Anaheim Ducks Arizona Coyotes Boston Bruins Buffalo Sabres Calgary Flames Carolina Hurricanes Chicago Blackhawks Colorado Avalanche Columbus Blue Jackets Dallas Stars Detroit Red Wings Edmonton Oilers Florida Panthers Los Angeles Kings Minnesota Wild Montreal Canadiens Nashville Predators New Jersey Devils New York Islanders New York Rangers Ottawa Senators Philadelphia Flyers Pittsburgh Penguins San Jose Sharks St. Louis Blues Tampa Bay Lightning Toronto Maple Leafs Vancouver Canucks Washington Capitals Winnipeg Jets

Január - 2017
PonUtStrŠtvPiaSoNe
       1
23 4 5 6 7 8
910 11 12 13 14 15
1617 18 19 20 21 22
23242526 27 28 29
3031     
Info! Pri každom zápase a tíme okrem grafickej analýzy (grafov) nájdete aj slovnú analýzu, resp. výber tých najdôležitejších vecí, ktoré by ste si mali pri tipovaní všímať (pod grafmi).





Dátum Čas Zápas
20.01.2017 01:00 Brampton Battalion - Sudbury Wolves
01:00 Niagara IceDogs - Guelph Storm
01:05 Peterborough Petes - Mississauga Steelheads
01:05 Windsor Spitfires - Ottawa 67's
01:30 Barrie Colts - Saginaw Spirit
21.01.2017 01:00 Sudbury Wolves - Saginaw Spirit
01:00 Kingston Frontenacs - Oshawa Generals
01:00 Flint Firebirds - Sault Ste. Marie Greyhounds
01:05 Sarnia Sting - Erie Otters
01:30 London Knights - Ottawa 67's
01:30 Kitchener Rangers - Guelph Storm
01:30 Hamilton Bulldogs - Barrie Colts
22.01.2017 01:00 Hamilton Bulldogs - Kingston Frontenacs
01:00 Flint Firebirds - Erie Otters
01:05 Windsor Spitfires - Niagara IceDogs
01:05 Sarnia Sting - Sault Ste. Marie Greyhounds
01:05 Peterborough Petes - Brampton Battalion
01:30 Barrie Colts - Owen Sound Attack
20:00 Kitchener Rangers - Ottawa 67's
20:00 Brampton Battalion - Saginaw Spirit
20:00 London Knights - Niagara IceDogs
20:05 Windsor Spitfires - Guelph Storm
23.01.2017 00:05 Oshawa Generals - Mississauga Steelheads
27.01.2017 01:05 Saginaw Spirit - Hamilton Bulldogs
28.01.2017 01:00 Sudbury Wolves - Peterborough Petes
01:00 Mississauga Steelheads - Barrie Colts
01:00 Kingston Frontenacs - Niagara IceDogs
01:05 Sarnia Sting - Flint Firebirds
01:07 Sault Ste. Marie Greyhounds - Windsor Spitfires
01:30 London Knights - Erie Otters
01:30 Kitchener Rangers - Brampton Battalion
01:30 Guelph Storm - Oshawa Generals
20:00 Ottawa 67's - Niagara IceDogs
29.01.2017 01:00 Flint Firebirds - Hamilton Bulldogs
01:00 Erie Otters - Guelph Storm
01:00 Kingston Frontenacs - Mississauga Steelheads
01:05 Saginaw Spirit - Windsor Spitfires
01:07 Sault Ste. Marie Greyhounds - Peterborough Petes
01:30 Barrie Colts - Oshawa Generals
01:30 Owen Sound Attack - London Knights
19:00 Sarnia Sting - Saginaw Spirit
20:00 Owen Sound Attack - Kitchener Rangers
20:00 Ottawa 67's - Kingston Frontenacs
20:00 Mississauga Steelheads - Sudbury Wolves
22:00 Brampton Battalion - Peterborough Petes
30.01.2017 00:05 Oshawa Generals - London Knights
01:00 Windsor Spitfires - Hamilton Bulldogs
02.02.2017 01:00 London Knights - Kitchener Rangers
01:05 Saginaw Spirit - Sault Ste. Marie Greyhounds
03.02.2017 01:00 Brampton Battalion - Sarnia Sting
01:00 Niagara IceDogs - Mississauga Steelheads
01:05 Windsor Spitfires - Saginaw Spirit
01:05 Peterborough Petes - Erie Otters
01:30 Barrie Colts - Kingston Frontenacs
04.02.2017 01:00 Kingston Frontenacs - Oshawa Generals
01:00 Sudbury Wolves - Sarnia Sting
01:00 Ottawa 67's - Erie Otters
01:00 Niagara IceDogs - Peterborough Petes
01:00 Mississauga Steelheads - Brampton Battalion
01:30 London Knights - Owen Sound Attack
01:30 Kitchener Rangers - Windsor Spitfires
01:30 Hamilton Bulldogs - Barrie Colts
01:30 Guelph Storm - Flint Firebirds
05.02.2017 01:00 Sudbury Wolves - Sault Ste. Marie Greyhounds
01:00 Hamilton Bulldogs - Niagara IceDogs
01:00 Flint Firebirds - Kitchener Rangers
01:05 Saginaw Spirit - London Knights
01:05 Peterborough Petes - Oshawa Generals
01:30 Owen Sound Attack - Windsor Spitfires
01:30 Barrie Colts - Sarnia Sting
20:00 Kingston Frontenacs - Erie Otters
20:00 Ottawa 67's - Mississauga Steelheads
20:00 Brampton Battalion - Sault Ste. Marie Greyhounds
20:05 Oshawa Generals - Hamilton Bulldogs
08.02.2017 01:00 Kitchener Rangers - Niagara IceDogs
16:30 Hamilton Bulldogs - Owen Sound Attack
09.02.2017 01:00 Ottawa 67's - Peterborough Petes
01:00 Flint Firebirds - London Knights
01:07 Sault Ste. Marie Greyhounds - Saginaw Spirit
10.02.2017 01:00 Brampton Battalion - Guelph Storm
01:05 Windsor Spitfires - Oshawa Generals
01:05 Peterborough Petes - Sudbury Wolves
01:30 Barrie Colts - Mississauga Steelheads
11.02.2017 01:00 Niagara IceDogs - Barrie Colts
01:00 Mississauga Steelheads - Hamilton Bulldogs
01:00 Kingston Frontenacs - Sudbury Wolves
01:05 Sarnia Sting - Oshawa Generals
01:07 Sault Ste. Marie Greyhounds - Guelph Storm
01:30 Kitchener Rangers - London Knights
