Anaheim Ducks Boston Bruins Calgary Flames Chicago Blackhawks Columbus Blue Jackets Edmonton Oilers Minnesota Wild Montreal Canadiens Nashville Predators New York Rangers Ottawa Senators Pittsburgh Penguins San Jose Sharks St. Louis Blues Toronto Maple Leafs Washington Capitals
Antoine Vermette

Vermette dostal za vlastnú hlúposť tvrdý trest + VIDEO

0 17.02.17 v kategórii: Aktuality , autor: Matúš Pavlík (matus08)
Útočník Anaheimu Ducks Antoine Vermette dostal za vlastný skrat a atak na rozhodcu poriadne tvrdý trest.
Stopka na desať zápasov a pokuta vo výške 97 222 dolárov. Disciplinárka jasne ukázala, že niečo podobné nemieni tolerovať a Vermette bude mať dosť času na spytovanie svedomia.

Kanadský útočník v 48.minúte zápasu s Minnesotou Wild po neúspešnom buly hokejkou sekol čiarového rozhodcu, ktorý na to okamžite reagoval. Porušením pravidla 40.3, ktoré hovorí, že ak hráč akýmkoľvek spôsobom fyzicky atakuje rozhodcu, bez zdravotných následkov (čiže zranenia), alebo ho opľuje musí byť automaticky suspendovaný na minimálne 10 zápasov.

Rozhodca po ataku okamžite prerušil hru a po krátkej konzultácii s hlavným dostal Vermette trest do konca zápasu. Po včerajšom posedení s disciplinárkou si vypočul ortieľ, ktorý mu znemožní nastúpiť na najbližších 10 stretnutí svojho tímu.
Info! Len registrovaní a prihlásení užívatelia môžu pridávať a reagovať na už pridané komentáre.
Info!Zatiaľ žiadny komentár.