetown Islanders - Halifax Mooseheads 4:3 1:2,1:0,2:1
00:00 Saint John Sea Dogs - Drummondville Voltigeurs 4:1 2:1,1:0,1:0
10.02.2017 01:30 Chicoutimi Saguenéens - Val-d'Or Foreurs 5:2 0:1,2:1,3:0
01:30 Gatineau Olympiques - Rouyn-Noranda Huskies 3:2pp 1:0,1:1,0:1,1:0
09.02.2017 01:00 Victoriaville Tigres - Baie-Comeau Drakkar 1:3 1:0,0:1,0:2
01:00 Sherbrooke Phoenix - Quebec Remparts 2:3 2:3,0:0,0:0
00:00 Acadie-Bathurst Titan - Saint John Sea Dogs 2:3 1:2,0:0,1:1
05.02.2017 21:00 Moncton Wildcats - Halifax Mooseheads 2:7 2:5,0:2,0:0
20:00 Charlottetown Islanders - Acadie-Bathurst Titan 6:2 2:2,4:0,0:0
01:30 Victoriaville Tigres - Sherbrooke Phoenix 7:2 1:0,4:1,2:1
01:00 Quebec Remparts - Rimouski Oceanic 1:4 0:1,1:1,0:2
04.02.2017 22:00 Blainville-Boisbriand Armada - Val-d'Or Foreurs 5:4pp 3:0,0:4,1:0,1:0
22:00 Shawinigan Cataractes - Gatineau Olympiques 2:3pp 0:2,2:0,0:0,0:1
22:00 Baie-Comeau Drakkar - Rouyn-Noranda Huskies 1:4 0:1,0:2,1:1
21:00 Cape Breton Screaming Eagles - Saint John Sea Dogs 0:7 0:2,0:1,0:4
01:30 Baie-Comeau Drakkar - Rouyn-Noranda Huskies 2:5 1:1,1:2,0:2
01:30 Gatineau Olympiques - Val-d'Or Foreurs 7:5 2:3,2:1,3:1
01:30 Blainville-Boisbriand Armada - Drummondville Voltigeurs 6:0 0:0,2:0,4:0
01:30 Chicoutimi Saguenéens - Rimouski Oceanic 4:2 1:0,1:2,2:0
01:00 Quebec Remparts - Sherbrooke Phoenix 4:0 3:0,0:0,1:0
00:00 Charlottetown Islanders - Moncton Wildcats 13:2 5:0,3:1,5:1
00:00 Halifax Mooseheads - Saint John Sea Dogs 4:7 2:3,1:2,1:2
00:00 Cape Breton Screaming Eagles - Acadie-Bathurst Titan 4:6 2:4,1:1,1:1
03.02.2017 01:30 Chicoutimi Saguenéens - Rouyn-Noranda Huskies 6:2 2:1,1:1,3:0
01:00 Drummondville Voltigeurs - Victoriaville Tigres 2:6 0:2,1:2,1:2
00:00 Halifax Mooseheads - Acadie-Bathurst Titan 3:4pp 0:1,1:1,2:1,0:1
00:00 Moncton Wildcats - Charlottetown Islanders 5:8 0:2,2:4,3:2
02.02.2017 01:00 Shawinigan Cataractes - Rimouski Oceanic 4:2 1:2,1:0,2:0
01:00 Quebec Remparts - Victoriaville Tigres 4:1 1:0,1:0,2:1
01.02.2017 01:30 Gatineau Olympiques - Baie-Comeau Drakkar 4:3pp 3:0,0:0,0:3,1:0
01:00 Drummondville Voltigeurs - Chicoutimi Saguenéens 2:3 0:0,0:2,2:1
29.01.2017 22:00 Shawinigan Cataractes - Baie-Comeau Drakkar 3:2 0:0,1:1,2:1
22:00 Chicoutimi Saguenéens - Gatineau Olympiques 4:0 2:0,1:0,1:0
21:00 Rimouski Oceanic - Halifax Mooseheads 5:4 2:2,2:2,1:0
20:00 Charlottetown Islanders - Saint John Sea Dogs 2:5 1:1,0:2,1:2
01:30 Victoriaville Tigres - Shawinigan Cataractes 3:2 1:0,2:0,0:2
01:00 Rouyn-Noranda Huskies - Acadie-Bathurst Titan 2:5 0:2,1:1,1:2
01:00 Val-d'Or Foreurs - Blainville-Boisbriand Armada 5:3 2:2,0:1,3:0
00:00 Cape Breton Screaming Eagles - Quebec Remparts 4:0 2:0,1:0,1:0
00:00 Moncton Wildcats - Saint John Sea Dogs 2:5 0:1,2:3,0:1
28.01.2017 22:00 Sherbrooke Phoenix - Halifax Mooseheads 1:2 1:0,0:1,0:1
22:00 Rimouski Oceanic - Drummondville Voltigeurs 9:3 3:1,3:1,3:1
01:30 Baie-Comeau Drakkar - Gatineau Olympiques 6:3 3:0,2:3,1:0
01:30 Shawinigan Cataractes - Chicoutimi Saguenéens 3:2sn 0:1,2:0,0:1,0:0,1:0
01:30 Drummondville Voltigeurs - Halifax Mooseheads 4:5 2:3,1:1,1:1
01:30 Val-d'Or Foreurs - Acadie-Bathurst Titan 3:2pp 1:0,0:2,1:0,1:0
01:30 Rouyn-Noranda Huskies - Blainville-Boisbriand Armada 3:1 2:1,0:0,1:0
01:00 Sherbrooke Phoenix - Victoriaville Tigres 0:2 0:1,0:0,0:1
00:00 Cape Breton Screaming Eagles - Charlottetown Islanders 5:4pp 1:3,1:1,2:0,1:0
00:00 Moncton Wildcats - Quebec Remparts 4:5ppsn 1:0,3:0,0:4,0:0,0:1
22.01.2017 21:00 Acadie-Bathurst Titan - Baie-Comeau Drakkar 4:1 1:1,0:0,3:0
21:00 Moncton Wildcats - Cape Breton Screaming Eagles 1:7 1:2,0:2,0:3
21:00 Blainville-Boisbriand Armada - Sherbrooke Phoenix 3:4 0:1,2:1,1:2
21:00 Quebec Remparts - Shawinigan Cataractes 1:3 0:0,0:0,1:3
21:00 Drummondville Voltigeurs - Charlottetown Islanders 2:5 0:0,1:3,1:2
21:00 Rimouski Oceanic - Rouyn-Noranda Huskies 1:2pp 0:1,0:0,1:0,0:1
01:00 Quebec Remparts - Val-d'Or Foreurs 3:1 0:0,1:0,2:1
00:00 Saint John Sea Dogs - Baie-Comeau Drakkar 5:3 2:1,1:0,2:2
00:00 Acadie-Bathurst Titan - Chicoutimi Saguenéens 4:6 2:2,1:2,1:2