20:00 Ottawa 67's - Owen Sound Attack
12.02.2017 01:00 Erie Otters - Saginaw Spirit
01:00 Niagara IceDogs - Brampton Battalion
01:00 Hamilton Bulldogs - Windsor Spitfires
01:07 Sault Ste. Marie Greyhounds - Flint Firebirds
01:30 Barrie Colts - Peterborough Petes
20:00 Ottawa 67's - Sudbury Wolves
20:00 Mississauga Steelheads - Saginaw Spirit
20:00 Kitchener Rangers - Sarnia Sting
20:00 Kingston Frontenacs - Owen Sound Attack
22:00 Flint Firebirds - Guelph Storm
23:00 Erie Otters - Windsor Spitfires
13.02.2017 00:05 Oshawa Generals - Brampton Battalion
15.02.2017 17:00 Mississauga Steelheads - Kingston Frontenacs
16.02.2017 01:00 Owen Sound Attack - Flint Firebirds
01:00 Erie Otters - London Knights
01:05 Sarnia Sting - Guelph Storm
01:07 Sault Ste. Marie Greyhounds - Sudbury Wolves
17.02.2017 01:00 Brampton Battalion - Niagara IceDogs
01:05 Windsor Spitfires - Sarnia Sting
01:05 Peterborough Petes - Hamilton Bulldogs
18.02.2017 01:00 Kingston Frontenacs - Peterborough Petes
01:00 Sudbury Wolves - Brampton Battalion
01:00 Mississauga Steelheads - Erie Otters
01:05 Saginaw Spirit - Flint Firebirds
01:07 Sault Ste. Marie Greyhounds - Kitchener Rangers
01:30 London Knights - Owen Sound Attack
01:30 Guelph Storm - Barrie Colts
01:35 Oshawa Generals - Ottawa 67's
19.02.2017 01:00 Hamilton Bulldogs - Ottawa 67's
01:00 Flint Firebirds - Sarnia Sting
01:00 Erie Otters - Mississauga Steelheads
01:05 Windsor Spitfires - Guelph Storm
01:05 Saginaw Spirit - Kitchener Rangers
01:07 Sault Ste. Marie Greyhounds - Niagara IceDogs
01:30 Owen Sound Attack - Oshawa Generals
01:30 Barrie Colts - Brampton Battalion
20:00 Kingston Frontenacs - London Knights
20:00 Sudbury Wolves - Niagara IceDogs
20.02.2017 20:00 Ottawa 67's - London Knights
20:00 Mississauga Steelheads - Owen Sound Attack
20:00 Kingston Frontenacs - Barrie Colts
20:00 Hamilton Bulldogs - Kitchener Rangers
20:00 Guelph Storm - Flint Firebirds
20:05 Sarnia Sting - Saginaw Spirit
20:05 Peterborough Petes - Sudbury Wolves
20:05 Oshawa Generals - Erie Otters
24.02.2017 01:00 Kitchener Rangers - Owen Sound Attack
01:05 Windsor Spitfires - Saginaw Spirit
01:05 Peterborough Petes - Kingston Frontenacs
01:30 Barrie Colts - Hamilton Bulldogs
25.02.2017 01:00 Mississauga Steelheads - Peterborough Petes
01:00 Kingston Frontenacs - Niagara IceDogs
01:00 Flint Firebirds - Brampton Battalion
01:00 Sudbury Wolves - Barrie Colts
01:00 Ottawa 67's - Oshawa Generals
01:07 Sault Ste. Marie Greyhounds - Sarnia Sting
01:30 Guelph Storm - Erie Otters
01:30 London Knights - Windsor Spitfires
20:00 Ottawa 67's - Hamilton Bulldogs
26.02.2017 01:00 Sudbury Wolves - Mississauga Steelheads
01:00 Flint Firebirds - Sarnia Sting
01:05 Saginaw Spirit - Brampton Battalion
01:05 Oshawa Generals - Kitchener Rangers
01:30 Owen Sound Attack - London Knights
01:30 Barrie Colts - Erie Otters
20:00 Owen Sound Attack - Erie Otters
20:00 Ottawa 67's - Niagara IceDogs
20:00 Mississauga Steelheads - Sudbury Wolves
20:00 Kingston Frontenacs - Hamilton Bulldogs
20:00 Guelph Storm - London Knights
20:05 Windsor Spitfires - Sarnia Sting
20:07 Sault Ste. Marie Greyhounds - Brampton Battalion
22:00 Saginaw Spirit - Flint Firebirds
27.02.2017 00:05 Oshawa Generals - Peterborough Petes
01.03.2017 01:00 Kitchener Rangers - Guelph Storm
02.03.2017 01:05 Sarnia Sting - Flint Firebirds
01:05 Oshawa Generals - Kingston Frontenacs
03.03.2017 01:00 Brampton Battalion - Barrie Colts
01:00 Niagara IceDogs - Kitchener Rangers
01:05 Windsor Spitfires - Sault Ste. Marie Greyhounds
01:05 Peterborough Petes - Owen Sound Attack
04.03.2017 01:00 Mississauga Steelheads - Brampton Battalion
01:00 Kingston Frontenacs - Ottawa 67's
01:00 Flint Firebirds - Sudbury Wolves
01:00 Erie Otters - Niagara IceDogs
01:05 Saginaw Spirit - Oshawa Generals
01:30 Kitchener Rangers - London Knights
01:30 Hamilton Bulldogs - Peterborough Petes
01:30 Guelph Storm - Sault Ste. Marie Greyhounds
20:00 Ottawa 67's - Kingston Frontenacs
05.03.2017 01:00 Hamilton Bulldogs - Mississauga Steelheads
01:00 Flint Firebirds - Oshawa Generals
01:00 Erie Otters - Sarnia Sting
01:05 Windsor Spitfires - London Knights
01:05 Saginaw Spirit - Sudbury Wolves
01:05 Peterborough Petes - Barrie Colts
01:30 Owen Sound Attack - Guelph Storm
20:00 Ottawa 67's - Barrie Colts
20:00 Brampton Battalion - Hamilton Bulldogs
20:00 Niagara IceDogs - Erie Otters
20:00 Mississauga Steelheads - Sarnia Sting
20:00 Kitchener Rangers - Sault Ste. Marie Greyhounds
20:05 Windsor Spitfires - Sudbury Wolves
09.03.2017 01:00 Brampton Battalion - Sudbury Wolves
01:00 Flint Firebirds - Saginaw Spirit
01:07 Sault Ste. Marie Greyhounds - Sarnia Sting
10.03.2017 01:00 Niagara IceDogs - Owen Sound Attack
01:00 London Knights - Guelph Storm
