Anaheim Ducks Boston Bruins Calgary Flames Chicago Blackhawks Columbus Blue Jackets Edmonton Oilers Minnesota Wild Montreal Canadiens Nashville Predators New York Rangers Ottawa Senators Pittsburgh Penguins San Jose Sharks St. Louis Blues Toronto Maple Leafs Washington Capitals

Jake McCabe

VIDEO Neuveriteľné sa stalo skutočnosťou! Prvýkrát v sezóne za Buffalo skóroval obranca

0 6.12.17 v kategórii: Videá , autor: Michal Sedlák (BetBoss)
Základná časť NHL sa prehupla do druhej štvrtiny a Buffalo stále čakalo na gól od obrancu.
Nekonečné čakanie. Základná časť NHL sa nedávno prehupla do svojej druhej štvrtiny, no za Buffalo neskóroval žiadny obranca. Prvého gólu od obrancu "šablí" sme sa dočkali až uplynulú noc pri výhre Buffala na ľade Colorada (4:2). Do čierneho trafil Jake McCabe. Zlomil tak sériu 1 848 minút Buffala bez streleného gólu od obrancu. Táto čierna séria zadákov Sabres trvala od 5. apríla tohto roku.

Info! Len registrovaní a prihlásení užívatelia môžu pridávať a reagovať na už pridané komentáre.