21.01.2017 22:00 Gatineau Olympiques - Blainville-Boisbriand Armada 2:3 0:1,2:1,0:1
22:00 Sherbrooke Phoenix - Charlottetown Islanders 0:3 0:0,0:3,0:0
21:00 Drummondville Voltigeurs - Rouyn-Noranda Huskies 4:3 2:2,1:0,1:1
21:00 Moncton Wildcats - Cape Breton Screaming Eagles 2:7 1:2,0:3,1:2
01:30 Rimouski Oceanic - Val-d'Or Foreurs 3:4 1:1,0:2,2:1
01:30 Blainville-Boisbriand Armada - Shawinigan Cataractes 4:5 1:5,2:0,1:0
01:30 Gatineau Olympiques - Charlottetown Islanders 4:5pp 2:2,1:1,1:1,0:1
01:00 Victoriaville Tigres - Drummondville Voltigeurs 7:1 2:0,3:1,2:0
01:00 Sherbrooke Phoenix - Rouyn-Noranda Huskies 4:5 2:0,0:3,2:2
00:00 Halifax Mooseheads - Baie-Comeau Drakkar 4:7 2:4,1:1,1:2
00:00 Saint John Sea Dogs - Chicoutimi Saguenéens 1:0 0:0,1:0,0:0
20.01.2017 00:00 Halifax Mooseheads - Chicoutimi Saguenéens 3:4sn 1:1,1:1,1:1,0:0,0:1
19.01.2017 01:30 Val-d'Or Foreurs - Gatineau Olympiques 4:2 0:0,2:1,2:1
01:00 Drummondville Voltigeurs - Shawinigan Cataractes 1:8 0:0,1:5,0:3
01:00 Blainville-Boisbriand Armada - Victoriaville Tigres 2:1pp 0:0,1:1,0:0,1:0
18.01.2017 01:30 Baie-Comeau Drakkar - Quebec Remparts 2:1 1:0,0:1,1:0
01:30 Rimouski Oceanic - Chicoutimi Saguenéens 4:3 2:0,0:2,2:1
01:00 Rouyn-Noranda Huskies - Gatineau Olympiques 7:3 1:1,5:0,1:2
01:00 Saint John Sea Dogs - Moncton Wildcats 7:2 4:1,1:0,2:1
00:00 Cape Breton Screaming Eagles - Halifax Mooseheads 4:5sn 2:1,0:1,2:2,0:0,0:1
15.01.2017 22:00 Baie-Comeau Drakkar - Blainville-Boisbriand Armada 3:4 1:1,1:0,1:3
22:00 Val-d'Or Foreurs - Shawinigan Cataractes 3:2pp 0:1,1:0,1:1,1:0
21:00 Rimouski Oceanic - Quebec Remparts 6:7 1:4,3:2,2:1
20:00 Saint John Sea Dogs - Cape Breton Screaming Eagles 6:7 0:1,4:4,2:2
20:00 Halifax Mooseheads - Victoriaville Tigres 2:3 0:1,0:1,2:1
01:00 Val-d'Or Foreurs - Sherbrooke Phoenix 1:4 0:2,1:2,0:0
01:00 Rouyn-Noranda Huskies - Shawinigan Cataractes 5:1 0:0,1:1,4:0
00:00 Charlottetown Islanders - Victoriaville Tigres 5:3 2:2,1:1,2:0
00:00 Moncton Wildcats - Drummondville Voltigeurs 2:3pp 1:0,1:1,0:1,0:1
14.01.2017 22:00 Baie-Comeau Drakkar - Chicoutimi Saguenéens 2:3pp 1:0,1:0,0:2,0:1
01:30 Gatineau Olympiques - Rimouski Oceanic 6:3 4:1,2:1,0:1
01:30 Rouyn-Noranda Huskies - Sherbrooke Phoenix 6:3 2:0,3:1,1:2
01:30 Chicoutimi Saguenéens - Blainville-Boisbriand Armada 1:3 0:1,0:1,1:1
00:00 Charlottetown Islanders - Moncton Wildcats 8:3 1:0,4:1,3:2
00:00 Acadie-Bathurst Titan - Victoriaville Tigres 5:1 1:0,3:0,1:1
00:00 Halifax Mooseheads - Drummondville Voltigeurs 2:1sn 0:0,0:1,1:0,0:0,1:0
00:00 Cape Breton Screaming Eagles - Saint John Sea Dogs 1:4 1:1,0:0,0:3
13.01.2017 01:00 Shawinigan Cataractes - Rimouski Oceanic 2:3 0:3,1:0,1:0
01:00 Quebec Remparts - Blainville-Boisbriand Armada 1:4 0:2,1:1,0:1
12.01.2017 01:30 Gatineau Olympiques - Sherbrooke Phoenix 6:2 2:1,3:1,1:0
00:00 Moncton Wildcats - Acadie-Bathurst Titan 0:7 0:4,0:1,0:2
00:00 Cape Breton Screaming Eagles - Drummondville Voltigeurs 7:3 3:0,2:1,2:2
00:00 Halifax Mooseheads - Charlottetown Islanders 4:1 0:0,2:1,2:0
11.01.2017 01:30 Rimouski Oceanic - Baie-Comeau Drakkar 4:2 0:0,1:1,3:1
01:30 Chicoutimi Saguenéens - Shawinigan Cataractes 2:1 0:1,2:0,0:0
08.01.2017 22:00 Gatineau Olympiques - Rouyn-Noranda Huskies 3:4 1:3,1:1,1:0
22:00 Val-d'Or Foreurs - Quebec Remparts 1:4 1:2,0:1,0:1
22:00 Chicoutimi Saguenéens - Victoriaville Tigres 4:3sn 0:1,2:1,1:1,0:0,1:0
21:00 Blainville-Boisbriand Armada - Rimouski Oceanic 5:1 1:0,3:1,1:0
21:00 Drummondville Voltigeurs - Baie-Comeau Drakkar 3:4sn 1:1,1:0,1:2,0:0,0:1
20:00 Acadie-Bathurst Titan - Cape Breton Screaming Eagles 4:3 3:1,0:1,1:1
20:00 Saint John Sea Dogs - Halifax Mooseheads 2:1 1:0,0:1,1:0
01:00 Drummondville Voltigeurs - Gatineau Olympiques 5:0 2:0,1:0,2:0
01:00 Val-d'Or Foreurs - Quebec Remparts 6:2 2:2,2:0,2:0
00:00 Acadie-Bathurst Titan - Moncton Wildcats 11:3 4:2,4:1,3:0
07.01.2017 22:00 Shawinigan Cataractes - Baie-Comeau Drakkar 7:4 3:1,1:1,3:2
22:00 Sherbrooke Phoenix - Rimouski Oceanic 4:2 1:0,0:1,3:1
21:00 Halifax Mooseheads - Saint John Sea Dogs 4:1 2:0,1:1,1:0