01:05 Peterborough Petes - Ottawa 67's
01:05 Windsor Spitfires - Erie Otters
01:30 Barrie Colts - Mississauga Steelheads
11.03.2017 01:00 Sudbury Wolves - Barrie Colts
01:00 Niagara IceDogs - Hamilton Bulldogs
01:00 Kingston Frontenacs - Mississauga Steelheads
01:05 Sarnia Sting - Windsor Spitfires
01:07 Sault Ste. Marie Greyhounds - Kitchener Rangers
01:30 London Knights - Erie Otters
01:30 Guelph Storm - Saginaw Spirit
01:35 Oshawa Generals - Ottawa 67's
12.03.2017 01:00 Kingston Frontenacs - Oshawa Generals
01:00 Hamilton Bulldogs - Peterborough Petes
01:00 Flint Firebirds - Kitchener Rangers
01:30 Owen Sound Attack - Saginaw Spirit
01:30 Barrie Colts - Brampton Battalion
19:00 Guelph Storm - London Knights
19:00 Sudbury Wolves - Sault Ste. Marie Greyhounds
19:00 Niagara IceDogs - Brampton Battalion
19:00 Hamilton Bulldogs - Ottawa 67's
19:05 Sarnia Sting - Owen Sound Attack
19:05 Windsor Spitfires - Flint Firebirds
22:00 Erie Otters - Peterborough Petes
23:05 Oshawa Generals - Kingston Frontenacs
15.03.2017 00:00 Owen Sound Attack - Flint Firebirds
00:00 Guelph Storm - Kitchener Rangers
00:00 Erie Otters - London Knights
16.03.2017 00:00 Ottawa 67's - Peterborough Petes
00:05 Sarnia Sting - Windsor Spitfires
00:05 Saginaw Spirit - Sault Ste. Marie Greyhounds
00:05 Oshawa Generals - Barrie Colts
17.03.2017 00:00 Brampton Battalion - Sudbury Wolves
00:00 Niagara IceDogs - Mississauga Steelheads
00:05 Windsor Spitfires - Owen Sound Attack
00:05 Peterborough Petes - Hamilton Bulldogs
18.03.2017 00:00 Mississauga Steelheads - Barrie Colts
00:00 Kingston Frontenacs - Hamilton Bulldogs
00:00 Sudbury Wolves - Brampton Battalion
00:07 Sault Ste. Marie Greyhounds - Saginaw Spirit
00:30 London Knights - Flint Firebirds
00:30 Kitchener Rangers - Erie Otters
00:30 Guelph Storm - Sarnia Sting
19:00 Ottawa 67's - Oshawa Generals
19.03.2017 00:00 Niagara IceDogs - Sudbury Wolves
00:00 Flint Firebirds - London Knights
00:00 Erie Otters - Guelph Storm
00:05 Saginaw Spirit - Windsor Spitfires
00:30 Owen Sound Attack - Kitchener Rangers
00:30 Barrie Colts - Kingston Frontenacs
19:00 Ottawa 67's - Hamilton Bulldogs
19:00 Brampton Battalion - Kingston Frontenacs
19:00 Mississauga Steelheads - Niagara IceDogs
19:07 Sault Ste. Marie Greyhounds - London Knights
23:05 Oshawa Generals - Peterborough Petes
23:30 Guelph Storm - Owen Sound Attack
Dátum Čas Zápas Výsledok Detail
19.01.2017 01:07 Sault Ste. Marie Greyhounds - Flint Firebirds 4:5sn 3:1,1:0,0:3,0:0,0:1
01:00 London Knights - Sarnia Sting 2:3sn 1:1,0:0,1:1,0:0,0:1
18.01.2017 01:00 Kitchener Rangers - Windsor Spitfires 4:3sn 0:2,0:0,3:1,0:0,1:0
01:00 Guelph Storm - Niagara IceDogs 5:1 0:0,2:1,3:0
15.01.2017 20:07 Sault Ste. Marie Greyhounds - London Knights 3:2pp 1:0,0:1,1:1,1:0
20:05 Windsor Spitfires - Saginaw Spirit 5:1 2:0,1:1,2:0
20:05 Oshawa Generals - Kingston Frontenacs 2:1sn 0:0,0:0,1:1,0:0,1:0
20:00 Sudbury Wolves - Mississauga Steelheads 4:3sn 1:0,1:3,1:0,0:0,1:0
20:00 Brampton Battalion - Barrie Colts 3:2pp 0:0,1:2,1:0,1:0
20:00 Kitchener Rangers - Erie Otters 2:1 0:0,2:1,0:0
01:30 Owen Sound Attack - Sarnia Sting 6:2 2:0,3:1,1:1
01:30 Barrie Colts - Niagara IceDogs 6:10 3:1,3:6,0:3
01:05 Saginaw Spirit - London Knights 3:4 1:2,2:1,0:1
01:05 Peterborough Petes - Kingston Frontenacs 3:4 2:2,1:1,0:1
01:00 Erie Otters - Flint Firebirds 4:3sn 2:1,1:1,0:1,0:0,1:0
14.01.2017 21:30 Hamilton Bulldogs - Ottawa 67's 2:5 1:1,1:3,0:1
01:35 Oshawa Generals - Hamilton Bulldogs 1:5 1:1,0:2,0:2
01:30 London Knights - Saginaw Spirit 5:1 0:0,2:0,3:1
01:30 Kitchener Rangers - Barrie Colts 5:3 2:2,1:0,2:1
01:30 Guelph Storm - Owen Sound Attack 3:7 1:2,0:4,2:1
01:07 Sault Ste. Marie Greyhounds - Mississauga Steelheads 2:6 1:0,1:2,0:4
01:05 Sarnia Sting - Windsor Spitfires 6:5pp 2:1,0:1,3:3,1:0
01:00 Sudbury Wolves - Brampton Battalion 3:2 2:0,1:1,0:1
01:00 Niagara IceDogs - Flint Firebirds 5:2 1:1,3:1,1:0
01:00 Kingston Frontenacs - Peterborough Petes 6:2 3:0,2:2,1:0
01:00 Erie Otters - Ottawa 67's 8:0 1:0,6:0,1:0
13.01.2017 01:05 Windsor Spitfires - Kitchener Rangers 3:2sn 0:0,2:1,0:1,0:0,1:0
01:05 Peterborough Petes - Oshawa Generals 5:4pp 2:0,0:3,2:1,1:0
01:00 Brampton Battalion - Mississauga Steelheads 1:2 0:1,1:0,0:1
01:00 Niagara IceDogs - Ottawa 67's 6:3 3:1,2:2,1:0
12.01.2017 01:05 Sarnia Sting - Hamilton Bulldogs 4:2 1:0,0:2,3:0
01:00 Sudbury Wolves - Sault Ste. Marie Greyhounds 4:5pp 1:0,0:3,3:1,0:1
01:00 Owen Sound Attack - Guelph Storm 8:2 4:2,1:0,3:0
11.01.2017 01:05 Saginaw Spirit - Flint Firebirds 2:11 1:5,1:5,0:1
01:00 Erie Otters - Kitchener Rangers 6:3 0:0,3:2,3:1
09.01.2017 00:05 Oshawa Generals - Kingston Frontenacs 4:1 1:0,0:1,3:0
08.01.2017 22:00 Guelph Storm - Sudbury Wolves 1:4 0:1,1:2,0:1
20:00 Owen Sound Attack - Kitchener Rangers 5:2 1:0,2:2,2:0
