Anaheim Ducks Boston Bruins Calgary Flames Chicago Blackhawks Columbus Blue Jackets Edmonton Oilers Minnesota Wild Montreal Canadiens Nashville Predators New York Rangers Ottawa Senators Pittsburgh Penguins San Jose Sharks St. Louis Blues Toronto Maple Leafs Washington Capitals
Dillon Simpson

Sekera zmešká úvod sezóny a tak Edmonton podpísal s ďalším obrancom

0 17.07.17 v kategórii: Aktuality , autor: Michal Sedlák (BetBoss)
Vedenie Edmontonu sa pripravuje na to, že elitný slovenský bek Andrej Sekera vynechá úvod sezóny.
Slovenský obranca Andrej Sekera patrí do TOP 4 bekov Edmontonu Oilers. Nahradiť hráča jeho kalibru bude pre "olejárov" náročné. Sekera totiž utrpel v play off vážne zranenie kolena a je jasné, že dlhodobá rekonvalescencia mu nedovolí stihnúť úvodné týždne sezóny. Očakáva sa, že by sa na ľad mohol vrátiť koncom kalendárneho roka.

Manažment Edmontonu preto robí opatrenia. Jedným z nich je aj predĺženie kontraktu o jeden rok s 24-ročným kanadským zadákom Dillonom Simpsonom. Počas absencie Sekeru sa môžu jeho služby "olejárom" hodiť. A na druhej strane, pre Simpsona vcelku vhodné podmienky na to, aby konečne výraznejšie prerazil do NHL.

Rodák z Edmontonu totiž celú uplynulú sezónu odohral v AHL na farme v Bakersfielde. V 53 stretnutiach nazbieral 11 bodov (3+8). V prvom tíme Oilers nastúpil len v troch stretnutiach. Išlo o jeho vôbec prvé štarty v NHL.

Info! Len registrovaní a prihlásení užívatelia môžu pridávať a reagovať na už pridané komentáre.
Info!Zatiaľ žiadny komentár.