Anaheim Ducks Boston Bruins Calgary Flames Chicago Blackhawks Columbus Blue Jackets Edmonton Oilers Minnesota Wild Montreal Canadiens Nashville Predators New York Rangers Ottawa Senators Pittsburgh Penguins San Jose Sharks St. Louis Blues Toronto Maple Leafs Washington Capitals

Washington - Chicago

VIDEO Pánik sa zo štvrtého útoku prizeral na ďalšiu prehru, nevyužil obrovskú šancu

0 7.12.17 v kategórii: Slováci v NHL , autor: Michal Sedlák (BetBoss)
Slovenský útočník Richard Pánik bol blízko k prelomeniu dlhočiznej série bez streleného gólu - nevyužil však veľkú príležitosť.
Richard Pánik podľa očakávania nastúpil v stretnutí Chicaga na ľade Washingtonu až vo štvrtom útoku. Predstavil sa po boku Wingelsa a Sharpa. Neskóroval už v devätnástom zápase v rade. V tretej tretine však mal obrovskú príležitosť. V 50. minúte dostal parádnu prihrávku a z medzikružia úplne osamotený zakončoval, no Braden Holtby ho vychytal a udržal pre Capitals vedenie 4:1.

Washington napokon zvíťazil vysoko 6:2 a Chicago tak prehralo už piatykrát v rade. Pánik počas 12:11-minútového pobytu na ľade vyslal na Holtbyho dve strely, rozdal tri bodyčeky a duel ukončil s jednou mínuskou.

NHL:

Toronto - Calgary 2:1 po sam. nájezdoch (0:1, 1:0, 0:0 - 0:0)

Góly: 39. Rielly, rozhodujúci sam. nájazd W. Nylander - 11. Giordano. Strely na bránku: 29:48. Diváci: 19.217. Hviezdy zápasu: 1. Andersen, 2. W. Nylander (obaja Toronto), 3. M. Smith (Calgary).

Anaheim - Ottawa 3:0 (0:0, 2:0, 1:0)

Góly: 24. a 59. Henrique, 32. O. Kaše. Strely na bránku: 22:28. Diváci: 15.890. Hviezdy zápasu: 1. R. Miller, 2. Henrique, 3. Fowler (všetci Anaheim).

Edmonton - Philadelphia 2:4 (0:0, 1:2, 1:2)

Góly: 24. Draisaitl, 54. Nugent-Hopkins - 29. Weal, 35. Weise, 45. M. Raffl (Voráček), 60. Simmonds. Strely na bránku: 26:33. Diváci: 18.347. Hviezdy zápasu: 1. Giroux (Philadelphia), 2. Nurse (Edmonton), 3. Provorov (Philadelphia).

Washington - Chicago 6:2 (3:1, 1:0, 2:1)

Góly: 15. a 58. T. Wilson, 12. Bäckström, 16. Ovečkin, 39. Connolly, 51. Kuznecov - 18. Bouma, 57. J. Toews. Strely na bránku: 25:39. Diváci: 18.506. Hviezdy zápasu: 1. T. Wilson, 2. Ovečkin, 3. Bäckström (všetci Washington).

Info! Len registrovaní a prihlásení užívatelia môžu pridávať a reagovať na už pridané komentáre.