19:00 Charlottetown Islanders - Cape Breton Screaming Eagles 3:4pp 2:1,0:1,1:1,0:1
01:30 Rouyn-Noranda Huskies - Quebec Remparts 8:2 0:1,4:0,4:1
01:30 Shawinigan Cataractes - Sherbrooke Phoenix 4:2 1:0,1:1,2:1
01:30 Blainville-Boisbriand Armada - Chicoutimi Saguenéens 3:0 2:0,0:0,1:0
01:00 Victoriaville Tigres - Gatineau Olympiques 6:2 1:1,3:0,2:1
00:00 Saint John Sea Dogs - Acadie-Bathurst Titan 5:1 4:1,1:0,0:0
00:00 Charlottetown Islanders - Cape Breton Screaming Eagles 2:4 2:1,0:1,0:2
00:00 Halifax Mooseheads - Moncton Wildcats 6:2 3:0,1:2,2:0
05.01.2017 01:30 Rimouski Oceanic - Sherbrooke Phoenix 3:5 0:3,1:0,2:2
01:30 Gatineau Olympiques - Chicoutimi Saguenéens 4:1 1:0,1:1,2:0
01:00 Rouyn-Noranda Huskies - Quebec Remparts 5:2 0:0,4:1,1:1
00:00 Saint John Sea Dogs - Cape Breton Screaming Eagles 3:6 1:1,1:3,1:2
04.01.2017 01:30 Baie-Comeau Drakkar - Shawinigan Cataractes 2:4 0:1,1:1,1:2
01:00 Blainville-Boisbriand Armada - Val-d'Or Foreurs 6:0 1:0,3:0,2:0
01:00 Victoriaville Tigres - Drummondville Voltigeurs 3:8 0:2,1:4,2:2
00:00 Acadie-Bathurst Titan - Charlottetown Islanders 2:3sn 1:1,1:1,0:0,0:0,0:1
00:00 Moncton Wildcats - Halifax Mooseheads 2:3pp 1:1,1:1,0:0,0:1
31.12.2016 20:00 Sherbrooke Phoenix - Shawinigan Cataractes 2:4 1:2,0:1,1:1
20:00 Baie-Comeau Drakkar - Victoriaville Tigres 2:3pp 1:1,1:0,0:1,0:1
20:00 Quebec Remparts - Gatineau Olympiques 3:8 2:2,0:3,1:3
20:00 Blainville-Boisbriand Armada - Drummondville Voltigeurs 3:4sn 2:2,1:0,0:1,0:0,0:1
20:00 Rouyn-Noranda Huskies - Val-d'Or Foreurs 4:3 1:3,3:0,0:0
20:00 Chicoutimi Saguenéens - Rimouski Oceanic 5:4pp 2:2,1:2,1:0,1:0
19:00 Halifax Mooseheads - Cape Breton Screaming Eagles 2:5 1:2,1:1,0:2
19:00 Moncton Wildcats - Charlottetown Islanders 1:2 0:1,1:1,0:0
19:00 Saint John Sea Dogs - Acadie-Bathurst Titan 5:7 2:3,1:0,2:4
01:30 Chicoutimi Saguenéens - Victoriaville Tigres 4:3 3:2,1:1,0:0
01:30 Shawinigan Cataractes - Blainville-Boisbriand Armada 9:2 2:0,5:1,2:1
01:30 Baie-Comeau Drakkar - Rimouski Oceanic 3:5 3:1,0:0,0:4
01:30 Val-d'Or Foreurs - Rouyn-Noranda Huskies 6:4 4:2,1:2,1:0
01:00 Quebec Remparts - Drummondville Voltigeurs 1:2pp 0:1,0:0,1:0,0:1
01:00 Sherbrooke Phoenix - Gatineau Olympiques 5:1 1:1,3:0,1:0
00:00 Cape Breton Screaming Eagles - Halifax Mooseheads 6:3 2:0,2:1,2:2
00:00 Charlottetown Islanders - Acadie-Bathurst Titan 3:2 0:0,2:1,1:1
00:00 Moncton Wildcats - Saint John Sea Dogs 2:7 1:0,1:2,0:5
29.12.2016 01:30 Gatineau Olympiques - Val-d'Or Foreurs 7:4 3:0,2:2,2:2
01:30 Rimouski Oceanic - Chicoutimi Saguenéens 7:0 3:0,2:0,2:0
01:00 Blainville-Boisbriand Armada - Quebec Remparts 4:5pp 1:3,2:0,1:1,0:1
01:00 Victoriaville Tigres - Baie-Comeau Drakkar 4:2 2:0,1:0,1:2
01:00 Drummondville Voltigeurs - Sherbrooke Phoenix 2:4 0:1,2:2,0:1
01:00 Shawinigan Cataractes - Rouyn-Noranda Huskies 3:1 1:0,0:1,2:0
00:00 Acadie-Bathurst Titan - Saint John Sea Dogs 3:0 0:0,3:0,0:0
00:00 Cape Breton Screaming Eagles - Moncton Wildcats 5:1 2:0,2:0,1:1
00:00 Charlottetown Islanders - Halifax Mooseheads 2:1 1:0,1:1,0:0
18.12.2016 01:00 Quebec Remparts - Shawinigan Cataractes 1:6 0:1,1:3,0:2
00:00 Saint John Sea Dogs - Charlottetown Islanders 8:2 2:0,2:0,4:2
00:00 Acadie-Bathurst Titan - Cape Breton Screaming Eagles 2:7 1:2,1:4,0:1
00:00 Halifax Mooseheads - Moncton Wildcats 4:6 1:1,1:2,2:3
17.12.2016 22:00 Blainville-Boisbriand Armada - Val-d'Or Foreurs 2:7 1:1,1:4,0:2
22:00 Rimouski Oceanic - Victoriaville Tigres 2:3 1:1,1:1,0:1
22:00 Chicoutimi Saguenéens - Baie-Comeau Drakkar 4:3 0:3,3:0,1:0
22:00 Gatineau Olympiques - Sherbrooke Phoenix 4:5 3:1,1:1,0:3
21:00 Drummondville Voltigeurs - Rouyn-Noranda Huskies 4:3 0:2,2:0,2:1
01:30 Blainville-Boisbriand Armada - Gatineau Olympiques 3:5 1:3,1:1,1:1
01:30 Drummondville Voltigeurs - Val-d'Or Foreurs 8:1 2:1,2:0,4:0
01:30 Shawinigan Cataractes - Chicoutimi Saguenéens 6:1 2:0,3:1,1:0
01:00 Quebec Remparts - Baie-Comeau Drakkar 2:0 0:0,2:0,0:0
01:00 Sherbrooke Phoenix - Rouyn-Noranda Huskies 0:4 0:1,0:2,0:1
01:00 Victoriaville Tigres - Rimouski Oceanic 2:5 0:1,0:1,2:3