20:00 Ottawa 67's - Brampton Battalion 1:2 1:0,0:2,0:0
20:00 Mississauga Steelheads - London Knights 4:1 0:0,3:0,1:1
01:30 Owen Sound Attack - Windsor Spitfires 5:1 1:0,3:1,1:0
01:30 Barrie Colts - Sault Ste. Marie Greyhounds 1:6 1:3,0:3,0:0
01:05 Sarnia Sting - Sudbury Wolves 5:2 3:1,1:1,1:0
01:05 Saginaw Spirit - Erie Otters 4:2 2:1,2:0,0:1
01:05 Peterborough Petes - Brampton Battalion 5:2 1:1,1:1,3:0
01:00 Flint Firebirds - Guelph Storm 7:2 4:2,1:0,2:0
01:00 Hamilton Bulldogs - Niagara IceDogs 3:1 2:1,0:0,1:0
07.01.2017 20:00 Ottawa 67's - Kingston Frontenacs 6:2 2:0,2:1,2:1
01:30 London Knights - Sudbury Wolves 5:4pp 0:0,2:3,2:1,1:0
01:30 Kitchener Rangers - Sault Ste. Marie Greyhounds 5:6pp 2:1,0:1,3:3,0:1
01:30 Hamilton Bulldogs - Oshawa Generals 8:2 3:0,2:2,3:0
01:30 Guelph Storm - Windsor Spitfires 2:5 1:3,1:0,0:2
01:05 Saginaw Spirit - Sarnia Sting 3:2sn 0:1,1:0,1:1,0:0,1:0
01:00 Niagara IceDogs - Peterborough Petes 4:3 1:2,3:0,0:1
01:00 Mississauga Steelheads - Barrie Colts 2:3pp 0:0,1:1,1:1,0:1
01:00 Kingston Frontenacs - Brampton Battalion 3:2 0:0,2:2,1:0
01:00 Flint Firebirds - Erie Otters 3:4pp 2:0,0:3,1:0,0:1
06.01.2017 01:30 Barrie Colts - Oshawa Generals 3:2pp 2:1,0:0,0:1,1:0
05.01.2017 01:05 Sarnia Sting - Flint Firebirds 4:5 1:1,2:2,1:2
01:00 Owen Sound Attack - Sault Ste. Marie Greyhounds 6:1 1:0,4:0,1:1
01:00 Hamilton Bulldogs - Mississauga Steelheads 1:3 0:1,1:1,0:1
01:00 Erie Otters - Niagara IceDogs 7:2 3:1,1:0,3:1
04.01.2017 01:05 Windsor Spitfires - London Knights 5:1 0:0,1:1,4:0
01:05 Peterborough Petes - Kingston Frontenacs 3:1 2:0,1:1,0:0
01:00 Guelph Storm - Kitchener Rangers 2:5 0:2,0:1,2:2
02.01.2017 01:05 Peterborough Petes - Hamilton Bulldogs 3:6 1:2,2:0,0:4
01.01.2017 20:05 Sarnia Sting - London Knights 3:5 1:0,1:2,1:3
20:05 Oshawa Generals - Ottawa 67's 4:1 1:0,1:1,2:0
20:00 Owen Sound Attack - Barrie Colts 5:1 1:0,1:1,3:0
20:00 Kitchener Rangers - Erie Otters 5:2 2:0,2:1,1:1
01:30 Barrie Colts - Sudbury Wolves 1:3 1:1,0:1,0:1
00:30 Erie Otters - Hamilton Bulldogs 1:2sn 0:0,1:1,0:0,0:0,0:1
00:00 Niagara IceDogs - Kingston Frontenacs 1:4 0:1,0:1,1:2
31.12.2016 20:07 Sault Ste. Marie Greyhounds - Guelph Storm 3:2sn 1:1,1:1,0:0,0:0,1:0
19:05 Windsor Spitfires - Flint Firebirds 4:2 1:1,3:1,0:0
19:00 Brampton Battalion - Mississauga Steelheads 1:3 0:1,1:1,0:1
01:30 London Knights - Sarnia Sting 4:1 2:0,2:1,0:0
01:30 Kitchener Rangers - Owen Sound Attack 0:3 0:0,0:0,0:3
01:00 Sudbury Wolves - Guelph Storm 3:4pp 0:2,2:1,1:0,0:1
01:00 Mississauga Steelheads - Niagara IceDogs 3:0 0:0,0:0,3:0
01:00 Kingston Frontenacs - Peterborough Petes 3:4pp 0:0,2:1,1:2,0:1
01:00 Flint Firebirds - Saginaw Spirit 3:2pp 2:1,0:1,0:0,1:0
30.12.2016 22:00 Ottawa 67's - Oshawa Generals 3:1 0:1,2:0,1:0
01:30 Barrie Colts - Niagara IceDogs 3:5 0:1,3:2,0:2
01:05 Windsor Spitfires - Kitchener Rangers 1:2 0:1,1:1,0:0
01:05 Saginaw Spirit - Sault Ste. Marie Greyhounds 3:4 1:1,1:1,1:2
01:05 Peterborough Petes - Ottawa 67's 7:5 1:1,1:2,5:2
01:00 Brampton Battalion - Sudbury Wolves 2:3pp 0:2,1:0,1:0,0:1
29.12.2016 01:05 Saginaw Spirit - Windsor Spitfires 3:4pp 1:0,1:1,1:2,0:1
01:00 Owen Sound Attack - Brampton Battalion 3:0 1:0,1:0,1:0
01:00 Mississauga Steelheads - Kingston Frontenacs 2:3 2:1,0:1,0:1
01:00 London Knights - Oshawa Generals 5:3 0:1,3:1,2:1
01:00 Hamilton Bulldogs - Erie Otters 5:3 3:1,0:0,2:2
01:00 Guelph Storm - Sarnia Sting 4:3pp 0:2,3:0,0:1,1:0
01:00 Flint Firebirds - Sault Ste. Marie Greyhounds 0:5 0:1,0:1,0:3
19.12.2016 00:05 Oshawa Generals - Hamilton Bulldogs 4:1 1:0,2:1,1:0
18.12.2016 20:07 Sault Ste. Marie Greyhounds - Sarnia Sting 8:1 1:0,6:1,1:0
20:00 Mississauga Steelheads - Ottawa 67's 3:4pp 1:1,2:0,0:2,0:1
20:00 Brampton Battalion - Peterborough Petes 2:5 0:0,2:2,0:3
01:30 Owen Sound Attack - Sudbury Wolves 6:2 4:1,2:1,0:0
01:30 Barrie Colts - Ottawa 67's 4:3pp 0:1,3:1,0:1,1:0
01:05 Saginaw Spirit - Sarnia Sting 0:6 0:3,0:1,0:2
01:00 Niagara IceDogs - Windsor Spitfires 4:3sn 0:1,1:1,2:1,0:0,1:0
01:00 Kingston Frontenacs - Oshawa Generals 3:2pp 1:0,0:2,1:0,1:0
01:00 Hamilton Bulldogs - Mississauga Steelheads 3:4 1:2,0:0,2:2
17.12.2016 20:00 Guelph Storm - Kitchener Rangers 5:2 1:1,1:1,3:0
01:35 Oshawa Generals - Niagara IceDogs 5:2 1:1,1:0,3:1
01:30 London Knights - Guelph Storm 4:1 1:1,1:0,2:0
01:30 Kitchener Rangers - Sudbury Wolves 8:3 2:0,5:1,1:2
01:07 Sault Ste. Marie Greyhounds - Saginaw Spirit 5:3 0:0,4:0,1:3
01:00 Mississauga Steelheads - Hamilton Bulldogs 4:7 0:4,2:2,2:1
01:00 Kingston Frontenacs - Peterborough Petes 3:4pp 0:1,0:2,3:0,0:1
01:00 Erie Otters - Windsor Spitfires 4:3 2:1,1:1,1:1
16.12.2016 01:05 Sarnia Sting - Flint Firebirds 2:3pp 1:2,1:0,0:0,0:1
01:05 Peterborough Petes - London Knights 3:1 1:0,1:0,1:1
