Anaheim Ducks Boston Bruins Calgary Flames Chicago Blackhawks Columbus Blue Jackets Edmonton Oilers Minnesota Wild Montreal Canadiens Nashville Predators New York Rangers Ottawa Senators Pittsburgh Penguins San Jose Sharks St. Louis Blues Toronto Maple Leafs Washington Capitals

Chicago - New Jersey

VIDEO Chicago predviedlo, ako sa dá stratiť vyhratý zápas

0 13.11.17 v kategórii: Aktuality , TASR
Hokejisti Chicaga v zostave so slovenským útočníkom Richardom Pánikom podľahli v noci na pondelok v zámorskej NHL na domácom ľade New Jersey 5:7.
V zápase bohatom na góly viedli Blackhawks v 1. tretine 4:1, ale súper nezložil zbrane, v druhom dejstve otočil skóre a napokon vybojoval ôsme víťazstvo v sezóne. Hlavnou postavou duelu bol 22-ročný krídelník "diablov" Miles Wood, ktorý strelil premiérový hetrik v NHL a na triumfe hostí sa podieľal aj jednou asistenciou. Pánik odohral 14:32 min., na bránku Devils vyslal dve strely, pripísal si štyri trestné minúty a dve mínusky.

NHL:
Chicago - New Jersey 5:7, Washington - Edmonton 2:1 pp a sn, Anaheim - Tampa Bay 1:2, Los Angeles - San Jose 1:2

Info! Len registrovaní a prihlásení užívatelia môžu pridávať a reagovať na už pridané komentáre.