00:00 Acadie-Bathurst Titan - Cape Breton Screaming Eagles 4:1 3:0,0:1,1:0
15.12.2016 01:30 Val-d'Or Foreurs - Rouyn-Noranda Huskies 2:3 2:2,0:1,0:0
01:30 Baie-Comeau Drakkar - Chicoutimi Saguenéens 2:1pp 0:0,0:1,1:0,1:0
00:00 Charlottetown Islanders - Cape Breton Screaming Eagles 6:3 1:0,1:2,4:1
00:00 Halifax Mooseheads - Acadie-Bathurst Titan 3:5 0:1,1:3,2:1
13.12.2016 01:00 Quebec Remparts - Gatineau Olympiques 1:8 0:2,0:2,1:4
12.12.2016 01:00 Sherbrooke Phoenix - Gatineau Olympiques 6:2 3:1,2:0,1:1
11.12.2016 22:00 Baie-Comeau Drakkar - Drummondville Voltigeurs 4:1 1:1,3:0,0:0
21:00 Rimouski Oceanic - Acadie-Bathurst Titan 0:5 0:2,0:2,0:1
20:00 Cape Breton Screaming Eagles - Victoriaville Tigres 3:2 2:2,1:0,0:0
20:00 Saint John Sea Dogs - Blainville-Boisbriand Armada 4:1 1:0,2:1,1:0
01:00 Val-d'Or Foreurs - Charlottetown Islanders 6:3 2:2,3:0,1:1
01:00 Rouyn-Noranda Huskies - Shawinigan Cataractes 1:5 1:2,0:1,0:2
00:00 Cape Breton Screaming Eagles - Halifax Mooseheads 5:4pp 1:1,1:1,2:2,1:0
10.12.2016 22:00 Chicoutimi Saguenéens - Drummondville Voltigeurs 0:4 0:1,0:2,0:1
21:00 Moncton Wildcats - Blainville-Boisbriand Armada 3:2pp 1:0,1:0,0:2,1:0
01:30 Rimouski Oceanic - Gatineau Olympiques 4:5pp 1:1,1:0,2:3,0:1
01:30 Rouyn-Noranda Huskies - Charlottetown Islanders 0:1ppsn 0:0,0:0,0:0,0:0,0:1
01:30 Chicoutimi Saguenéens - Drummondville Voltigeurs 2:3 0:0,1:3,1:0
01:30 Val-d'Or Foreurs - Shawinigan Cataractes 1:5 0:2,0:1,1:2
01:00 Sherbrooke Phoenix - Baie-Comeau Drakkar 5:3 3:0,0:3,2:0
00:00 Moncton Wildcats - Victoriaville Tigres 2:3 1:1,0:1,1:1
00:00 Halifax Mooseheads - Blainville-Boisbriand Armada 0:3 0:1,0:2,0:0
09.12.2016 01:00 Acadie-Bathurst Titan - Quebec Remparts 3:4pp 0:1,1:0,2:2,0:1
00:00 Saint John Sea Dogs - Victoriaville Tigres 3:4pp 1:0,2:2,0:1,0:1
08.12.2016 01:30 Chicoutimi Saguenéens - Sherbrooke Phoenix 3:5 0:1,1:2,2:2
01:30 Rimouski Oceanic - Quebec Remparts 6:2 0:0,2:1,4:1
01:00 Shawinigan Cataractes - Charlottetown Islanders 2:3 0:0,2:2,0:1
00:00 Saint John Sea Dogs - Moncton Wildcats 4:0 1:0,2:0,1:0
07.12.2016 01:30 Baie-Comeau Drakkar - Sherbrooke Phoenix 5:0 0:0,3:0,2:0
04.12.2016 22:00 Victoriaville Tigres - Sherbrooke Phoenix 5:2 1:0,4:2,0:0
22:00 Chicoutimi Saguenéens - Baie-Comeau Drakkar 2:3sn 0:2,1:0,1:0,0:0,0:1
22:00 Gatineau Olympiques - Saint John Sea Dogs 3:6 1:1,1:2,1:3
21:00 Drummondville Voltigeurs - Rimouski Oceanic 3:5 1:2,0:1,2:2
20:00 Acadie-Bathurst Titan - Moncton Wildcats 5:4 2:2,2:1,1:1
20:00 Cape Breton Screaming Eagles - Val-d'Or Foreurs 3:2sn 0:0,1:1,1:1,0:0,1:0
01:00 Quebec Remparts - Rimouski Oceanic 4:1 1:0,0:0,3:1
00:00 Charlottetown Islanders - Val-d'Or Foreurs 7:1 3:0,3:0,1:1
00:00 Moncton Wildcats - Rouyn-Noranda Huskies 4:3sn 1:2,1:1,1:0,0:0,1:0
03.12.2016 22:00 Baie-Comeau Drakkar - Halifax Mooseheads 5:4sn 0:1,1:2,3:1,0:0,1:0
22:00 Gatineau Olympiques - Blainville-Boisbriand Armada 2:5 1:3,1:0,0:2
01:30 Chicoutimi Saguenéens - Halifax Mooseheads 1:4 1:1,0:3,0:0
01:30 Shawinigan Cataractes - Quebec Remparts 2:3 1:1,1:0,0:2
01:30 Drummondville Voltigeurs - Saint John Sea Dogs 5:2 1:0,2:2,2:0
01:30 Blainville-Boisbriand Armada - Victoriaville Tigres 3:5 0:4,0:0,3:1
01:30 Rimouski Oceanic - Sherbrooke Phoenix 7:2 3:0,2:2,2:0
00:00 Charlottetown Islanders - Rouyn-Noranda Huskies 3:2sn 0:0,2:1,0:1,0:0,1:0
00:00 Moncton Wildcats - Cape Breton Screaming Eagles 4:0 1:0,1:0,2:0
00:00 Acadie-Bathurst Titan - Val-d'Or Foreurs 5:3 1:0,1:2,3:1
02.12.2016 01:00 Shawinigan Cataractes - Saint John Sea Dogs 2:0 1:0,1:0,0:0
01.12.2016 01:30 Baie-Comeau Drakkar - Gatineau Olympiques 3:4sn 1:1,1:1,1:1,0:0,0:1
01:00 Blainville-Boisbriand Armada - Sherbrooke Phoenix 8:3 2:1,3:2,3:0
01:00 Quebec Remparts - Halifax Mooseheads 2:1 1:0,0:0,1:1
01:00 Victoriaville Tigres - Chicoutimi Saguenéens 2:3sn 1:0,0:1,1:1,0:0,0:1
00:00 Acadie-Bathurst Titan - Charlottetown Islanders 1:5 0:2,1:1,0:2
00:00 Cape Breton Screaming Eagles - Rouyn-Noranda Huskies 6:7sn 1:2,3:1,2:3,0:0,0:1
30.11.2016 01:30 Chicoutimi Saguenéens - Gatineau Olympiques 4:3pp 0:1,2:1,1:1,1:0
