Anaheim Ducks Boston Bruins Calgary Flames Chicago Blackhawks Columbus Blue Jackets Edmonton Oilers Minnesota Wild Montreal Canadiens Nashville Predators New York Rangers Ottawa Senators Pittsburgh Penguins San Jose Sharks St. Louis Blues Toronto Maple Leafs Washington Capitals




Joe Thornton

VIDEO Thornton zranil Oshieho, pomsta na seba nenechala dlho čakať

0 5.12.17 v kategórii: Videá , autor: Michal Sedlák (BetBoss)
V súboji dvoch hviezdnych útočníkov Joe Thornton zo San Jose zranil T.J.Oshieho z Washingtonu. Pomsta na seba nenechala dlho čakať.
Tri a pol minúty pred koncom druhej tretiny súboja medzi Washingtonom a San Jose sa udial incident, po ktorom hviezdny útočník Capitals T.J.Oshie nútene odstúpil zo zápasu. Zranil ho hviezdny útočník "žralokov" Joe Thornton po tvrdom náraze na mantinel.

„On len trochu spadol. Narazil som ho a cítil som, ako môj bok vrazil do jeho hlavy. Bolo to nešťastie," vysvetľoval Thornton pre nhl.com po stretnutí svoj zákrok na Oshieho.



Ako to už v NHL v takýchto situáciách býva, pomsta na seba nenechala dlho čakať. Na začiatku tretej tretiny ho vyzval na súboj tvrdý muž Washingtonu Tom Wilson a Thornton dlho v tomto súboji nevydržal.






Info! Len registrovaní a prihlásení užívatelia môžu pridávať a reagovať na už pridané komentáre.
Info!Zatiaľ žiadny komentár.