Anaheim Ducks Boston Bruins Calgary Flames Chicago Blackhawks Columbus Blue Jackets Edmonton Oilers Minnesota Wild Montreal Canadiens Nashville Predators New York Rangers Ottawa Senators Pittsburgh Penguins San Jose Sharks St. Louis Blues Toronto Maple Leafs Washington Capitals

Richard Pánik

VIDEO Chicago v najväčšej kríze od roku 2012! Pánik a spol. mu nadelili nechutný debakel

0 13.02.18 v kategórii: Slováci v NHL , autor: Michal Sedlák (BetBoss)
Richard Pánik a jeho Arizona zaznamenal vysoké víťazstvo nad svojím bývalým klubom Chicagom.
Arizona rozstrieľala na domácom ľade Chicago 6:1. "Jastrabi" sú v kríze, prehrali už šiesty duel v rade. Ide o ich najdlhšiu sériu prehier od prelomu januára a februára 2012, kedy prehrali až deväťkrát v rade. Chicago, ktoré v play off nechýbalo od sezóny 2007-08, je už posledné v Centrálnej divízii. Na play off má 10-bodovú stratu. Špecifický duel odohral Richard Pánik, ktorý nastúpil v treťom útoku "kojotov". Ešte pred nedávnom bol hráčom Chicaga, z ktorého bol vymenený za Duclaira práve do Arizony. Odohral 12,5 minúty, mal dve strely a prezentoval sa aj jedným bodyčekom. V drese hostí dostal v štvrtom útoku šancu jeho krajan Tomáš Jurčo. Počas takmer dvanástich minút raz vystrelil na bránku. V druhej tretine odsedel trest za priveľa hráčov na ľade, v tretej inkasoval dvojminútový trest za nebezpečnú hru vysokou hokejkou proti Nickovi Cousinsovi.