01:30 Rimouski Oceanic - Saint John Sea Dogs 1:5 0:1,0:3,1:1
27.11.2016 21:00 Drummondville Voltigeurs - Chicoutimi Saguenéens 4:5sn 1:0,2:4,1:0,0:0,0:1
21:00 Victoriaville Tigres - Acadie-Bathurst Titan 6:7pp 2:2,1:3,3:1,0:1
21:00 Rimouski Oceanic - Rouyn-Noranda Huskies 1:3 1:3,0:0,0:0
21:00 Sherbrooke Phoenix - Val-d'Or Foreurs 6:5 1:2,3:2,2:1
20:00 Cape Breton Screaming Eagles - Shawinigan Cataractes 6:2 2:0,3:2,1:0
20:00 Halifax Mooseheads - Moncton Wildcats 3:0 0:0,2:0,1:0
00:00 Cape Breton Screaming Eagles - Moncton Wildcats 5:4 2:0,2:3,1:1
00:00 Charlottetown Islanders - Quebec Remparts 3:2pp 1:0,1:0,0:2,1:0
26.11.2016 22:00 Sherbrooke Phoenix - Chicoutimi Saguenéens 4:5 2:3,1:2,1:0
22:00 Blainville-Boisbriand Armada - Baie-Comeau Drakkar 1:2pp 0:0,1:0,0:1,0:1
22:00 Gatineau Olympiques - Acadie-Bathurst Titan 3:6 0:1,1:1,2:4
01:30 Gatineau Olympiques - Baie-Comeau Drakkar 6:1 2:1,2:0,2:0
01:30 Blainville-Boisbriand Armada - Acadie-Bathurst Titan 5:2 5:0,0:0,0:2
01:30 Drummondville Voltigeurs - Val-d'Or Foreurs 2:5 1:2,1:2,0:1
01:00 Victoriaville Tigres - Rouyn-Noranda Huskies 5:4 2:1,2:1,1:2
00:00 Charlottetown Islanders - Shawinigan Cataractes 5:4pp 3:1,0:0,1:3,1:0
00:00 Saint John Sea Dogs - Quebec Remparts 4:2 2:0,0:0,2:2
25.11.2016 01:30 Rimouski Oceanic - Val-d'Or Foreurs 6:2 1:1,3:1,2:0
00:00 Halifax Mooseheads - Quebec Remparts 5:6sn 3:1,2:2,0:2,0:0,0:1
00:00 Moncton Wildcats - Shawinigan Cataractes 1:5 0:3,1:1,0:1
24.11.2016 01:00 Rouyn-Noranda Huskies - Sherbrooke Phoenix 4:3 2:1,2:0,0:2
00:00 Saint John Sea Dogs - Cape Breton Screaming Eagles 4:3 0:0,2:2,2:1
23.11.2016 01:30 Baie-Comeau Drakkar - Drummondville Voltigeurs 4:2 1:1,1:1,2:0
01:30 Val-d'Or Foreurs - Sherbrooke Phoenix 10:5 5:1,3:3,2:1
00:00 Acadie-Bathurst Titan - Halifax Mooseheads 3:5 1:1,1:1,1:3
20.11.2016 22:00 Drummondville Voltigeurs - Gatineau Olympiques 3:5 0:2,1:0,2:3
22:00 Victoriaville Tigres - Shawinigan Cataractes 2:3 1:1,1:1,0:1
21:00 Quebec Remparts - Chicoutimi Saguenéens 3:2pp 0:1,0:1,2:0,1:0
21:00 Moncton Wildcats - Saint John Sea Dogs 3:2ppsn 1:0,1:2,0:0,0:0,1:0
19:00 Halifax Mooseheads - Acadie-Bathurst Titan 10:11 4:3,4:3,2:5
01:00 Val-d'Or Foreurs - Blainville-Boisbriand Armada 4:5 2:2,0:3,2:0
01:00 Victoriaville Tigres - Chicoutimi Saguenéens 5:2 2:0,3:1,0:1
01:00 Rouyn-Noranda Huskies - Rimouski Oceanic 8:3 3:1,2:0,3:2
00:00 Cape Breton Screaming Eagles - Charlottetown Islanders 5:3 1:1,1:1,3:1
19.11.2016 22:00 Sherbrooke Phoenix - Drummondville Voltigeurs 5:6 0:3,2:0,3:3
22:00 Shawinigan Cataractes - Baie-Comeau Drakkar 6:3 0:1,0:1,6:1
01:30 Shawinigan Cataractes - Gatineau Olympiques 6:2 4:1,1:1,1:0
01:30 Val-d'Or Foreurs - Rimouski Oceanic 4:2 2:1,0:1,2:0
01:30 Rouyn-Noranda Huskies - Blainville-Boisbriand Armada 5:6 0:1,2:1,3:4
01:00 Quebec Remparts - Victoriaville Tigres 2:3 1:1,1:1,0:1
01:00 Sherbrooke Phoenix - Baie-Comeau Drakkar 7:3 1:0,3:3,3:0
01:00 Acadie-Bathurst Titan - Saint John Sea Dogs 3:6 1:3,1:2,1:1
00:00 Cape Breton Screaming Eagles - Charlottetown Islanders 4:5pp 1:1,1:2,2:1,0:1
00:00 Moncton Wildcats - Halifax Mooseheads 1:5 0:3,1:0,0:2
13.11.2016 01:00 Quebec Remparts - Rimouski Oceanic 3:6 1:2,1:1,1:3
01:00 Drummondville Voltigeurs - Moncton Wildcats 5:1 2:0,2:1,1:0
00:00 Halifax Mooseheads - Charlottetown Islanders 7:4 3:1,0:3,4:0
00:00 Saint John Sea Dogs - Sherbrooke Phoenix 7:2 1:1,3:1,3:0
12.11.2016 22:00 Blainville-Boisbriand Armada - Rouyn-Noranda Huskies 0:4 0:1,0:1,0:2
22:00 Chicoutimi Saguenéens - Acadie-Bathurst Titan 5:3 2:2,1:1,2:0
22:00 Baie-Comeau Drakkar - Cape Breton Screaming Eagles 3:2 0:1,3:1,0:0
22:00 Gatineau Olympiques - Val-d'Or Foreurs 3:2 1:0,2:1,0:1
01:30 Gatineau Olympiques - Drummondville Voltigeurs 8:4 1:0,4:1,3:3
01:30 Baie-Comeau Drakkar - Acadie-Bathurst Titan 2:3 1:1,0:1,1:1
01:30 Rimouski Oceanic - Shawinigan Cataractes 3:2 2:1,1:0,0:1
01:30 Chicoutimi Saguenéens - Cape Breton Screaming Eagles 7:4 4:0,2:0,1:4
01:00 Victoriaville Tigres - Blainville-Boisbriand Armada 0:7 0:2,0:3,0:2
01:00 Quebec Remparts - Rouyn-Noranda Huskies 4:3pp 1:0,1:2,1:1,1:0
