Anaheim Ducks Boston Bruins Calgary Flames Chicago Blackhawks Columbus Blue Jackets Edmonton Oilers Minnesota Wild Montreal Canadiens Nashville Predators New York Rangers Ottawa Senators Pittsburgh Penguins San Jose Sharks St. Louis Blues Toronto Maple Leafs Washington Capitals
NHL - logo

Tip na NHL - ukončenie rubriky pre túto sezónu

0 9.04.17 v kategórii: Tipy na NHL , autor: Michal Sedlák (BetBoss)
Včera sme vám ponúkli náš posledný tip v tejto rubrike pre sezónu 2016-17.
V rubrike Tip na NHL sme vám včera ponúkli náš posledný tohtosezónny tip. Islanders na ľade New Jersey nesklamali a sme veľmi radi, že z posledných piatich tipov až na jednu výnimku boli všetky úspešné. Pozitívne sa dá hodnotiť celá sezóna, podarilo sa aj niekoľko celkom vydarených sérií OK tipov.

Určite sa pýtate prečo vám už v našej tradičnej rubrike počas aktuálnej sezóny neposkytneme žiadny tip. Dôvod je ten, že základná časť finišuje, niektoré tímy ju už ukončili a tie zvyšné nemajú výraznejšiu motiváciu, nakoľko už sú obsadené všetky miesta v play off.

Pri výbere našich tipov máme určitú stratégiu, taktiku, či systém, ktorý sa dá dobre uplatňovať len na dlhodobú súťaž - teda základnú časť. V play off to tak skrátka nefunguje. V našom záujme je poskytovať vám tu čo možno najkvalitnejšie informácie a tipy s čo najvyššou mierou úspešnosti. Cítime voči vám - čitateľom, či tipérom, veľkú zodpovednosť a aj preto rubriku pre túto sezónu ukončujeme. Nechceme vám totiž prinášať tipy, ktorým by sme sami neverili.

Niekoľkoročné skúsenosti s tipovaním NHL nám priniesli množstvo poznatkov. A jedným z nich je, že v play off sa začína ako keby celkom nová súťaž. Veľmi zradná na tipovanie. S určitosťou nebude núdza o poriadne prekvapenia. Papieroví favoriti nimi častokrát budú zostávať naozaj len na papieri.

V mene celého tímu portálu nhl.sk vám chceme poďakovať za prejavenú dôveru, za každý jeden komentár, za vašu podporu. Veríme, že sme vám boli aspoň trochu nápomocní a tešíme sa na budúcu sezónu, v ktorej sa opäť pri Tipoch na NHL budeme opäť pravidelne stretávať. Veľa šťastia!


Info! Len registrovaní a prihlásení užívatelia môžu pridávať a reagovať na už pridané komentáre.
Info!Zatiaľ žiadny komentár.