01:00 Brampton Battalion - Ottawa 67's 2:3 1:1,0:2,1:0
15.12.2016 01:07 Sault Ste. Marie Greyhounds - Sudbury Wolves 3:4pp 1:3,2:0,0:0,0:1
01:05 Saginaw Spirit - Flint Firebirds 3:1 1:1,1:0,1:0
12.12.2016 00:05 Oshawa Generals - Saginaw Spirit 3:6 0:1,2:3,1:2
00:00 London Knights - Kitchener Rangers 6:2 3:0,1:1,2:1
11.12.2016 20:00 Owen Sound Attack - Barrie Colts 6:1 4:0,2:1,0:0
20:00 Ottawa 67's - Peterborough Petes 2:6 0:2,1:3,1:1
20:00 Brampton Battalion - Windsor Spitfires 0:3 0:1,0:1,0:1
20:00 Hamilton Bulldogs - Sault Ste. Marie Greyhounds 2:7 0:4,2:2,0:1
20:00 Guelph Storm - Kingston Frontenacs 4:3pp 1:1,1:0,1:2,1:0
01:30 Owen Sound Attack - Kingston Frontenacs 2:1 1:1,0:0,1:0
01:30 Barrie Colts - Flint Firebirds 3:1 1:0,1:1,1:0
01:05 Sarnia Sting - London Knights 2:4 0:0,1:2,1:2
01:00 Sudbury Wolves - Windsor Spitfires 0:6 0:0,0:1,0:5
01:00 Niagara IceDogs - Mississauga Steelheads 2:3pp 0:0,2:1,0:1,0:1
01:00 Hamilton Bulldogs - Saginaw Spirit 3:4ppsn 2:1,0:0,1:2,0:0,0:1
01:00 Erie Otters - Sault Ste. Marie Greyhounds 3:2 1:1,1:0,1:1
10.12.2016 20:00 Ottawa 67's - Oshawa Generals 4:1 1:1,1:0,2:0
01:35 Oshawa Generals - Brampton Battalion 5:2 3:1,1:1,1:0
01:30 London Knights - Mississauga Steelheads 3:7 1:2,0:2,2:3
01:30 Kitchener Rangers - Kingston Frontenacs 3:2pp 1:2,1:0,0:0,1:0
01:30 Guelph Storm - Owen Sound Attack 1:8 0:2,1:4,0:2
01:00 Sudbury Wolves - Flint Firebirds 1:3 0:1,0:0,1:2
09.12.2016 01:30 Barrie Colts - Windsor Spitfires 0:3 0:0,0:1,0:2
01:05 Saginaw Spirit - Sarnia Sting 3:0 0:0,2:0,1:0
01:05 Peterborough Petes - Ottawa 67's 5:3 1:0,1:2,3:1
01:00 Brampton Battalion - Flint Firebirds 6:0 2:0,2:0,2:0
01:00 Niagara IceDogs - Sault Ste. Marie Greyhounds 4:7 1:0,1:4,2:3
08.12.2016 01:05 Sarnia Sting - Guelph Storm 5:4 1:1,4:1,0:2
01:00 Kitchener Rangers - Mississauga Steelheads 1:5 0:1,1:2,0:2
01:00 Erie Otters - Niagara IceDogs 6:1 1:1,2:0,3:0
04.12.2016 22:00 Saginaw Spirit - Windsor Spitfires 2:3pp 1:0,1:0,0:2,0:1
20:05 Sarnia Sting - Niagara IceDogs 4:3ppsn 1:0,1:1,1:2,0:0,1:0
20:00 Owen Sound Attack - Erie Otters 1:6 0:1,1:1,0:4
20:00 Ottawa 67's - Mississauga Steelheads 3:6 2:1,0:2,1:3
20:00 London Knights - Flint Firebirds 6:2 0:1,3:0,3:1
01:30 Owen Sound Attack - Erie Otters 2:3 0:1,1:1,1:1
01:05 Saginaw Spirit - Niagara IceDogs 5:1 2:0,0:1,3:0
01:05 Peterborough Petes - Guelph Storm 5:2 0:2,2:0,3:0
01:00 Sudbury Wolves - Barrie Colts 3:0 1:0,2:0,0:0
01:00 Hamilton Bulldogs - Kingston Frontenacs 2:3sn 1:0,1:2,0:0,0:0,0:1
01:00 Flint Firebirds - Windsor Spitfires 1:2 1:1,0:1,0:0
03.12.2016 20:00 Ottawa 67's - Kitchener Rangers 4:5pp 2:3,2:1,0:0,0:1
01:30 London Knights - Owen Sound Attack 2:3ppsn 0:1,1:0,1:1,0:0,0:1
01:30 Hamilton Bulldogs - Oshawa Generals 1:2 0:1,1:1,0:0
01:30 Guelph Storm - Erie Otters 3:1 2:0,0:1,1:0
01:07 Sault Ste. Marie Greyhounds - Barrie Colts 4:3pp 2:0,0:2,1:1,1:0
01:05 Sarnia Sting - Saginaw Spirit 3:2ppsn 0:1,2:0,0:1,0:0,1:0
01:00 Sudbury Wolves - Brampton Battalion 5:6pp 1:3,3:1,1:1,0:1
01:00 Mississauga Steelheads - Peterborough Petes 3:5 1:1,1:3,1:1
01:00 Kingston Frontenacs - Kitchener Rangers 4:3pp 1:1,2:1,0:1,1:0
01:00 Flint Firebirds - Niagara IceDogs 4:0 0:0,3:0,1:0
02.12.2016 01:05 Peterborough Petes - Mississauga Steelheads 4:2 0:1,1:0,3:1
01.12.2016 01:07 Sault Ste. Marie Greyhounds - Windsor Spitfires 4:1 1:1,2:0,1:0
01:00 Kingston Frontenacs - Ottawa 67's 2:1pp 0:1,0:0,1:0,1:0
01:00 Hamilton Bulldogs - Sudbury Wolves 2:3 1:1,1:1,0:1
01:00 Brampton Battalion - Oshawa Generals 2:5 0:0,1:1,1:4
30.11.2016 01:00 Erie Otters - Mississauga Steelheads 9:2 5:0,1:1,3:1
27.11.2016 22:00 Saginaw Spirit - Guelph Storm 4:2 1:1,1:1,2:0
20:05 Oshawa Generals - Sault Ste. Marie Greyhounds 3:8 0:2,1:4,2:2
20:00 Sudbury Wolves - Niagara IceDogs 6:4 3:1,3:2,0:1
20:00 Kingston Frontenacs - Windsor Spitfires 3:2pp 1:0,0:2,1:0,1:0
01:30 Owen Sound Attack - Mississauga Steelheads 5:3 0:2,3:0,2:1
01:30 Barrie Colts - Niagara IceDogs 1:5 0:2,0:2,1:1
01:05 Saginaw Spirit - Kitchener Rangers 1:4 0:1,0:0,1:3
01:00 Hamilton Bulldogs - Flint Firebirds 3:2sn 2:1,0:0,0:1,0:0,1:0
01:00 Erie Otters - Brampton Battalion 4:2 1:1,1:1,2:0
26.11.2016 22:00 Guelph Storm - London Knights 3:5 1:0,2:3,0:2
20:00 Ottawa 67's - Sarnia Sting 5:3 2:1,1:1,2:1
01:35 Oshawa Generals - Flint Firebirds 5:3 0:1,3:1,2:1
01:30 London Knights - Barrie Colts 4:1 2:1,0:0,2:0
01:30 Kitchener Rangers - Owen Sound Attack 2:6 0:3,1:2,1:1
01:30 Hamilton Bulldogs - Brampton Battalion 2:3 0:1,1:2,1:0
01:30 Guelph Storm - Peterborough Petes 2:1 1:0,1:0,0:1
01:00 Niagara IceDogs - Sudbury Wolves 3:1 0:0,1:1,2:0
01:00 Mississauga Steelheads - Sault Ste. Marie Greyhounds 3:5 0:0,3:1,0:4
01:00 Kingston Frontenacs - Sarnia Sting 3:4sn 0:2,1:0,2:1,0:0,0:1