00:00 Halifax Mooseheads - Sherbrooke Phoenix 9:5 4:3,1:2,4:0
00:00 Charlottetown Islanders - Saint John Sea Dogs 3:7 1:1,2:4,0:2
11.11.2016 01:30 Val-d'Or Foreurs - Moncton Wildcats 4:5sn 2:2,0:2,2:0,0:0,0:1
00:00 Charlottetown Islanders - Sherbrooke Phoenix 5:3 1:0,2:1,2:2
10.11.2016 01:30 Gatineau Olympiques - Shawinigan Cataractes 4:3 2:0,1:1,1:2
01:30 Rimouski Oceanic - Cape Breton Screaming Eagles 3:6 1:0,2:3,0:3
01:00 Rouyn-Noranda Huskies - Moncton Wildcats 3:4 1:1,2:1,0:2
01:00 Drummondville Voltigeurs - Victoriaville Tigres 2:8 0:2,2:4,0:2
01:00 Quebec Remparts - Acadie-Bathurst Titan 6:3 0:2,5:1,1:0
06.11.2016 22:00 Victoriaville Tigres - Drummondville Voltigeurs 0:5 0:2,0:1,0:2
22:00 Val-d'Or Foreurs - Gatineau Olympiques 7:2 0:0,4:1,3:1
21:00 Quebec Remparts - Blainville-Boisbriand Armada 2:3 0:0,0:1,2:2
21:00 Sherbrooke Phoenix - Rimouski Oceanic 4:3pp 3:0,0:1,0:2,1:0
20:00 Acadie-Bathurst Titan - Moncton Wildcats 5:7 5:3,0:3,0:1
20:00 Cape Breton Screaming Eagles - Chicoutimi Saguenéens 3:4pp 1:2,0:1,2:0,0:1
20:00 Saint John Sea Dogs - Charlottetown Islanders 2:3pp 0:1,1:0,1:1,0:1
00:00 Rouyn-Noranda Huskies - Gatineau Olympiques 3:4ppsn 0:0,2:0,1:3,0:0,0:1
00:00 Val-d'Or Foreurs - Halifax Mooseheads 3:6 0:2,3:1,0:3
05.11.2016 23:00 Cape Breton Screaming Eagles - Baie-Comeau Drakkar 5:3 2:1,1:0,2:2
21:00 Blainville-Boisbriand Armada - Quebec Remparts 0:2 0:0,0:1,0:1
21:00 Shawinigan Cataractes - Rimouski Oceanic 3:5 2:1,0:3,1:1
00:30 Rouyn-Noranda Huskies - Halifax Mooseheads 5:1 2:1,2:0,1:0
00:30 Drummondville Voltigeurs - Shawinigan Cataractes 5:3 3:2,0:0,2:1
00:00 Sherbrooke Phoenix - Blainville-Boisbriand Armada 3:2pp 1:0,0:0,1:2,1:0
00:00 Victoriaville Tigres - Rimouski Oceanic 3:2 0:0,2:1,1:1
00:00 Moncton Wildcats - Baie-Comeau Drakkar 4:6 1:2,1:3,2:1
04.11.2016 23:00 Charlottetown Islanders - Chicoutimi Saguenéens 1:5 1:2,0:2,0:1
23:00 Acadie-Bathurst Titan - Saint John Sea Dogs 6:5 2:2,1:0,3:3
03.11.2016 23:00 Moncton Wildcats - Chicoutimi Saguenéens 1:4 0:1,1:0,0:3
23:00 Charlottetown Islanders - Baie-Comeau Drakkar 8:7 3:2,2:3,3:2
00:30 Gatineau Olympiques - Halifax Mooseheads 5:2 0:0,3:1,2:1
00:00 Val-d'Or Foreurs - Drummondville Voltigeurs 5:4 3:1,1:1,1:2
00:00 Blainville-Boisbriand Armada - Rimouski Oceanic 4:2 1:0,2:1,1:1
00:00 Sherbrooke Phoenix - Victoriaville Tigres 4:1 1:0,1:1,2:0
00:00 Shawinigan Cataractes - Quebec Remparts 4:2 2:0,0:2,2:0
01.11.2016 23:00 Rouyn-Noranda Huskies - Drummondville Voltigeurs 5:1 3:0,1:1,1:0
22:00 Cape Breton Screaming Eagles - Saint John Sea Dogs 1:6 0:2,0:2,1:2
30.10.2016 21:00 Gatineau Olympiques - Blainville-Boisbriand Armada 2:4 1:0,0:1,1:3
21:00 Rouyn-Noranda Huskies - Val-d'Or Foreurs 3:1 3:0,0:0,0:1
21:00 Chicoutimi Saguenéens - Baie-Comeau Drakkar 7:3 3:0,3:1,1:2
20:00 Rimouski Oceanic - Quebec Remparts 4:3pp 2:0,0:0,1:3,1:0
20:00 Shawinigan Cataractes - Victoriaville Tigres 7:6pp 3:2,1:4,2:0,1:0
20:00 Moncton Wildcats - Saint John Sea Dogs 4:2 1:2,1:0,2:0
19:00 Charlottetown Islanders - Acadie-Bathurst Titan 9:2 3:1,2:1,4:0
01:00 Victoriaville Tigres - Shawinigan Cataractes 3:1 1:0,2:1,0:0
00:00 Halifax Mooseheads - Cape Breton Screaming Eagles 1:5 1:2,0:3,0:0
29.10.2016 22:00 Sherbrooke Phoenix - Drummondville Voltigeurs 7:3 4:1,2:1,1:1
01:30 Baie-Comeau Drakkar - Chicoutimi Saguenéens 4:0 1:0,0:0,3:0
01:30 Val-d'Or Foreurs - Rouyn-Noranda Huskies 4:3 0:0,1:1,3:2
01:30 Blainville-Boisbriand Armada - Gatineau Olympiques 3:1 1:0,1:1,1:0
01:30 Drummondville Voltigeurs - Sherbrooke Phoenix 3:2 1:0,1:1,1:1
01:00 Quebec Remparts - Rimouski Oceanic 5:2 0:0,4:1,1:1
00:00 Saint John Sea Dogs - Moncton Wildcats 10:3 3:2,1:1,6:0
00:00 Acadie-Bathurst Titan - Charlottetown Islanders 2:3 1:2,0:1,1:0
00:00 Cape Breton Screaming Eagles - Halifax Mooseheads 1:3 0:1,1:0,0:2
28.10.2016 01:30 Chicoutimi Saguenéens - Rimouski Oceanic 5:2 0:0,3:1,2:1
01:00 Rouyn-Noranda Huskies - Victoriaville Tigres 6:2 2:1,3:0,1:1
27.10.2016 01:30 Val-d'Or Foreurs - Victoriaville Tigres 2:3pp 0:1,1:1,1:0,0:1
