Anaheim Ducks Boston Bruins Calgary Flames Chicago Blackhawks Columbus Blue Jackets Edmonton Oilers Minnesota Wild Montreal Canadiens Nashville Predators New York Rangers Ottawa Senators Pittsburgh Penguins San Jose Sharks St. Louis Blues Toronto Maple Leafs Washington Capitals
Matt Moulson

Začiatok upratovania? Miliónový útočník Moulson na waiver liste

0 4.12.17 v kategórii: Aktuality , autor: Matúš Pavlík (matus08)
Buffalo sa nie a nie vyhrabať z dlhodobej výsledkovej agónie. Prichádzajú ďalšie a ďalšie zmeny. Je tento ťah predzvesťou ďalších?

Poberá 5 miliónov dolárov a v tejto sezóne ešte nebodoval. Útočník Matt Moulson, podpísal s Buffalom 25-miliónovú zmluvu ešte pred troma rokmi. Od vtedy je pre klub skôr príťažou. Z jeho kontraktu zostávajú ešte dva roky a bremeno, ktoré zoslali hráčove výkony na organizáciu Sabres je nesmierne. V tejto sezóne nastúpil do 14-tich duelov, ani raz nebodoval a zapísal len deväť mínusových bodov. Väčšinou sedel na tribúne alebo si zahral len 10 minút.

Ako sa hovorí všetko má svoje medze a generálny manažér Jason Boterill dnes kanadského útočníka zapísal na listinu nechránených voľných hráčov. Odtiaľ si ho môže stiahnuť ktokoľvek a zadarmo, ale šanca, že sa tak stane je prakticky nulová. Najhoršie je, že Sabres takto na platovom strope ušetria len symbolickú časť z jeho mzdy. A to platí aj pre sezónu 2018/19, kedy bude Mattova zmluva platná posledný rok.Info! Len registrovaní a prihlásení užívatelia môžu pridávať a reagovať na už pridané komentáre.
Info!Zatiaľ žiadny komentár.