01:00 Ottawa 67's - Windsor Spitfires 2:4 1:2,0:1,1:1
25.11.2016 01:30 Barrie Colts - Hamilton Bulldogs 6:5 6:1,0:3,0:1
01:05 Peterborough Petes - Windsor Spitfires 4:5pp 1:2,2:2,1:0,0:1
01:00 Brampton Battalion - Sault Ste. Marie Greyhounds 1:6 0:1,0:2,1:3
01:00 Erie Otters - Sudbury Wolves 5:2 1:0,2:1,2:1
24.11.2016 01:05 Sarnia Sting - Kitchener Rangers 3:6 0:1,2:3,1:2
01:00 Owen Sound Attack - London Knights 2:1sn 1:1,0:0,0:0,0:0,1:0
01:00 Flint Firebirds - Saginaw Spirit 5:3 1:2,2:0,2:1
23.11.2016 01:05 Peterborough Petes - Oshawa Generals 5:4sn 1:1,2:1,1:2,0:0,1:0
21.11.2016 00:00 London Knights - Windsor Spitfires 3:2pp 0:1,0:1,2:0,1:0
20.11.2016 21:00 Brampton Battalion - Barrie Colts 4:3ppsn 2:1,1:2,0:0,0:0,1:0
20:00 Sudbury Wolves - Kingston Frontenacs 5:3 2:1,1:1,2:1
20:00 Kitchener Rangers - Guelph Storm 6:3 2:1,2:1,2:1
01:30 Barrie Colts - Ottawa 67's 3:7 0:1,0:3,3:3
01:07 Sault Ste. Marie Greyhounds - Hamilton Bulldogs 4:1 2:1,1:0,1:0
01:05 Sarnia Sting - Erie Otters 3:4 2:1,1:2,0:1
01:05 Saginaw Spirit - Owen Sound Attack 4:2 1:1,0:1,3:0
01:00 Niagara IceDogs - London Knights 2:8 0:5,0:2,2:1
19.11.2016 01:35 Windsor Spitfires - Sarnia Sting 2:1pp 0:1,1:0,0:0,1:0
01:30 London Knights - Brampton Battalion 8:3 3:0,2:3,3:0
01:30 Kitchener Rangers - Oshawa Generals 3:2 1:0,2:1,0:1
01:30 Guelph Storm - Mississauga Steelheads 7:3 3:1,2:0,2:2
01:07 Sault Ste. Marie Greyhounds - Kingston Frontenacs 4:1 0:0,2:0,2:1
01:05 Saginaw Spirit - Erie Otters 8:3 3:0,5:2,0:1
01:00 Sudbury Wolves - Hamilton Bulldogs 1:3 0:1,1:2,0:0
01:00 Niagara IceDogs - Ottawa 67's 5:3 0:0,0:1,5:2
01:00 Flint Firebirds - Owen Sound Attack 2:5 0:2,0:1,2:2
18.11.2016 01:30 Barrie Colts - Sudbury Wolves 8:2 5:1,2:1,1:0
01:05 Windsor Spitfires - Owen Sound Attack 2:3pp 0:1,1:0,1:1,0:1
01:05 Peterborough Petes - Kitchener Rangers 4:7 1:2,0:2,3:3
01:00 Brampton Battalion - Kingston Frontenacs 1:2 1:1,0:0,0:1
01:00 Flint Firebirds - Sarnia Sting 3:1 1:0,1:0,1:1
16.11.2016 17:00 Mississauga Steelheads - Oshawa Generals 1:2sn 1:1,0:0,0:0,0:0,0:1
16:45 Saginaw Spirit - Sault Ste. Marie Greyhounds 3:5 1:0,1:3,1:2
16:30 Ottawa 67's - Peterborough Petes 2:0 0:0,1:0,1:0
16:30 Hamilton Bulldogs - Niagara IceDogs 3:2pp 1:0,0:1,1:1,1:0
01:00 Kitchener Rangers - London Knights 3:4 0:1,1:2,2:1
14.11.2016 01:00 Brampton Battalion - Erie Otters 3:2pp 0:1,2:1,0:0,1:0
00:05 Oshawa Generals - Sudbury Wolves 4:2 0:0,2:1,2:1
13.11.2016 20:05 Windsor Spitfires - Peterborough Petes 4:3 2:0,1:1,1:2
20:00 Mississauga Steelheads - Ottawa 67's 4:5pp 1:0,1:3,2:1,0:1
01:30 Owen Sound Attack - Ottawa 67's 1:2pp 1:1,0:0,0:0,0:1
01:30 Barrie Colts - Brampton Battalion 2:5 1:1,1:3,0:1
01:07 Sault Ste. Marie Greyhounds - Erie Otters 6:3 2:0,1:3,3:0
01:05 Sarnia Sting - Kingston Frontenacs 4:5 0:2,2:2,2:1
01:05 Saginaw Spirit - Peterborough Petes 7:4 2:1,4:0,1:3
01:00 Niagara IceDogs - Sudbury Wolves 3:1 1:0,1:1,1:0
01:00 London Knights - Guelph Storm 4:1 1:1,2:0,1:0
01:00 Hamilton Bulldogs - Oshawa Generals 1:2pp 0:0,1:0,0:1,0:1
12.11.2016 20:00 Flint Firebirds - Windsor Spitfires 4:3pp 1:1,0:1,2:1,1:0
01:30 London Knights - Kingston Frontenacs 7:0 4:0,2:0,1:0
01:30 Kitchener Rangers - Owen Sound Attack 4:3 1:1,2:2,1:0
01:30 Hamilton Bulldogs - Sarnia Sting 2:5 1:1,1:3,0:1
01:30 Guelph Storm - Ottawa 67's 2:3 1:1,0:1,1:1
01:07 Sault Ste. Marie Greyhounds - Saginaw Spirit 0:4 0:0,0:1,0:3
01:00 Sudbury Wolves - Erie Otters 1:2 0:0,1:1,0:1
01:00 Niagara IceDogs - Barrie Colts 5:1 2:0,1:0,2:1
01:00 Mississauga Steelheads - Oshawa Generals 4:5 2:1,1:3,1:1
01:00 Flint Firebirds - Peterborough Petes 4:3sn 2:0,0:0,1:3,0:0,1:0
09.11.2016 01:05 Peterborough Petes - Niagara IceDogs 3:1 1:0,2:1,0:0
01:00 Erie Otters - Owen Sound Attack 5:1 3:0,1:0,1:1
07.11.2016 00:05 Oshawa Generals - Ottawa 67's 6:0 0:0,4:0,2:0
06.11.2016 20:05 Windsor Spitfires - Barrie Colts 6:3 3:0,1:0,2:3
20:00 Brampton Battalion - Mississauga Steelheads 3:4pp 0:2,1:0,2:1,0:1
20:00 London Knights - Hamilton Bulldogs 5:7 1:1,3:2,1:4
20:00 Kingston Frontenacs - Guelph Storm 4:1 0:0,2:1,2:0
00:30 Owen Sound Attack - Sarnia Sting 5:4pp 3:2,0:2,1:0,1:0
00:05 Saginaw Spirit - Barrie Colts 4:2 1:0,0:0,3:2
00:00 Erie Otters - Kitchener Rangers 7:3 1:1,1:2,5:0
00:00 Sudbury Wolves - Mississauga Steelheads 4:3sn 1:0,1:0,1:3,0:0,1:0
00:00 Flint Firebirds - Sault Ste. Marie Greyhounds 3:5 1:4,1:0,1:1
05.11.2016 19:00 Ottawa 67's - Guelph Storm 2:5 1:0,1:2,0:3
00:35 Oshawa Generals - Owen Sound Attack 2:1 0:1,2:0,0:0
00:30 Kitchener Rangers - Flint Firebirds 2:3 1:0,0:2,1:1
00:30 Hamilton Bulldogs - Peterborough Petes 2:3pp 0:0,2:2,0:0,0:1
00:05 Sarnia Sting - Sault Ste. Marie Greyhounds 5:2 1:2,1:0,3:0
00:00 Sudbury Wolves - London Knights 4:6 2:2,2:2,0:2
00:00 Niagara IceDogs - Brampton Battalion 5:6sn 1:3,3:0,1:2,0:0,0:1