01:00 Blainville-Boisbriand Armada - Drummondville Voltigeurs 4:3 0:1,2:1,2:1
00:00 Cape Breton Screaming Eagles - Moncton Wildcats 5:2 0:0,2:1,3:1
00:00 Halifax Mooseheads - Acadie-Bathurst Titan 6:4 2:0,2:3,2:1
00:00 Saint John Sea Dogs - Charlottetown Islanders 5:2 1:1,1:1,3:0
23.10.2016 22:00 Gatineau Olympiques - Quebec Remparts 2:6 1:2,0:1,1:3
22:00 Victoriaville Tigres - Rimouski Oceanic 6:3 0:0,2:3,4:0
21:00 Drummondville Voltigeurs - Cape Breton Screaming Eagles 2:7 1:2,1:3,0:2
20:00 Acadie-Bathurst Titan - Rouyn-Noranda Huskies 5:3 2:1,1:1,2:1
20:00 Halifax Mooseheads - Val-d'Or Foreurs 2:4 2:0,0:1,0:3
00:00 Saint John Sea Dogs - Rouyn-Noranda Huskies 1:5 0:1,1:3,0:1
00:00 Moncton Wildcats - Val-d'Or Foreurs 3:5 1:1,0:2,2:2
22.10.2016 22:00 Chicoutimi Saguenéens - Charlottetown Islanders 4:2 1:0,3:1,0:1
22:00 Baie-Comeau Drakkar - Shawinigan Cataractes 1:4 0:2,1:1,0:1
22:00 Sherbrooke Phoenix - Quebec Remparts 2:3sn 1:0,0:1,1:1,0:0,0:1
22:00 Blainville-Boisbriand Armada - Cape Breton Screaming Eagles 1:0 1:0,0:0,0:0
01:30 Chicoutimi Saguenéens - Shawinigan Cataractes 0:2 0:0,0:2,0:0
01:30 Rimouski Oceanic - Victoriaville Tigres 5:4pp 2:1,1:1,1:2,1:0
01:30 Drummondville Voltigeurs - Quebec Remparts 2:3 0:2,1:0,1:1
01:30 Baie-Comeau Drakkar - Charlottetown Islanders 6:3 1:1,2:0,3:2
01:30 Gatineau Olympiques - Cape Breton Screaming Eagles 4:2 1:1,1:1,2:0
01:00 Sherbrooke Phoenix - Blainville-Boisbriand Armada 2:8 2:2,0:2,0:4
00:00 Halifax Mooseheads - Rouyn-Noranda Huskies 2:4 0:2,1:1,1:1
00:00 Moncton Wildcats - Acadie-Bathurst Titan 1:4 1:2,0:2,0:0
00:00 Saint John Sea Dogs - Val-d'Or Foreurs 4:1 0:1,4:0,0:0
20.10.2016 01:30 Rimouski Oceanic - Blainville-Boisbriand Armada 5:4 0:3,3:1,2:0
01:00 Quebec Remparts - Shawinigan Cataractes 0:6 0:2,0:4,0:0
01:00 Victoriaville Tigres - Charlottetown Islanders 1:3 0:0,1:2,0:1
00:00 Saint John Sea Dogs - Acadie-Bathurst Titan 1:3 0:0,1:1,0:2
16.10.2016 22:30 Shawinigan Cataractes - Moncton Wildcats 2:1 0:0,0:0,2:1
22:00 Victoriaville Tigres - Halifax Mooseheads 3:7 1:1,2:5,0:1
22:00 Baie-Comeau Drakkar - Sherbrooke Phoenix 4:8 1:2,1:4,2:2
22:00 Chicoutimi Saguenéens - Quebec Remparts 2:1sn 1:0,0:1,0:0,0:0,1:0
21:00 Rimouski Oceanic - Gatineau Olympiques 7:1 2:0,1:0,4:1
20:00 Acadie-Bathurst Titan - Cape Breton Screaming Eagles 3:5 3:1,0:2,0:2
01:00 Val-d'Or Foreurs - Saint John Sea Dogs 2:4 1:0,1:2,0:2
01:00 Victoriaville Tigres - Moncton Wildcats 5:2 1:0,3:0,1:2
01:00 Rouyn-Noranda Huskies - Drummondville Voltigeurs 6:2 2:0,2:1,2:1
00:00 Charlottetown Islanders - Cape Breton Screaming Eagles 4:2 2:0,0:1,2:1
15.10.2016 22:00 Chicoutimi Saguenéens - Sherbrooke Phoenix 2:1pp 0:1,1:0,0:0,1:0
22:00 Blainville-Boisbriand Armada - Halifax Mooseheads 4:2 1:1,1:0,2:1
01:30 Shawinigan Cataractes - Halifax Mooseheads 6:3 3:1,2:1,1:1
01:30 Rimouski Oceanic - Moncton Wildcats 10:6 2:1,6:3,2:2
01:30 Val-d'Or Foreurs - Drummondville Voltigeurs 2:4 2:2,0:2,0:0
01:30 Rouyn-Noranda Huskies - Saint John Sea Dogs 2:4 0:1,0:2,2:1
01:00 Quebec Remparts - Baie-Comeau Drakkar 3:2sn 0:0,0:0,2:2,0:0,1:0
00:00 Acadie-Bathurst Titan - Gatineau Olympiques 5:2 3:0,0:1,2:1
14.10.2016 00:00 Charlottetown Islanders - Gatineau Olympiques 4:5pp 1:2,2:1,1:1,0:1
13.10.2016 01:30 Baie-Comeau Drakkar - Quebec Remparts 2:3 0:1,2:2,0:0
01:00 Blainville-Boisbriand Armada - Saint John Sea Dogs 3:2pp 2:1,0:1,0:0,1:0
00:00 Acadie-Bathurst Titan - Halifax Mooseheads 3:0 1:0,1:0,1:0
12.10.2016 01:00 Sherbrooke Phoenix - Val-d'Or Foreurs 5:2 2:1,1:0,2:1
10.10.2016 20:00 Halifax Mooseheads - Gatineau Olympiques 6:5pp 3:2,2:0,0:3,1:0
20:00 Victoriaville Tigres - Blainville-Boisbriand Armada 1:2 0:1,0:0,1:1
20:00 Charlottetown Islanders - Moncton Wildcats 10:1 5:0,1:1,4:0
09.10.2016 22:00 Shawinigan Cataractes - Val-d'Or Foreurs 7:1 2:0,2:1,3:0
21:00 Sherbrooke Phoenix - Saint John Sea Dogs 3:5 0:0,0:2,3:3
21:00 Drummondville Voltigeurs - Blainville-Boisbriand Armada 1:2sn 1:1,0:0,0:0,0:0,0:1
20:00 Cape Breton Screaming Eagles - Gatineau Olympiques 2:1 1:1,0:0,1:0
01:00 Rouyn-Noranda Huskies - Chicoutimi Saguenéens 6:2 2:1,2:1,2:0
