Anaheim Ducks Boston Bruins Calgary Flames Chicago Blackhawks Columbus Blue Jackets Edmonton Oilers Minnesota Wild Montreal Canadiens Nashville Predators New York Rangers Ottawa Senators Pittsburgh Penguins San Jose Sharks St. Louis Blues Toronto Maple Leafs Washington Capitals

Thomas Greiss

VIDEO Najkrajší zákrok sezóny NHL! Postaral sa oň Halákov konkurent

0 10.10.17 v kategórii: Videá , autor: Michal Sedlák (BetBoss)
Nemecký gólman v službách NY Islanders Thomas Greiss predviedol zákrok sezóny v NHL.
V tretej tretine súboja medzi NY Islanders a St.Louis (2:3pn) predviedol Nemec Thomas Greiss v bránke domácich "ostrovanov" fenomenálny zákrok, ktorý je zaiste najkrajším v doterajšom priebehu sezóny NHL. Pri strele Vladimíra Sobotku z otočky z medzikružia do odkrytej bránky Greiss vytiahol "tigrí skok" prináležiaci skôr gólmanom vo futbale. Možno aj tento parádny zákrok Greissa nakopol jeho spoluhráčov, ktorý prehrávali po dvoch tretinách 0:2, no v tretej tretine dokázali po zásahoch Ladda a Leeho vyrovnať.

Info! Len registrovaní a prihlásení užívatelia môžu pridávať a reagovať na už pridané komentáre.