00:00 Mississauga Steelheads - Erie Otters 4:7 3:2,1:5,0:0
00:00 Kingston Frontenacs - Ottawa 67's 2:3 0:2,0:0,2:1
04.11.2016 00:05 Windsor Spitfires - Saginaw Spirit 4:2 0:0,2:1,2:1
00:05 Peterborough Petes - Kingston Frontenacs 4:2 2:0,0:1,2:1
00:00 Brampton Battalion - London Knights 0:7 0:3,0:2,0:2
00:00 Niagara IceDogs - Hamilton Bulldogs 1:2 1:0,0:2,0:0
03.11.2016 00:05 Sarnia Sting - Kitchener Rangers 5:3 2:0,0:1,3:2
00:00 Owen Sound Attack - Barrie Colts 8:4 4:2,2:1,2:1
02.11.2016 16:00 Erie Otters - Guelph Storm 5:4pp 3:0,1:3,0:1,1:0
30.10.2016 23:05 Oshawa Generals - Mississauga Steelheads 3:2pp 1:0,1:1,0:1,1:0
19:05 Sarnia Sting - Brampton Battalion 4:6 3:2,0:0,1:4
19:00 Kitchener Rangers - Saginaw Spirit 6:5pp 2:1,2:3,1:1,1:0
19:00 Kingston Frontenacs - Hamilton Bulldogs 2:4 1:2,1:1,0:1
19:00 Guelph Storm - Sault Ste. Marie Greyhounds 2:5 1:3,0:0,1:2
19:00 Ottawa 67's - Flint Firebirds 6:8 3:2,2:3,1:3
01:30 Owen Sound Attack - Niagara IceDogs 2:1pp 0:1,1:0,0:0,1:0
01:30 Barrie Colts - Sudbury Wolves 1:4 0:2,1:1,0:1
01:05 Windsor Spitfires - Brampton Battalion 5:4pp 2:2,1:0,1:2,1:0
01:00 Ottawa 67's - Hamilton Bulldogs 5:4 2:1,2:2,1:1
01:00 London Knights - Sarnia Sting 5:3 3:2,0:1,2:0
01:00 Erie Otters - Saginaw Spirit 6:0 3:0,2:0,1:0
29.10.2016 01:30 London Knights - Sault Ste. Marie Greyhounds 3:4pp 0:2,2:1,1:0,0:1
01:30 Kitchener Rangers - Peterborough Petes 2:0 0:0,2:0,0:0
01:30 Guelph Storm - Owen Sound Attack 3:1 0:1,2:0,1:0
01:05 Sarnia Sting - Mississauga Steelheads 5:2 1:0,1:1,3:1
01:00 Sudbury Wolves - Oshawa Generals 1:3 0:2,1:0,0:1
01:00 Niagara IceDogs - Barrie Colts 4:5sn 1:2,2:0,1:2,0:0,0:1
01:00 Kingston Frontenacs - Flint Firebirds 3:0 2:0,1:0,0:0
28.10.2016 01:05 Windsor Spitfires - Sault Ste. Marie Greyhounds 5:2 2:0,1:2,2:0
01:05 Peterborough Petes - Flint Firebirds 4:2 1:0,2:1,1:1
01:00 Brampton Battalion - Oshawa Generals 5:4sn 0:2,3:1,1:1,0:0,1:0
01:00 Niagara IceDogs - Saginaw Spirit 5:3 1:0,2:0,2:3
01:00 Erie Otters - Barrie Colts 5:2 3:0,2:1,0:1
27.10.2016 01:00 Owen Sound Attack - Guelph Storm 5:2 1:0,1:2,3:0
24.10.2016 00:05 Oshawa Generals - Guelph Storm 5:4pp 0:3,3:0,1:1,1:0
23.10.2016 22:00 Flint Firebirds - Kingston Frontenacs 3:5 1:2,1:2,1:1
20:00 Sudbury Wolves - Ottawa 67's 2:6 1:2,1:3,0:1
20:00 Mississauga Steelheads - Kitchener Rangers 2:3pp 2:0,0:0,0:2,0:1
20:00 Hamilton Bulldogs - London Knights 2:7 0:3,0:2,2:2
01:30 Barrie Colts - Guelph Storm 4:5pp 1:1,1:2,2:1,0:1
01:07 Sault Ste. Marie Greyhounds - Ottawa 67's 4:3pp 2:1,1:0,0:2,1:0
01:05 Saginaw Spirit - Kingston Frontenacs 3:2 0:0,2:2,1:0
01:00 Erie Otters - Owen Sound Attack 5:2 0:0,1:0,4:2
01:00 Hamilton Bulldogs - Brampton Battalion 2:3pp 1:1,1:0,0:1,0:1
01:00 Flint Firebirds - Windsor Spitfires 4:1 0:1,2:0,2:0
22.10.2016 01:35 Oshawa Generals - Sarnia Sting 6:2 1:1,2:0,3:1
01:30 Guelph Storm - Brampton Battalion 5:2 1:0,2:0,2:2
01:30 London Knights - Saginaw Spirit 5:1 2:0,1:1,2:0
01:30 Kitchener Rangers - Hamilton Bulldogs 2:0 1:0,1:0,0:0
01:07 Sault Ste. Marie Greyhounds - Flint Firebirds 3:4pp 1:1,1:1,1:1,0:1
01:00 Sudbury Wolves - Peterborough Petes 2:4 0:1,2:3,0:0
01:00 Mississauga Steelheads - Niagara IceDogs 6:5pp 2:0,2:2,1:3,1:0
01:00 Erie Otters - Owen Sound Attack 3:4pp 1:1,2:2,0:0,0:1
21.10.2016 01:30 Barrie Colts - Mississauga Steelheads 5:4ppsn 1:0,1:1,2:3,0:0,1:0
01:05 Windsor Spitfires - Kingston Frontenacs 2:0 2:0,0:0,0:0
01:05 Peterborough Petes - Sarnia Sting 1:6 0:4,0:2,1:0
01:00 Brampton Battalion - Ottawa 67's 8:5 1:1,2:3,5:1
01:00 London Knights - Kitchener Rangers 5:4 0:1,2:2,3:1
20.10.2016 01:07 Sault Ste. Marie Greyhounds - Sudbury Wolves 2:6 1:3,0:3,1:0
01:00 Niagara IceDogs - Erie Otters 5:6 1:1,1:2,3:3
17.10.2016 00:05 Oshawa Generals - Sudbury Wolves 3:5 2:2,0:1,1:2
16.10.2016 20:00 Guelph Storm - Kitchener Rangers 2:3 0:1,1:2,1:0
20:00 Owen Sound Attack - Peterborough Petes 2:5 0:0,0:2,2:3
20:00 Ottawa 67's - Sault Ste. Marie Greyhounds 1:4 0:0,0:1,1:3
20:00 Kingston Frontenacs - Brampton Battalion 1:0 0:0,1:0,0:0
01:30 Owen Sound Attack - Kitchener Rangers 5:3 1:2,2:0,2:1
01:05 Saginaw Spirit - Mississauga Steelheads 2:3pp 1:1,1:1,0:0,0:1
01:00 Niagara IceDogs - Oshawa Generals 1:2 0:1,1:1,0:0
01:00 Hamilton Bulldogs - Sudbury Wolves 4:2 1:1,2:1,1:0
01:00 Flint Firebirds - Barrie Colts 3:5 2:0,1:3,0:2
01:00 Erie Otters - London Knights 7:1 2:1,2:0,3:0
15.10.2016 20:00 Ottawa 67's - Brampton Battalion 1:2 1:0,0:0,0:2
01:35 Oshawa Generals - Peterborough Petes 5:2 2:1,2:1,1:0
01:30 London Knights - Windsor Spitfires 4:0 2:0,1:0,1:0
01:30 Kitchener Rangers - Saginaw Spirit 6:2 0:0,3:1,3:1
01:30 Guelph Storm - Erie Otters 3:4sn 2:1,1:0,0:2,0:0,0:1
01:05 Sarnia Sting - Barrie Colts 5:2 3:1,2:1,0:0