01:00 Quebec Remparts - Val-d'Or Foreurs 2:5 1:0,1:2,0:3
00:00 Halifax Mooseheads - Charlottetown Islanders 5:2 1:1,1:1,3:0
00:00 Moncton Wildcats - Rimouski Oceanic 5:0 2:0,3:0,0:0
08.10.2016 22:00 Baie-Comeau Drakkar - Victoriaville Tigres 4:3 1:2,0:1,3:0
21:00 Drummondville Voltigeurs - Acadie-Bathurst Titan 7:3 3:2,0:0,4:1
01:30 Baie-Comeau Drakkar - Victoriaville Tigres 5:6pp 2:2,2:0,1:3,0:1
01:30 Shawinigan Cataractes - Acadie-Bathurst Titan 5:4ppsn 1:0,1:4,2:0,0:0,1:0
01:30 Blainville-Boisbriand Armada - Sherbrooke Phoenix 3:0 0:0,1:0,2:0
01:30 Rouyn-Noranda Huskies - Chicoutimi Saguenéens 3:1 1:0,0:1,2:0
01:00 Quebec Remparts - Saint John Sea Dogs 2:4 1:1,1:1,0:2
00:00 Halifax Mooseheads - Rimouski Oceanic 6:5 4:2,1:3,1:0
00:00 Moncton Wildcats - Gatineau Olympiques 3:2 2:0,1:1,0:1
00:00 Cape Breton Screaming Eagles - Charlottetown Islanders 5:3 2:2,1:0,2:1
07.10.2016 01:30 Val-d'Or Foreurs - Chicoutimi Saguenéens 5:3 3:0,2:1,0:2
01:00 Sherbrooke Phoenix - Acadie-Bathurst Titan 5:3 1:1,2:2,2:0
06.10.2016 01:00 Quebec Remparts - Victoriaville Tigres 4:2 1:0,1:0,2:2
00:00 Saint John Sea Dogs - Gatineau Olympiques 5:4pp 1:1,0:1,3:2,1:0
00:00 Cape Breton Screaming Eagles - Rimouski Oceanic 5:3 2:0,2:3,1:0
04.10.2016 01:00 Drummondville Voltigeurs - Baie-Comeau Drakkar 6:2 4:1,1:0,1:1
02.10.2016 22:00 Chicoutimi Saguenéens - Quebec Remparts 5:4 0:1,2:1,3:2
21:00 Blainville-Boisbriand Armada - Baie-Comeau Drakkar 3:1 0:1,2:0,1:0
21:00 Rimouski Oceanic - Drummondville Voltigeurs 7:3 1:1,2:1,4:1
21:00 Sherbrooke Phoenix - Shawinigan Cataractes 2:3sn 1:0,0:1,1:1,0:0,0:1
20:00 Acadie-Bathurst Titan - Moncton Wildcats 4:5pp 4:0,0:4,0:0,0:1
20:00 Charlottetown Islanders - Halifax Mooseheads 9:2 3:1,1:0,5:1
01:00 Victoriaville Tigres - Val-d'Or Foreurs 7:5 3:3,2:1,2:1
00:00 Halifax Mooseheads - Cape Breton Screaming Eagles 6:4 3:2,1:2,2:0
00:00 Saint John Sea Dogs - Moncton Wildcats 5:0 1:0,2:0,2:0
01.10.2016 22:00 Gatineau Olympiques - Rouyn-Noranda Huskies 1:5 0:1,1:4,0:0
01:30 Chicoutimi Saguenéens - Baie-Comeau Drakkar 1:2 1:1,0:0,0:1
01:30 Drummondville Voltigeurs - Val-d'Or Foreurs 1:2sn 0:0,1:1,0:0,0:0,0:1
01:30 Blainville-Boisbriand Armada - Gatineau Olympiques 1:2sn 0:1,1:0,0:0,0:0,0:1
01:30 Rimouski Oceanic - Shawinigan Cataractes 2:7 2:1,0:2,0:4
01:00 Sherbrooke Phoenix - Rouyn-Noranda Huskies 2:5 1:0,1:3,0:2
01:00 Victoriaville Tigres - Quebec Remparts 0:4 0:1,0:0,0:3
00:00 Acadie-Bathurst Titan - Charlottetown Islanders 3:5 2:1,0:2,1:2
00:00 Saint John Sea Dogs - Cape Breton Screaming Eagles 3:2 1:1,2:0,0:1
30.09.2016 00:00 Charlottetown Islanders - Cape Breton Screaming Eagles 3:8 1:2,0:2,2:4
29.09.2016 01:30 Val-d'Or Foreurs - Rouyn-Noranda Huskies 1:4 1:0,0:2,0:2
01:00 Shawinigan Cataractes - Blainville-Boisbriand Armada 5:3 1:2,1:1,3:0
25.09.2016 22:00 Gatineau Olympiques - Victoriaville Tigres 0:5 0:2,0:3,0:0
21:00 Moncton Wildcats - Charlottetown Islanders 2:6 2:3,0:2,0:1
21:00 Quebec Remparts - Drummondville Voltigeurs 2:10 1:5,1:4,0:1
01:00 Val-d'Or Foreurs - Sherbrooke Phoenix 5:4 0:1,2:3,3:0
00:00 Cape Breton Screaming Eagles - Acadie-Bathurst Titan 1:3 0:0,1:2,0:1
00:00 Halifax Mooseheads - Saint John Sea Dogs 4:3 2:2,1:0,1:1
24.09.2016 22:00 Baie-Comeau Drakkar - Rimouski Oceanic 1:2sn 0:0,1:0,0:1,0:0,0:1
22:00 Shawinigan Cataractes - Chicoutimi Saguenéens 3:2 0:1,0:0,3:1
01:30 Gatineau Olympiques - Drummondville Voltigeurs 1:4 0:2,0:1,1:1
01:30 Val-d'Or Foreurs - Blainville-Boisbriand Armada 3:2 1:1,1:1,1:0
01:30 Rouyn-Noranda Huskies - Sherbrooke Phoenix 3:4sn 0:2,1:1,2:0,0:0,0:1
01:30 Baie-Comeau Drakkar - Rimouski Oceanic 0:5 0:2,0:3,0:0
01:30 Shawinigan Cataractes - Victoriaville Tigres 3:4 1:0,1:3,1:1
01:00 Quebec Remparts - Chicoutimi Saguenéens 3:0 2:0,0:0,1:0
00:00 Moncton Wildcats - Halifax Mooseheads 4:3 0:1,3:0,1:2
00:00 Cape Breton Screaming Eagles - Acadie-Bathurst Titan 2:3 0:1,1:1,1:1
00:00 Charlottetown Islanders - Saint John Sea Dogs 6:2 1:0,2:1,3:1
23.09.2016 01:00 Rouyn-Noranda Huskies - Blainville-Boisbriand Armada 3:2 1:0,1:0,1:2