Anaheim Ducks Boston Bruins Calgary Flames Chicago Blackhawks Columbus Blue Jackets Edmonton Oilers Minnesota Wild Montreal Canadiens Nashville Predators New York Rangers Ottawa Senators Pittsburgh Penguins San Jose Sharks St. Louis Blues Toronto Maple Leafs Washington Capitals

Richard Pánik

VIDEO Druhý zápas, druhý gól! Pánik po buly parádne zavesil

0 8.10.17 v kategórii: Slováci v NHL , autor: Michal Sedlák (BetBoss)
Richard Pánik má v úvode sezóny výbornú formu.
Slovenský útočník Richard Pánik má za sebou parádny vstup do novej sezóny NHL. V dvoch zápasoch strelil dva góly a na konte má tri body. K vysokému domácemu triumfu Chicaga nad Columbusom 5:1 prispel Pánik utešeným gólom. V 55. minúte pečatil skóre na konečných 5:1, keď krásne zavesil tesne po vyhratom buly v útočnej tretine. Pánik opäť nastúpil na krídle prvého útoku po boku Brandona Saada a kapitána Jonathana Toewsa. Pánik zápas ukončil s dvoma pluskami, prezentoval sa štyrmi strelami a jedným bodyčekom. Odohral takmer 15 minút.

Gólman Jaroslav Halák vychytal pre NY Islanders domáce víťazstvo nad Buffalom Sabres (6:3). Predviedol 26 úspešných zákrokov, v zápase mal 89,9-percentnú úspešnosť. Pre Haláka išlo o prvý zápas v sezóne, v ktorom nastúpil v pozícii jednotky. A hneď si pripísal na konto výhru.

Zo Slovákov bol v akcii aj útočník Tomáš Tatar, ktorý nastúpil v prvom útoku Detroitu Red Wings a radoval sa z výhry 2:1 po nájazdoch na ľade Ottawy Senators. Tatar v zápase nebodoval. So štyrmi streleckými pokusmi bol po Dylanovi Larkinovi (5) druhým najaktívnejším strelcom tímu. Prezentoval sa dvoma bodyčekmi a s ice-timeom 22:10 bol Henrikovi Zetterbergovi druhým najvyťaženejším útočníkom Red Wings.

Info! Len registrovaní a prihlásení užívatelia môžu pridávať a reagovať na už pridané komentáre.