01:00 Sudbury Wolves - Hamilton Bulldogs 6:4 3:1,2:1,1:2
01:00 Kingston Frontenacs - Sault Ste. Marie Greyhounds 1:4 0:2,0:1,1:1
01:00 Flint Firebirds - Mississauga Steelheads 5:4 3:0,2:1,0:3
14.10.2016 01:30 Barrie Colts - Owen Sound Attack 0:5 0:0,0:3,0:2
01:05 Windsor Spitfires - Flint Firebirds 7:2 4:1,3:1,0:0
01:05 Peterborough Petes - Sault Ste. Marie Greyhounds 4:5sn 2:3,0:0,2:1,0:0,0:1
01:00 Niagara IceDogs - Sarnia Sting 4:5 2:2,1:2,1:1
01:00 Brampton Battalion - Hamilton Bulldogs 4:7 1:5,1:2,2:0
13.10.2016 01:00 Mississauga Steelheads - Guelph Storm 11:3 4:2,3:1,4:0
01:00 Erie Otters - Sarnia Sting 7:2 3:0,2:1,2:1
10.10.2016 20:00 Brampton Battalion - Niagara IceDogs 4:3 1:1,1:1,2:1
20:00 Kitchener Rangers - Guelph Storm 8:4 4:1,1:1,3:2
09.10.2016 20:07 Sault Ste. Marie Greyhounds - Owen Sound Attack 1:6 0:3,0:2,1:1
20:05 Windsor Spitfires - London Knights 5:4pp 3:2,1:2,0:0,1:0
20:00 Sudbury Wolves - Niagara IceDogs 4:5pp 0:4,4:0,0:0,0:1
20:00 Kingston Frontenacs - Ottawa 67's 4:5pp 1:0,1:2,2:2,0:1
19:05 Oshawa Generals - Barrie Colts 4:2 2:1,0:1,2:0
01:30 Barrie Colts - Kitchener Rangers 6:3 2:1,2:1,2:1
01:07 Sault Ste. Marie Greyhounds - Brampton Battalion 2:4 0:0,1:0,1:4
01:05 Sarnia Sting - Peterborough Petes 3:2sn 0:1,0:1,2:0,0:0,1:0
01:00 Hamilton Bulldogs - Guelph Storm 5:4 2:1,1:1,2:2
01:00 Erie Otters - Flint Firebirds 5:3 3:2,1:1,1:0
08.10.2016 20:00 Ottawa 67's - Saginaw Spirit 1:2 0:1,1:0,0:1
01:30 London Knights - Peterborough Petes 6:3 1:2,3:0,2:1
01:30 Kitchener Rangers - Sarnia Sting 5:6sn 2:1,2:3,1:1,0:0,0:1
01:30 Guelph Storm - Windsor Spitfires 4:5 1:1,2:3,1:1
01:00 Sudbury Wolves - Owen Sound Attack 4:1 3:1,1:0,0:0
01:00 Mississauga Steelheads - Flint Firebirds 3:2sn 0:1,0:1,2:0,0:0,1:0
01:00 Kingston Frontenacs - Saginaw Spirit 5:3 1:1,1:1,3:1
01:00 Erie Otters - Oshawa Generals 6:0 1:0,1:0,4:0
07.10.2016 01:30 Barrie Colts - Sudbury Wolves 0:1 0:0,0:1,0:0
01:05 Windsor Spitfires - Mississauga Steelheads 4:2 0:0,2:2,2:0
01:05 Peterborough Petes - Saginaw Spirit 4:3sn 2:1,0:1,1:1,0:0,1:0
01:00 Ottawa 67's - Kingston Frontenacs 1:2 0:0,0:0,1:2
01:00 Brampton Battalion - Owen Sound Attack 1:3 0:1,1:2,0:0
01:00 Niagara IceDogs - Erie Otters 4:3 0:1,2:0,2:2
03.10.2016 00:05 Oshawa Generals - Windsor Spitfires 5:2 1:1,1:0,3:1
02.10.2016 22:00 Flint Firebirds - Ottawa 67's 5:4pp 1:0,2:2,1:2,1:0
20:05 Peterborough Petes - Niagara IceDogs 5:3 1:0,1:0,3:3
20:05 Sarnia Sting - Sault Ste. Marie Greyhounds 3:4pp 0:0,1:1,2:2,0:1
20:00 Sudbury Wolves - Kitchener Rangers 3:9 2:2,1:5,0:2
20:00 Mississauga Steelheads - Brampton Battalion 4:7 0:2,1:3,3:2
01:30 Barrie Colts - London Knights 1:3 0:0,1:1,0:2
01:30 Owen Sound Attack - Guelph Storm 2:4 1:1,0:1,1:2
01:05 Saginaw Spirit - Ottawa 67's 3:6 1:2,1:3,1:1
01:00 Niagara IceDogs - Hamilton Bulldogs 3:4 0:2,3:1,0:1
01:00 Flint Firebirds - Sarnia Sting 7:4 2:2,3:1,2:1
01:00 Erie Otters - Kingston Frontenacs 6:1 2:1,2:0,2:0
01.10.2016 01:35 Oshawa Generals - Peterborough Petes 4:1 1:0,1:1,2:0
01:30 London Knights - Sault Ste. Marie Greyhounds 2:3sn 1:1,1:0,0:1,0:0,0:1
01:30 Guelph Storm - Hamilton Bulldogs 3:6 2:4,0:0,1:2
01:05 Sarnia Sting - Ottawa 67's 7:4 2:1,1:3,4:0
01:00 Sudbury Wolves - Barrie Colts 5:4pp 1:1,3:1,0:2,1:0
01:00 Brampton Battalion - Kitchener Rangers 3:6 2:1,1:3,0:2
01:00 Niagara IceDogs - Kingston Frontenacs 0:4 0:1,0:3,0:0
01:00 Mississauga Steelheads - Windsor Spitfires 1:4 0:3,1:1,0:0
30.09.2016 01:05 Windsor Spitfires - Sault Ste. Marie Greyhounds 1:3 0:1,0:1,1:1
29.09.2016 01:05 Peterborough Petes - Oshawa Generals 4:1 0:0,2:1,2:0
01:00 Owen Sound Attack - Hamilton Bulldogs 7:5 5:2,1:1,1:2
25.09.2016 20:00 Ottawa 67's - Barrie Colts 5:7 1:1,2:3,2:3
20:00 Mississauga Steelheads - Sudbury Wolves 6:1 1:0,3:1,2:0
01:07 Sault Ste. Marie Greyhounds - Oshawa Generals 8:5 2:1,3:2,3:2
01:05 Saginaw Spirit - Guelph Storm 1:2 0:0,0:2,1:0
01:00 Hamilton Bulldogs - Kingston Frontenacs 7:2 4:1,0:1,3:0
01:00 Flint Firebirds - Owen Sound Attack 2:0 1:0,0:0,1:0
24.09.2016 01:30 London Knights - Erie Otters 6:2 2:2,1:0,3:0
01:30 Kitchener Rangers - Flint Firebirds 4:2 0:1,2:1,2:0
01:30 Guelph Storm - Saginaw Spirit 5:1 2:0,2:1,1:0
01:07 Sault Ste. Marie Greyhounds - Windsor Spitfires 2:5 1:0,1:0,0:5
01:05 Sarnia Sting - Owen Sound Attack 3:2 0:0,1:2,2:0
01:00 Sudbury Wolves - Oshawa Generals 4:3 0:2,4:1,0:0
01:00 Brampton Battalion - Niagara IceDogs 1:3 0:0,1:2,0:1
01:00 Mississauga Steelheads - Hamilton Bulldogs 0:7 0:3,0:4,0:0
01:00 Kingston Frontenacs - Barrie Colts 1:2 0:0,0:1,1:1
23.09.2016 01:05 Peterborough Petes - Ottawa 67's 3:5 0:0,1:3,2:2
01:05 Windsor Spitfires - Erie Otters 4:1 3:1,0:0,1:0
22.09.2016 01:05 Sarnia Sting - London Knights 4:1 0:0,1:0,3:1
01:00 Flint Firebirds - Saginaw Spirit 4:0 2:0,2:0,0:0